Šta je novo?

Razmena PC igara

ali to su drm free kopije. ako je kojim slucajem za steam, ja buh uz'o
 
sto DRM free ?

ja kupio Humble Indie Bundle za 1$ i dobio 7 igara (za sve se dobiju i steam kljucevi)
amnesia, braid, limbo, lone survivor, psyhonauts, super meat boy i superbrothers EP.

Ko je platio preko average, dobio je i Bastion..

najbolji bundle ikada :)
 
Da samo što su braid, super meat boy i lone survivor dobili samo oni koji su uzeli u prvoj nedelji, u drugoj se već morala platiti average za te igre :)
 
Ja mislim da HiB daje jedan kljuc za ceo bundle. Ali ako su posebno kljucevi za steam, onda uzimam.
 
Imam Dirt Showdown Steamkey + mogu jos dosta igara da nabavim od ortaka. Treba mi onaj ruski MW3 steamkey :)
 
Ja imam viška:
L.A. Noire tradable i ključeve: Defenders of Ardania, HIB4, HIB5 (Braid, LS, SMB).

Zanima me L4D2 ako je nekom ostao ili neka interesantna ponuda.
 
Očajnički pokušavam da nabavim L4D2, a sad me još gore vuče nova ekspanzija za CivV (Gods and Kings), pa da naglasim da je ovo i dalje aktuelno plus dodajem ključ za:

Ship Simulator Extremes Collection

Ja imam viška:
L.A. Noire tradable i ključeve: Defenders of Ardania, HIB4, HIB5 (Braid, LS, SMB).

Zanima me L4D2 ako je nekom ostao ili neka interesantna ponuda.
 
Meni je ostala kopija Torchlight-a, tako da... Ponudite nešto. :)
 
Imam dve dote, menjam za neki FPS.
 
Poslednja izmena:
Nuclear Dawn

Vidim da se Nuclear Dawn proširio kao srednjovekovna kuga kad su u pitanju zamene :d.
Nema mesta gde nisam video da se ne nudi u velikim količinama.

P. S.
Za one koji ne znaju o čemu se radi – InterWave deli igru u junu svima koji se je kupili (Steam inventory), tako da ;)...
 
cekaj, nude mi igru ako sam je kupio? a inace je ne bih dobio? ili mozda nude jos jednu kopiju?
 
Imam Frontlines:fuels of war

pa ponudite nesto,najbolje bi lego GTA 4
 
Imam far cry complete i nekoliko dote, ponudite nesto...
 
Menjam Counter Strike : Source za CS:GO ili 2 x Dota
 
Dajem Dota 2(tradeble) za Mount & Blade:Warband
 
Imam Renegade Ops, ponudite bilo šta.
 
Menjam CS:GO za L4D2 ili CS:Source.
 
Dota 2 jako malo vredi u razmenama zato što ko je dovoljno strpljiv dobiće igru besplatno (a i ovako će biti besplatna kad izađe).

Menjam CS:GO za L4D2 ili CS:Source.
Bez uvrede, ali CS: GO Beta vredi jako malo, a pogotovo ne vredi za CS: Source ili Left for Dead 2.
Zašto bi neko dao punu igru za betu koja ističe uskoro i onda ide u istoriju :wave:?
 
Bez uvrede, ali CS: GO Beta vredi jako malo, a pogotovo ne vredi za CS: Source ili Left for Dead 2.
Zašto bi neko dao punu igru za betu koja ističe uskoro i onda ide u istoriju :wave:?

Slazem se, al' nemam nista drugo da ponudim. :) Video sam da se trazi CS:GO, pa sam resio da ponudim.
 
Starvoid Technical BETA :d

Welcome to the Starvoid technical BETA!

Starvoid is a multiplayer real time strategy game, wrapped in the easy-to-pick-up and and easy-to-play structure of a first person shooter!

You take the role of a mercenary commander in the outer rims of the galaxy, fighting for control over the rare spaceship fuel Starvoid. On the battlefield, you have an arsenal of combat droids, vehicles and ingenious abilities ranging from deployable machine gun turrets and minefields to repair nanoids and orbital rocket strikes.

You can now get your teeth into this technical BETA for a whole TWO WEEKS before the start of the official closed BETA, so follow the instructions below and grab your key!

(Redeem your exclusive key via Steam -> Games -> Activate a product on Steam ) :D

f895742936.jpg


dakle, menjam za bilo sta na steamu :type:
 
Zdravo drugari

Imam u ponudi sledece:

Serious Sam 3: BFE
Serious Sam HD: Double Pack
Titan Quest Gold
Assassin's Creed® Revelations
Alan Wake Collector's Edition
Counter-Strike: Global Offensive

Mene zanima
Sid Meier's Civilization® V: Game of the Year
+ coop igre

Evo i link ka steam-u
 
Nazad
Vrh Dno