Šta je novo?

Razmena PC igara

Ako nekog zanima nesto od ovih download varijanti igara sa Amazona, a nema kako da pazari, moze da se javi pa dogovor.

Cena sto se mene tice bi bila ta sa Amazona, posto je u pitanju download (nema shippinga), naravno konvertovana u dinare. Nacin placanja po dogovoru.

E sad meni je cilj da dodjem do Diablo 3 kljuca, pa ako ga neko ima i menjao bi za nesto sa Amazona naravno rad sam se dogovarati. Ne trebaju mi bas neki prepucani nalozi, hteo bih da krenem od pocetka. Tako da najvise bi mi odgovarao svez kljuc. Quest pass wec imam...
 
Mene za početak zanima

Not Steam
-Sword of the Stars - Complete Collection
 
Mene za početak zanima

Not Steam
-Sword of the Stars - Complete Collection

Kontam na sta mislis sada. Slow start here. Sto se tice Host-ovanja nije frka. Meni iskreno nista ne treba. A sto se tice kljuceva nema frke, sa moje strane nece biti zloupotreba. I linkovi ce biti cuvani, za ubuduce. Ako neko zagubi svoj.
 
Poslednja izmena:
Mene iz ovoga paketa zanima Crusader Kings II, pa ako se skupe ljudi za ostatak, možete računati na mene :)

A što se tiče host-a, najbolje da to bude onaj ko će da pokupi ove non-steam igre. Čisto da ima link za download kod sebe.
 
Poslednja izmena:
Mene zanima Magicka Collection.

Ako bude u budućnosti ovakvih paketa slobodno me startujte na PM ;)
 
Ostade jos:

Magicka - The Stars Are Left DLC

Sword Of The Stars II - Lords Of Winter

Victoria II
 
Akcija traje jos do utorka... Nadam se da ce se jos neko javiti...
 
Poslednja izmena:
Jos samo to, ko zeli neka se javi sto pre. To dodje onda oko 184 dinara po osobi za ceo paket.
 
Victoria II

Ja ću Victoriju II :). Hoću da imam bedž na Paradoxovom forumu kad već ne mogu sa Mount & Blade serijalom
jer su uprskali Steam ključeve :crash:.

Samo mi objasnite šta i kako (uplata, kako preuzeti igru). Imam Amazon.com nalog (kupovao neke knjige) ako nešto znači.

P. S.
Ne mogu da verujem za koju bagatelu prodaju Crusader Kings II :sceptic:.
 
Da li ima dobrovoljaca za

- Magicka - The Stars Are Left DLC


?!?!?!

Još je samo to ostalo
 
Ja ću Victoriju II :). Hoću da imam bedž na Paradoxovom forumu kad već ne mogu sa Mount & Blade serijalom
jer su uprskali Steam ključeve :crash:.

Samo mi objasnite šta i kako (uplata, kako preuzeti igru). Imam Amazon.com nalog (kupovao neke knjige) ako nešto znači.

P. S.
Ne mogu da verujem za koju bagatelu prodaju Crusader Kings II :sceptic:.

Ja pazarim na Amazonu, posaljem vam svima kljuceve a vi meni uplatite na racun novce.
 
Kupuj :)

Smatram da je o.k. da se zaokruži svaka igrica na 200 din.

Javi tekući da možemo da uplatimo.
 
Poslednja izmena:
@vladat1: Baš ti hvala što si mi "lepo" zaokružio cenu :p

@ljubisa100: Kupuj, što se mene tiče imaš 184dinara za igru i 16dinara proviziju za vladat1-a ;) :D
 
hahaha

:)

i ja sam u trci za 2 igrice, tako da sam i sebi zakružio ;)
 
Ljudi izgleda da, i pored moje dobre volje da ishostujem, ovo nece ici. Posto mi Amazon ne dozvoljava da iskoristim Gift Card balance dok ne unesem broj kreditne ili debitne kartice. Navodno tada skida sa Gift Card-a a posle toga sa kartice... A trnutno nemam nikakvu internet karticu.


Poslao sam im mail da vidim o cemu se radi.

Jedino da nekom sa karticom i Amazon nalogom posaljem digitalni Gift Card da obavi kupovinu ili je to vec preveliko komplikovanje.

Ne mogu vam opisati koliko mi je krivo. Ako ima neko rad poslacu mu novac u vidu Gift Card-a na e-mail, ko imabregistrovan nalog na Amazonu i prijavljenu karticu, da zavrsi kupovinu. A ja znam sta mi je sutra ciniti prepodne. Trk do banke da napravim internet Visa karticu.
 
Poslednja izmena:
Imam jedan gift na mom steam profilu i jedan beta key sa 2 gifta, pa ako ima neko zainteresovan za razmenu neku nek se javi.
Uglavnom u razmeni bilo bi dobro da su igre za steam.
 
@ljubisat100

Šta je, tu je, biće takvih akcija još puno puta.

Za mesec dana će biti Steam Holiday sale, barem je bio prošle godine :smash:.
 
Ljudi izgleda da, i pored moje dobre volje da ishostujem, ovo nece ici. Posto mi Amazon ne dozvoljava da iskoristim Gift Card balance dok ne unesem broj kreditne ili debitne kartice. Navodno tada skida sa Gift Card-a a posle toga sa kartice... A trnutno nemam nikakvu internet karticu.


Poslao sam im mail da vidim o cemu se radi.

Jedino da nekom sa karticom i Amazon nalogom posaljem digitalni Gift Card da obavi kupovinu ili je to vec preveliko komplikovanje.

Ne mogu vam opisati koliko mi je krivo. Ako ima neko rad poslacu mu novac u vidu Gift Card-a na e-mail, ko imabregistrovan nalog na Amazonu i prijavljenu karticu, da zavrsi kupovinu. A ja znam sta mi je sutra ciniti prepodne. Trk do banke da napravim internet Visa karticu.

Dokle se stiglo po ovom pitanju?
Da li smo našli novog host-a?
Ako niste, uzeću ja.
Dokada traje akcija?
 
Dokle se stiglo po ovom pitanju?
Da li smo našli novog host-a?
Ako niste, uzeću ja.
Dokada traje akcija?

Do 29. tj. do sutra ako sam dobro video.

Nisam se iskreni nadao da ce ovi iz Amazona stap u spice da mi bace. Resicu karticu sto pre, pa nadoknadicu ovaj propust.
 
Do 29. tj. do sutra ako sam dobro video.

Nisam se iskreni nadao da ce ovi iz Amazona stap u spice da mi bace. Resicu karticu sto pre, pa nadoknadicu ovaj propust.

Samo kuliraj Steve Buscemi, da ne bi prošao kao u filmu Things to Do in Denver When You're Dead (1995) u sceni " Am Godzilla! You Are Japan!"

 
Drugari hvala vam na informacijama.
Uskoro stizem kuci, uzimam igrice i kontaktiram zainteresovane za ostale detalje.
 
Samo kuliraj Steve Buscemi, da ne bi prošao kao u filmu Things to Do in Denver When You're Dead (1995) u sceni " Am Godzilla! You Are Japan!"



Ma meni je da se oslobodim Gift Card-a, dodjem di kesha za Diablo 3. Jer jos ga nema kao diwnload varijante. A i ne bih mogao ionako da ga uzmem poput ovog, sto mi je bio prvobitni plan.
 
Raspravio sam sve nesuglasice sa Amazonkam, tako da si kodovi sada na sigurnom :)

Ako sam dobro razumeo prethodne postove, raspodela igara ide na sledeći način:
rAMA: Crusader Kings II
Pretender: Magicka Collection
vladat1: Sword of the Star – Complete Collection + Sword of the Stars II: Lords of Winter
DukeofSerbia: Victoria II

Ako sve ostaje po planu, molim drugare, koji su izrazili interes za ove igre, da mi se jave preko PP, kako bi dogovorili sve ostale detalje. (odgovore očekujte sutra ujutru)

P.S: Kako se situacija promenila u prethodnih par sati, sada velikodušno prihvatam vladat1-ov predlog o zaokruživanju :d
 
Što se mene tiče sve ostaje po planu :)
 
Sve ostaje kao u predhodnom planu . Ja sam poslao PM
 
Nazad
Vrh Dno