Šta je novo?

Razmena PC igara

Imam Ogrin nalog sa igricom Battlefield: Bad Company™ 2 Digital Deluxe Edition. Na nalogu je samo ta igrica

Menjam za Warhammer 40000: Space Marine (Steam key) , uz neku moju normalnu doplatu.

Ova ponuda važi do subote 07.04.2012. Posle toga ako ne bude dogovora, Space Marine kupujem na Amazonu.
 
Cities in Motion - 2 komada, aktiviraju se na gamersgate.com menjam za neku steam igru,
preferably Alan Wake ili LA Noire.
PM i hvala.
 
Poslednja izmena:
Imam Cities in Motion key sa GamerGate-a i Humble Indie Bundle #4(tu se nalaze And Yet It Moves, Bit.Trip Runner, Cogs, Crayon Physics Deluxe, Hammerfight, Jamestown, NightSky,Shank, Super Meat Boy, VVVVVV ) (gift)
Menjao bih za neke od ovih igrica Sins Of Solar Empire - Trinity (ovo najvise) , Terraria, Overlord 1, Vessel , PixelJunk Eden . Naravno svi dogovori su mogući , samo da nisu apsurdni.
 
manje apsurdni od besplatne igre za onu koja se placa?
 
Ovaj Humble Bundle sam platio 10 eura zato što pojedinačno svaka igra vredi više od toga, a ovaj City in Motion dodao sam čisto da ne bude da dajem samo to. Možda neko nije uradio tu anketu za Cities in Motion pa želi da je ima a ima neku od ovih igrica višak . Mislio sam na tipa da mi neko ponudi nešto što vredi 2-3 dolara. Napisah da su svi dogovori mogući, u to spada možda i doplata. A ako ti se ne sviđa šta nudim molim te nemoj komenatrisati.
 
Cities in Motion 19,99€ ADD TO CART @steam
nije bas besplatna :D

da ali tvoj kljuc za Cities in Motion se ne aktivira na Steamu, vec na gamersgate, i desetine hiljada ljudi su dobili kljuc za dz :)
mozda ces uspeti da zamenis za nesto, ali ne ocekuj previse jer se ne aktivira na steamu, previse ljudi je dobilo kljuc, a i igra nije popularna...

@exefragment
Sto se tice Humble Indie Bundle #4 paketa, on vredi, i to solidno.
Sam Shank je jako trazen, jer je igra dobra i sad kosta 9 $ na Steamu.
Mozes da dobijes fine stvari za HIB#4, samo postavi oglas na redditu jer su tamo manje vise normalni ljudi u odnosu na steam forum :)
Samo pazi posto imas key, da ne dajes prvi, jer moze neko da te za****, aktivira tvoj key i zapali, ima raznih mentola

ja sam bas pre par dana dao solidnu igru za HIB#4
da sam znao da imas, dao bih ti Terrariu bez razmisljanja za njega..
 
Poslednja izmena:
Šta misliš u kom cenovnom rangu mogu da tražim igricu ? Pogledaću i na redditu . . Onaj Cities of Motion bi dodao gratis :D
 
Šta misliš u kom cenovnom rangu mogu da tražim igricu ? Pogledaću i na redditu . . Onaj Cities of Motion bi dodao gratis :D

pa recimo 10-15 $
samo na redditu moras da imas bar jedan potvrdjen trejd u proslosti (grey trade) da bi menjao kljuceve.
sigurno mozes da dobijes nesto od ovih : trine 2, blur, bulletstorm, gotham city impositors, jer su sve bile na popustu u prethodna 3 dana za po 7,5 ili 5 $.
is tog paketa se Shank ceni, mozda jos 2 igre...

Samo jos jednom, pazi i izbegavaj da dajes prvi jer znam bar 20 ljudi koji su tako izgubli igre ://
 
Imam 2 dote, neka ponudi neko nešto...
 
Poslednja izmena od urednika:
Ja bi mogao dati 1x dota 2 vec za blur ili nesto sto vam netreba iz inventory

ili NBA 12 za sve dote

Mafia 1 mozda vec za 2x dota
 
Poslednja izmena od urednika:
Menjam Dota2 i Fallout Collection za 2x daily deal na steamu :)
 
Imam dotu 2 pa ako neko ima neki rts ili fps,slusam.
 
Kad imate tolko dota 2 mogli bi da poklonite nesto posto ja na steamu imam samo cs1.6 koji ni ne palim vise. :d
 
Imam BeMine2 bundle (bez Killing Floor), Humble Indie Bundle 3 i Portal. Bundleovi su ključevi. Prvenstveno tražim Hard Reset - ako neko ima ključ iz Indie Royale... može i nešto drugo.
 
Square Enix Ultimate Collection (I believe all are Steam except TR: Underworld)-$7.49 Contains:

1. Just Cause 2
2. Kane and Lynch 2
3. Lara Croft and the Guardian of Light
4. Supreme Commander 2
5. Tomb Raider: Underworld

Jer hoće neko menjažu, ja recimo kupim

4. Supreme Commander 2 (steam) i
5. Tomb Raider: Underworld

za recimo 300 din, a neko ono ostalo ... da podelimo pakovanje.

rAMA se javio za

2. Kane and Lynch 2

subtractor se javio za

1. Just Cause 2

Pretender™ se javio za

3. Lara Croft and the Guardian of Light

Ceo komplet je plaćen 7.49$

Svaka igra pojedinačno se prodaje za 150 din.

Javite se danas da podignete ključeve, a u ponedeljak možete da uplatite novac na moj tekući račun (javiću vam na PP kada pošaljem ključeve)
 
Nudim:
PAYDAY The Heist steam kljuc
i
Battlefield: Bad Company 2 Vietnam - Expansion [Online Game Code]

Za ArmA 2: Combined Operations sa amazona.
 
Imam ghost recon future soldier deluxe edition kao gift na steam-u. Jel ima neko nesto korisno da ponudi ili neke korisne novce :)?
 
Imam CS:GO gift i menjao bih za Torchlight 2 preorder, nemam pojma koliko se krece CS:GO pa ako ima zainteresovanih mozemo da se dogovorimo da se doda jos nesto.
 
menjam hon legacy nalog, moguće je promeniti mejl. ima dobru statistiku nalog
takođe, war3 i tft originale sam našao u nekoj kutiji sređujući diskove, pa da mi ne skupljaju prašinu

ponudite nešto i nosite
 
Htio bih MP3 gift na steam platio bih oko 4000-4500dinara
 
Imam Cities in Motion key sa GamerGate-a, Humble Indie Bundle #4(tu se nalaze And Yet It Moves, Bit.Trip Runner, Cogs, Crayon Physics Deluxe, Hammerfight, Jamestown, NightSky,Shank, Super Meat Boy, VVVVVV ) (gift) i Counter-Strike: Global Offensive steam gift . Nudio vec ovde a na ostalim mestima me iskreno mrzi da se cimam . Moze za Torchlight 2 ili nesto drugo . Naravno doplate su moguce :D
 
Koliko uopšte vredi CS:GO trenutno i šta se sve može dobiti za betu? Čuo sam da je nedavno otišao još jedan talas ključeva.
 
Mozda je jos rano... Ali ima li ko key za Diablo 3? Neki dogovor da napravimo.
 
Nazad
Vrh Dno