Šta je novo?

Razmena PC igara

Ljudi ako neko nabavi kljuc za cs go beta dajem 30e ne vise, wahade tebe sam obavestio upravo preko stima, sve preko 30e je stvarno mnogo :)

Nabavio za ortaka a ne za prodaju, ja sam platio $40, to mi ne dolazi :p ako budem nasao jos neki to ce biti za mene :)
 
Cisto informativno, da li je neko od vas(kao ja) dobio BF3(u mom slucaju LE) key na prevaru od ea support-a?
 
Hajde, prosvetli nas care najveći :D
 
Ma nije hack nego prevara ovih u chat podrsci. Javis im se i kazes da ti ne radi key koji si dobio u retail pakovanju i uz dobru pricu dobijes novi. Traze oni naravno dokaze da ti imas igru, ali se moze zaobici :D
 
mozda mi i ukinu... pazi sad ... http://slike.milf-hosting.info/images/1330785598.jpg

nesto ne vidim da su mi ukinuli.. ja sam njima "dokazao" da sam stvarno kupio :D Moj drug(i subtractorov) je dosta igrica uzeo tako... meni dao key za ovo i tako... :D

inace ovaj twisted mind je subtractor
 
Haha milf hosting :d Are you MAD?

Anyway, mislim da postoji dobra šansa da pre ili kasnije ostaneš bez tog ključa (igre)...
 
Poslednja izmena:
skoro da je nema, jer je on dobio key a ja aktivirao... nznm, ali mislim da nece, kontaktirao sam posle toga support zbog neceg drugog i nista... :)

a ne razumem, sta pominjes milf hosting? :D
 
Dečko, koliko ti naloga imaš na ovom forumu?
 
Ima li neka zanimljiva ponuda za acc sa BF3 LE? :D Smorio je i mp...
 
Da nije nekome slucajno ostala kopija dok je bila rasprodaja na steamu Mafia 2 Digital Deluxe ?
 
Jel dozvoljeno mijenjanje naloga?
Mijenjao bih Aion EU Veteran nalog sa brdo likova
i Lineage 2 EU Archera 86 lvl
za GW Trilogy ili nešto slično. :)
 
Ostalo mi je par kljuceva za par igara pa ako je neko raspolozen za neku menjazu.. king arthur, hamilton, critical mass, fortix 2, bunch of heroes, hacker evolution, xotic, the ball, sideways ny, wasteland angel, nikopol, beep. Pozeljne valve igre al mogu i druge. Kontakt na PM :)
 
Imam Aion EU 7 day gold pack + stalni veteran status key, menjam za BF3 ili nesto drugo....
 
menjam Dota 2 invite za CS:GO invite :)
 
Da li treba nekom King Arthur Complete ili Defenders of Ardania?
Prihvatam ponude za razmenu odgovarajućeg, ali i nešto nižeg cenovnog ranga.
 
Menjam Rayman Origins (PC) za DOTA 2 invite. :) Ponude i pitanja na PM.
 
Imam 2 x Dota 2 invite,dajem oba za 3x Warp na stimu (30e ukupna vrednost)
 
Poslednja izmena:
:)
 
Nazad
Vrh Dno