Šta je novo?

Razmena PC igara

Jeste, ali mnogo bolje je online.
Tako je pravljena igra, da se koriste pomagala koje drugi igraci ostavljaju po mapi, inace se pretvara u tezak grind.
Nije mi namera da je igram 15-20h duze nego sto treba :)

Ako se niko ne prijavi, sacekacu neki popust, nije problem.
 
Ovo nije tema za prodaju, već za razmenu. Za prodaju postoji podforum za oglase.
 
Poklanjam, nadam se da je aktivan ključ - NBA 2K20 (Steam) RU/CIS - ko ume da ga aktivira, srećno!

Kontakt - PM ( min 50 poruka na forumu )
 
Samo da kažem da je otišao NBA gore navedeni.

Menjam offline share steam account na kome su igrice ( Call of Duty: Ghosts , CSGO, PES 20, Football manager 20 )

Zanima me naravno isti, samo da ima Football Manager 21.
 
Da se javim za NBA key, hvala jos jednom jocar96 ;)
 
Potrebna mi je drugarska pomoc, da li mi neko moze dati ili uputiti za " Harry Potter i Kamen mudraca " videoigre. Prve su četiri verzije izdane jos 2001 ili ako neko ima iz 2003 ali da se klasicno preko pc mogu igrati. Hvala na razumevanju i pomoc za nas seniore forumase ( izvinjavam se ako se nisam ukljucio u pravoj temi za ovakav tip pc igrica )...
 
Hvala, neznam zasto nemogu da je instaliram kad je skinem, da ;i je problem sto imam win10? Moze li jos neka adresa a, voleo bih ako mi mozete pomoci oko Asterix & Obelix XXL ( adaptaciju za konzole i PC računare pripremio je Atari. Asterix & Obelix XXL je vrlo interesantna 3D platformska zabava za jednog igrača ). Unapre se zahvaljujem clanovima na razumevanju i pomoci...
 
Koliko sam shvatio moj trenutni laptop nemoze da pokrene takav tip igrice jer je star model.
 
da li je bezbedno odavde X preuzeti igru? i da li je ona fake ili real?
 
Poslednja izmena od urednika:
Zar ne znaš da je piraterija zabranjena na forumu?
 
Znam generalno, nego nisam skapirao taj sajt..
 
Ako nekom treba, imam sledece:

The Deed
Space Pilgrim Academy Year 2
Stealth Bastard Deluxe
Garfield Kart
Castaway Paradise - Town Building Sim
Odallus: The Dark Call
LEGO MARVEL's Avengers
Deus EX Human Revolution Directors Cut
F1 2018
Guilty Gear Xrd- Revelator
Verdun
Narcos: Rise of the Cartels
XBlaze Lost: Memories
Silver Chains
Void Invaders
Crown Champion: Legends of the Arena
OneShift
Belladonna
Pongo
SimCity 4 Deluxe Edition
DiRT Rally
Human: Fall Flat
1954 Alcatraz
Sorcery! Parts 1 and 2
Hermes: Rescue Mission
Legacy of Kain: Soul Reaver 2
SPACECOM
Grim Legends 2: Song of the Dark Swan
Randal's Monday
Internet Cafe Simulator
Edna & Harvey: Harvey's New Eyes
Project CARS - Game Of The Year Edition
Tomb Raider IV: The Last Revelation
Overlord: Ultimate Evil Collection
Sorcery! Part 4
Rescue Team 8

Ako neko ima BattleFleet Gothic Armadu, bio bih zahvalan.
 
Ako je neko zainteresovan za No Man's Sky imam jedan kljuc za razmenu.
 
Da li neko moze da napise da li je moguce da se neka igra koju imam na mom nalogu "Epic Games" prebaci na dr. nalog i kako, isto EG?
 
Nešto sam kupovao na G2A i dobih free game - Dirt 3 Complete edition. Ako nekome treba - nek se javi na PP, šaljem kod (bar 2 godine registrovan nalog, sa min 50 postova).
 
uskoro zavrsavam cyberpunk 2077 (valjda ruski origin. normalno radi. kupljena na kp oglasima. samo je ta igra na nalogu i igram je na geforce Now servisu)..pa bih menjao za nesto drugo..RDR2 recimo..mozda i nesto? gta 5 je opet malo previse stara igra. dakle svasta nesto RGP ili ovako akciono dolazi u obzir. ne pratim bas dovoljno igre pa i ne znam sta bi me zanimalo tacno.ali ovako nesto. dobro, zabavno, i visokobudzetno od igara :)

moze i ono da privremeno zamenimo ili trajno kako se dogovorimo. nemam pojma kako ovo ide, pa ne bas da bude nov kolega forumas nego neko ima bar malo "staza" ovde :)
 
Imam kod za Civilization VI: Platinum Edition, pa ako ima neko nesto za menjazu, javite se.
 
Imam sledece : Trazim wrc 9 ili wrc 8igre.jpg
 
3 igre po izboru iz ovomesecnog Humble Bundle-a za Tropico 6 : Caribbean Skies
 
Menjao bih THE CREW 2 GOLD EDITION PC za Forza Horizon 3 ako ima nekog zainteresovanog :) .
 
Ljudi, da vam pomenem da je barter.vg najbolji sajt za razmenu igara, napravite profil tamo, sync sa Steam, pokaže vam šta ko ima sa vaše liste želja i pravite ponude. Evo i da vam poklonim malo Steam igara za Božić, nije ništa posebno:

Hotshot Racing: 3IM4T-R3ACV-P9TGE

Fun with Ragdolls: The Game: I4PKW-DWK6P-QWP44

Dog Sled Saga: REN6K-PJZBI-C8BD3
 
Escape from Tarkov kupljen pre 8 dana, nekih 9 sati igrao i shvatio da me uopste ne zanima tip igre kakav je, pa ako neko ima nesto zanimljivo da ponudi, tu sam....
 
Nazad
Vrh Dno