Šta je novo?

Razmena PC igara

Jel postoji neki nacin da se proba PUBG? Neki 7-mo dnevni kljuc ili tome slicno?

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Zamoli nekoga sa foruma da ti posudi acc. Ima onaj nacin da se uvežu dva profila da ovaj drugi proba igru, ili da se igraju co-op igre gdje samo jedan acc ima key. Tako su čiteri radil u PUBGi ali stvarno ne znam kako ide. Izguglaj.
 
Eto u slucaju ako neko ima acc a ne igra hteo bih da probam igru. Igram godinu dana Pubg Mobile pa bih hteo da probam "original".

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Imam višak The Invisible Hours, pa ako hoće neko neka mi se javi (free)
 
otišlo članu @Borgof

gg
 
Menjam uplay account za Satisfactory key ili acc sa igrom i hell let lose key.
Na accountu su sledece igre:
R6 Siege 180lvl igru posedujem od velvet shell-a. Mogu da pogledam detalje neke ako bude trebalo.
Far Cry 5
AC: Black Flag
AC: Unity
Watch Dogs
 
lol...HLL je cirka 20 evra...a tvoj akount cirka 100,dali ti se isplati?
 
Nisam u toku sa cenama accounta. Hvala na proceni, ja sam ga cenio 60e obzirom da sam HLL cenio 30e i Satisfactory 30e.
Meni se isplati obzirom da sam samo siege igrao, a vise ga ne igram...
 
Poslednja izmena:
Igre ko igre na tvom acountu i nisu skupe,al vreme koji si proveo u Siege košta
 
Do dodam info sa siege profila i da promenim sta trazim.
R6 Siege 180lvl 630h w/l 1.1 k/d 1.2 85k renovna. Nikad nikakvi banovi na accountu a u sklopu siegea mozda 3,4 bana od 15 minuta zbog izlaska iz ranked metcha.
Moj licni account je u pitanju, moze promena emaila.

Za uzvrat trazim Hitman 2 gold key za steam.
 
Menjam licni origin account za Hitman 1 Gold(2016) i Hitman 2 Gold steam kljuceve ili paypal 40e
Na accountu su Battlefield Hard Line, Battlefield 4 Premium, Battlefield 1 premium, Battlefield V.
Originalna email adresa od account-a sluzi iskljucivo za ovaj account tako da account moze da ide sa tim mailom a moze i promena maila ili bilo cega na accountu.
 
Poslednja izmena:
Ako nekom treba:

Deus Ex Human Revolution DC
SW Kotor

neka se javi.
 
izvinjavam se, posto nisam procitao pravila prvi put kad sam ovde pisao, a vidim da je post obrisan, verovatno zbog toga, pa sad ponovo pisem:

RDR2, SP igran mozda 15-20min, MP nesto probao i nista nisam uradio, special edition, preko RS launchera kupljen, uz igru idu i Max Payne i LA Noire, menjao bih iskljucivo za COD MW, ovaj novi.

hvala.
 
Jel bi neko prodao COD:Modern Warfare? Ili mozda znate gde ima najeftonije da se uzme?
 
Zaboravio sam da se odjavim sa humble bundle-a i malopre mi je stiglo da sam kupio decembarski humble choice i da mogu da izaberem svih 10 igara. Pošto mene iskreno nijedna od ovih igara ne zanima, interesuje me razmena. Dao bih sve ove igre za recimo The Witcher 3 GOTY ili Jurassic World Evolution ili recimo Mordhau.... Ovaj bandl je koštao 1325 dinara pa bih menjao za nešto slično toj vrednosti. Npr. Jurassic World Evolution je trenutno 11 evra na Instant gaming-u. Ili npr kombinacija npr The Evil Within 2 i Watch Dogs 2, i jedna i druga su na instant gamingu trenutno oko 6 evra. Ako ste zainteresovani, slobodno predloge u inbox.

Inače ove igre sam dobio
IGRE.jpg
 
Zna li neko gde ima povoljno Nier: Automata? Da li jos uvek vazi ona caka sa RU-CIS kljucevima?
Imam za trade:

Lichdom: Battlemage
TIS-100
Ace Combat Assault Horizon Enhanced Edition
PAC-MAN 256
Windward
Ziggurat
Umbrella Corps™
Umbrella Corps™ Deluxe Edition Upgrade Pack
Dead Rising 2: Off the Record
Resident Evil 6
Max Payne
Manhunt
F1 2011
F1 2012
F1 Race Stars
Toybox Turbos
Epistory - Typing Chronicles
Grey Goo Definitive Edition
Oddworld: New 'n' Tasty
Borderlands: Game of the Year Edition
The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut
Wurm Unlimited
Hand of Fate
Satellite Reign
Grand Theft Auto: Vice City
Grand Theft Auto III
Tesla Effect: A Tex Murphy Adventure
Shadowrun Returns
Shadowrun: Dragonfall - Director's Cut
Broken Sword 5: The Serpents Curse
Skullgirls
GUILTY GEAR XX ACCENT CORE PLUS R
BlazBlue: Continuum Shift Extend
Planetary Annihilation: TITANS
Endless Space - Collection
Dungeon of the Endless
Scribblenauts Unlimited
Middle-earth: Shadow of Mordor GOTY
Batman Arkham Origins
 
Poklanjam sledeće kodove:

  • Magic The Gathering: Arena
    Liliana’s Legion Deck!
    60-card Liliana's Legion deck, including 5 Rare and 1 Mythic Rare cards.

  • Minion Masters: Accursed Army DLC
    Accursed Army DLC for the free-to-play, fast-paced Minion Masters. Start your collection of cursed & undead with the Legendary Witchwolf!

Kontakt na PM.
 
Dying Light: Bad Blood free

Thank you for being a part of the Dying Light community, Survivor. We are pleased to be able to expand your Dying Light experience by inviting you to play Dying Light: Bad Blood. You will find your Steam key below.

QMQP8-MZKEK-R5WHW

:wave:
 
Ako neko ima EU IV komplet (sa humble bundle) a zeleo bi da ga menja neka posalje PM.
 
Spec Ops: The line
4CXID-JBPVA-EV2HN

The Darkness II
4AEAR-RHMRN-ZFJE8

Borderlands Game of the Year Enhanced
0CV0Q-V4MRI-ZGR9A
 
Imam jedan steam account share kupljen na ebay-u na kome sam igrao i upravo zavrsio Red Dead Redemption 2, offline naravno. Uz njega na tom nalogu je jos igara, uglavnom free, ali tu je i recimo i Football Manager 2020....
Ako neko zeli da odigra RDR 2, mogu da prosledim da user i pass za ovaj nalog. Mene bi zanimalo ako ima neko na steam-u Metro Exodus, pa da mu pusti share za offline play kao sto je i ovaj nalog.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Ako je neko zainteresovan imam za zamenu:

The Deed
Space Pilgrim Academy Year 2
Stealth Bastard Deluxe
Garfield Kart
Castaway Paradise - Town Building Sim
Odallus: The Dark Call
LEGO MARVEL's Avengers
Deus EX Human Revolution Directors Cut
F1 2018
Guilty Gear Xrd- Revelator
Verdun
Narcos: Rise of the Cartels

Ako ima neko viska kljuc za BF Gothic Armada 1 ili 2, ili mozda Warhammer Chaosbane, rado bih menjao nesto od ovoga.
 
Jel ima neko VR igre koje je u nekom bundle-u uzeo da bi da menja za nešto?
 
Ako se nekome igra Red Dead Redemption 2 ustupio bih moj Rockstar nalog, a za uzvrat me interesuje Death Stranding (ako ga imate na Steam ili Epic nalogu)

Zamenimo se na par nedelja / mesec-dva, dok i jedan i drugi ne predjemo igre (bez zurbe), i onda svakome svoj nalog nazad.

Ako ima zainteresovanih posaljite PM.

Vec sam se pre par meseci ovako menjao sa jednim clanom za njegov BNet nalog sa COD MW, i stvar je vrlo prosta.

Ali ako ste clan koji se juce uclanio na forum i ima 5 postova zbirno, nemojte dzabe slati PM :)
 
Nazad
Vrh Dno