Šta je novo?

Razmena PC igara

Da li neko ima steam verzije: Mad Max, Metro Redux Bundle, This War of Mine, Tomb Raider.
Nemam nista za zamenu, mogu da platim na tekuci racun, paypal itd..
 
potrebno mi je 10 cd key-eva za warcraft 3 the frozen throne. za zamenu imam dva steam naloga sa COD WW2 ili kesh. ponude u inbox
 
Imam za razmenu "Styx: Shards of Darkness", "Serial Cleaner", "Cook, Serve, Delicious! 2!!", "Ken Follett's The Pillars of the Earth", "Bear With Me - Collector's Edition", "Acceleration of SUGURI 2". To su igre koje su mi ostale od prošlih monthly humble bundle-a, pa ako imate šta u zamenu kontakt u inbox.
 
Imam Overwatch sa HB-a, ima neko da je zainteresovan i sta moze da ponudi u zamenu.. PM
 
imam steam acc sa Pubg-om i Company of Heroes 2 za neku vrstu zamene. PM
 
Imam Overwatch sa HB-a, ima neko da je zainteresovan i sta moze da ponudi u zamenu.. PM

Evo i ovde da se zahvalim, @Labello mi je poklonio Overwatch i ispao nevidjeni car. Hvala jos jednom :)

Samo 10e ti je u Humble Bundle monthly plus te čeka još gomila igara za koji dan...

Znam ali nisam ja neki gejmer sad da mi treba gomila igara a pretpostavih da bi se neko prodao to za sitnije novce pa zato :)
 
Imam Overwatch iz bundle-a (zaboravio da otkazem pretplatu a vec ga imam na svom nalogu). Pa ako nesto neko ima da ponudi, prihvatam predloge ;)
 
Evo i ovde da se zahvalim, @Labello mi je poklonio Overwatch i ispao nevidjeni car. Hvala jos jednom :)



Znam ali nisam ja neki gejmer sad da mi treba gomila igara a pretpostavih da bi se neko prodao to za sitnije novce pa zato :)

Nema na cemu, uzivaj! :)
 
Imam Overwatch iz bundle-a (zaboravio da otkazem pretplatu a vec ga imam na svom nalogu). Pa ako nesto neko ima da ponudi, prihvatam predloge ;)
 
Ko ima viška Overwatch, nek baci pogled ovde, pa da se menjamo štogod. Zanima me igra, al ne nešto preterano, pa nisam uzeo taj monthly (iako sam imao ponudu sa 50% popusta, pa imajte to na umu pri ponudama, ne bih dao nešto previše vredno za njega...).
 
Da li je nekom ostao Sniper Elite 4 iz monthly visak i htio bi da mjenja za CS:GO kljuceve?
 
Pozdrav imam oko 50e na steamu,ako neko zeli nesto sa steama gift igre ili vise igara ili neki skin za neku igricu. U zamenu trazim COD BlackOps 4 sto je danas izasao.
 
Zdravo drugari, imam Overwatch i Lootbox iz Humble Bundle. Za razmenu bi mi najvise odgovarali "Divinity Original Sin" ili "Far Cry 4". Pisite na PM :)
 
Zdravo imam WG (WOT i WOWS) nalog, i hteo bi da ga prodam, pa me zanima gde to mogu obaviti i da li je to ovde zabranjeno?

Sent from my LM-G710 using Tapatalk
 
^ Pročitaj prvi post.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Imam na Originu Star Wars: Battlefront i Need for Speed: Most Wanted (2012)
Trazim Call of Duty: Black Ops 2 na steam-u. :)
 
Evo par besplatnih keyeva pa ko prvi uzme samo neka napise

Max Payne 2 Steam: H6Q3J-Q479P-LDPAB
Grimind: QRLZK-5E7AE-M4XAW
Lifeless Planet Premier: TEKME-HPHD7-Q4NRC
Guilty Gear X2 Reload: 3RRX7-6PH6X-GR7VG
Mercury Cascade into Madness: G72ZR-ACINH-FZY54

Manje vise sranja osim max payna, ali ko voli nek izvoli :)
 
Lootboy ključevi za poklanjanje:
iBomber Defense Pacific
LEGO The Lord of the Rings

Ako ih neko nije pokupio dok su bile za dž nek mi pošalje PP.



Treća igra bi bila A Story About My Uncle. Ako je neko nije pokupio dok je bila besplatna, ako mu nalog nije limited, ako će odmah da je igra/idluje i ako je voljan da mi pošalje dropovane kartice nek mi se javi na PP.
 
Poklanjam sledece 3 igre:
Bomber Crew
The Hex
Star Control Origins

Saljem kljuc na PP, posto poslednja kosta poprilicno na Steamu samo provereni i meni poznati clanovi mogu da se jave za key. Imam po jedan key od sve 3 igre.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
The Hex otisao korisniku BorisBeaM

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Menjam nalog sa COD Black ops 4 za steam gift Battalion 1944
 
Yojimbo je ugrabio SC.

Edit: ode i Bomber Crew

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno