»RSS Benchmark sajt

Strana 185 od 185 PrvaPrva ... 85135175181182183184185
      Prikazani rezultati od 2.761 do 2.765 od ukupno 2765

Tema: Slušalice Superlux HD-668B, odličan izbor za malo novca

Newcomers
        Na forumu od
        Apr 2017
        Poruka
        26
      2. Moja mašina
        • CPU: AMD Athlon 860k Stock Red NQ Cooler
        • MoBo: Gigabyte A88x F2A88XM DS2
        • RAM: 8gb Patriot/Kingston Ddr3 @ 1333mhz
        • VGA: AMD Asus R7 360 Mini 2gb
        • MON: Lg W1934S
        • HDD: 1TB WD Purple WD10PURX & HITACHI 500GB HDS721050CLA362
        • OPT: Samsung
        • Case: Frontier C917
        • SND: FiiO Q1 Dac/amp ISK HF2010/ Audio Technica M30x/ Asus Cerberus V2 Sony WH Ch500 Fiio A1 Amp
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Lenovo K5 Sony Xperia E4 Creative Xi-Fi Go Pro Usb zvucna
      3. Ne opravdavam nista, ali posto verovatno si samo procesljao moju inicijalnu poruku, smatram da moram da malo jos dodatno u sitna crevca, da objasnim zasto sam oformio ovakvo misljenje pogotovo me nervira jer ti kao znas sta je meni u glavi i dal mi je impulsivna kupovina il ne kao da sam u 2 klika nesto narucio online bez da znam ista o tom sto nabavljam.

Jer da nisam odgovorio , ispalo bi kao da nemam sta da kazem a svakako imam jer se ne slazem sa vise stvari koje si rekao u prethodnoj poruci . Cutanje je ponekad jednako slaganju sa prethodno izrecenim. Dakle tracim dzabe slova trebao sam samo da napisem citaj ono iznad i to je to .

Ako i ovo smatras pravdanjem, well smatraj sta zelis bas me briga i *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* sam sto uopste se upustam u ovo ko da smo na pijaci . Btw od kad to Studijski/ Mix modeli sluski za slicne nameni nisu namenjeni uzivanju u muzici/multimediji /filmovima i sl ? Thats new .

Dt 770 isto nije striktno za uzivanje u muzici, ni Dt 990, ni Akg prakticno vise od 70% modela pa ih ljudi zdusno preporucuju/upotrebljavaju u slicne namene.

Ignorises i to sto M40x je jedini od cele serije koji je istinski vise suvi Studio dok ostali su vise zacinjeni, ponajvise m50x koji nije balansiran uopste da bi se koristio kao referenca za te svrhe ako se sve drzi na flat.

+ Uvek na ovakvu opasku imam samo da kazem, kome se ne dopada neka rupa u spektrumu ako su sluske polu sposobne pametan EQ tweaking pomaze ako situacija zove za tim.

Na kraju krajeva meni je legao ovakav zvuk kod oba modela koja imam, ako mogu ovako dobro da se snalaze u multi zanrovima a da me ne kostaju bubreg i nisu ocajne izrade i pouzdanosti za mene je to dovoljno sve ostalo je dodatno mlacenje .
        Menjao sale941 : 07.11.2018. u 22:54

Member
        Na forumu od
        Jun 2013
        Poruka
        132
        ok slozimo se da se ne slazemo. mrzim digital EQ inace xD ja ti ne govorim crno/belo a ti tako shvatas sta god napisem. ponestalo mi je snage da analiziram sopstveno pisanje po 2-3 puta -_- i nisam rekao da su studio slusalice uvek lose za uzivanje (t20 , dt990 su npr studio kategorija a imaju po meni fun sound sig ) vec da budem precizan ta M serija i srh440 su bas okoreli studio modeli (koje sam slusao) i niko me ne moze ubediti da sa njima na usima mozes da se opustis. ako ne mogu da zaspim noseci slusalice nema nista od fiedlitija xD ako sam ti iskljuciv i okrutan izvinjavam se samo se stavljam u poziciju da ja nosim sve to i ta zamisao mi nije bas prijatna. ako tebi odgovara naravno da neces istrcati iz gajbe i spaliti slusalice jer ti je neki lik napisao da su mu smor samo sam ocekivao da si malo vise open minded da pricamo na ovu temu. posto te iritiram zavrsicemo sa daljim pisanjem. ^_^

*pod studio slusalicama sam mislio tu tvoju M seriju i generalno FLAT sound sig. a ne sta sve ljudi trpaju u studio kategoriju, dt770, dt990, t20 itd svi u toj kategoriji pa im je sound sig daleko od flat. zapravo sam i hvalio sve te slusalice sto sad navodis... u svemu postoje izuzeci i nemoj se kaciti bukvalno za svaku rec -_-
        Menjao zyllion : 07.11.2018. u 23:13

Member Avatar korisnika Zeha
        Na forumu od
        Sep 2007
        Poruka
        8.353
      6. Moja mašina
        • CPU: i5-6600K i Hyper 212 EVO
        • MoBo: ASUS Maximus VIII HERO
        • RAM: KINGSTON HyperX Savage 16GB (2x8GB) HX424C12SB2K216
        • VGA: ASUS GTX 960 4GB (STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5)
        • MON: HP ZR24w
        • HDD: Samsung 850EVO 250GB, 2x SEAGATE Archive HDD 8TB, WD2001FASS 2TB
        • OPT: ASUS DWR-24F1MT
        • Case: Fractal Design Define R5 sa 4 "FD" Dynamic GP-14 ventilatora i Cooler Master V850
        • SND: Creative Sound Blaster Z, Philips SHP9500, Logitech X-230
        • LAP: HP ProBook 470 G0 (H0V04EA) + Samsung SSD 840 EVO 250GB i Logitech Anywhere Mouse MX
        • TV: LG LCD 32LW5590 i CONAX CAM modul :o)
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Kuschall Compact, Logitech Wireless Illuminated Keyboard K800, Logitech MX Master
      7. .
        .
        .

Ja sam izpreskakao ove poslednje postove... a vi?
        Verujem da nisam nista propustio, nema potrebe da se trudim citati?
        ...
        ***************** Vozite kola...? *****************
        ONDA NE PARKIRAJTE NA MESTIMA REZERVISANIM ZA OSOBE SA INVALIDITETOM !!!

Member Avatar korisnika Sgt. Major
        Na forumu od
        Aug 2013
        Poruka
        703
        Hahhaa i ja, vidim prvu rečenicu i preskočim ostalo.

Member
        Na forumu od
        Jun 2013
        Poruka
        132
        Pa realno posto je cela tema jedan veliki offtopic sa svim i svacim osim Superlux HD-668B makar mogu da se vadim i na to da zapravo i dalje posedujem slusalice iz naslova iako nemam pojma gde sam ih zaturio

Strana 185 od 185 PrvaPrva ... 85135175181182183184185

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •