»RSS Benchmark sajt

Strana 174 od 174 PrvaPrva ... 74124164170171172173174
      Prikazani rezultati od 2.596 do 2.597 od ukupno 2597

Tema: Slušalice Superlux HD-668B, odličan izbor za malo novca

Newcomers
        Na forumu od
        Apr 2017
        Poruka
        7
      2. Moja mašina
        • CPU: AMD Athlon 860k Stock Red NQ Cooler
        • MoBo: Gigabyte A88x F2A88XM DS2
        • RAM: 8gb Patriot/Kingston Ddr3 @ 1333mhz
        • VGA: AMD Asus R7 360 Mini 2gb
        • MON: Lg W1934S
        • HDD: 1TB WD Purple WD10PURX & HITACHI 500GB HDS721050CLA362
        • OPT: Samsung
        • Case: Frontier C917
        • SND: FiiO Q1 Dac/amp / Creative Xi-Fi Go Pro zvucna/ ISK HF2010/Asus Cerberus V2, Fiio A1 Amp
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Lenovo K5 Sony Xperia E4
      3. @ Orchard

Spomenute ISK HF2010 vazi za poprilicno neutralan i dosta analiticki model sto je i moje subjektivno misljenje neke detalje i istrumente koji su jedva prisutni il naizgled nisu ni tu ovaj model moze da izvuce iz sveukupnog mixa, da zvuce kao da su sve vreme tu preklopljeni sa ostatkom samo u drugom planu a ne u dubini , pa onda imas utisak kad se prebacis na neki vise forgiving model slusalica il na nepreciznije zvucnike da slusas materijal kroz mulj u poredjenju.

A opet su dozirano zabavne slusalice znaci ne ocekuj sterilan Flat zvuk tipicni koji zna da umara vec dinamican balansiran sa velikom ekstenzijom na obe strane spektruma.
        Dok su Mid tonovi malo povuceniji al nista ozbiljno da narusava prirodnost glasova u pesmama, a i izradom su jake pa transport i pomeranje ne bi trebalo da im predstavlja problem . Uz to je i soundstage poprilicno sirok bez da ode u drugi ekstrem i krene da se rasipa zvuk na sve strane da imas utisak da ne mozes da se fokusiras odakle sta dolazi.

Jes da ih malo uzdizem jer ih imam ali stvarno mislim da opravdavaju hvalospeve i recenzije sa headfi i slicnih sajtova su jako blizu pravom stanju stvari.

Imas i ako mozes naci negde pa probati Superlux Hd 662F taj model na Headfi ima jedan clan koji je poredio sound signature od 681, 681b, 668b/Samson SR850 i par AKG modela i kaze da ovaj specificni model od superluxa ima daleko najujednaceniji zvuk i soundstage medju spomenutim modelima mahom je testirao na jazz i zahtevnijim klasicnim operama i sta sve ne a uz to spomenuti lik svira trombon i jos jedan instrument pa je imao s cim da uporedi. Taj bi ti mozda bio i jos najinteresantniji za tvoje potrebe.
        Menjao sale941 : 15.08.2018. u 22:07

Newcomers
        Na forumu od
        Feb 2018
        Poruka
        230
        puno hvala na opsirnom odgovoru!mislim da cu i ja da se ipak ocepim za te ISK,jer Superlux-a koliko vidim ne mogu nigde da probam u bg-u,niko nema,a ipak ne bih na slepo (gluvo? ) slusalice da kupujem,ako me razumes...odcopacu do dzindzera da ih probam,cak cu moci na malo ozbiljnijoj opremi da ih isprobam od mobilnog pa javljam utiske.

Strana 174 od 174 PrvaPrva ... 74124164170171172173174

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •