Šta je novo?

Najbolje slusalice za malo novca

Što ne potražiš neki model Sony MiniDisc Recordera koji može da radi kao DAC, bilo ih je za ~30-40e, polovnih naravno.
 
Mozda i stavim, treba mi neka povoljna varijanta... Potrazicu po netu...
 
Traži MDS-JEXXX (ovo XXX je 330, 510 ... entry klasa, ali opet sigurno bolje od sličnih polovnih zvučnih karti) ili MDS-JBXXX (sredina nekadašnje MD ponude). Kažu da MD-i imaju bolji DAC od Sonijevih CD plejera iste klase.
MDS-XXX modeli ne mogu da rade kao DAC.
 
Hvala puno... Nasao sam nesto od MDS-JEXXX ima 500 i 520...
 
Ako kupiš neki sve što treba da uradiš je da povežeš optičkim ili coax kablom i da pritisneš REC taster, nema modovanja.
 
Skontah, Hvala na infu... Jako primamljiv predlog, uopste se nisam bio toga setio da kupim cd recorder...
 
@ peja: Znas li ima li koji uredjaj od JVC-a tu mogucnost kao kod sony-a?
 
Kakve su Panasonic RP-HTF890? Da li neko ima iskustva sa njima, kakav je zvuk, udobnost, kvalitet izrade?
 
Tek sam sada video ovo ... Ne znam zaista, proguglaj malo ako još nisi i naći ćeš oznake modela, pretpostavljam da su i oni imali tako nešto u ponudi.

Nasao sam generalno model koji ima opticki ulaz... e sad dali moze kao sony da stisnem "rec" pa da mi zvuk ide nazad na izlaz od cd-a...
 
Da ne pravimo više offtopic ovde, možda bi mogao da otvoriš temu o tome? A to da li može ne možeš da znaš dok ne probaš ako već nema odgovora na netu.
 
da li je neko od vas probao da odradi ovo:
http://www.rock-grotto.co.uk/HD681.pdf
i da li ste upuceni gde ima ovih sluski (bilo kojihod 3 proizvodjaca koji se spominju)? trenutno imam grado sr50i i sennheiser rs170 ali bih hteo da probam i ove :) mitros u ns nema,kazu pogledaj u bg, probacu i u artistu. ceka se ponedeljak :)
 
Da li je neko u mogućnosti da mi doturi od negde 668b ili ove što je accuphase uzeo Superlux HMD-660E (Preferably onaj ko ide ili ima nekog u Germany pošto vidim da je thomman sad najjeftiniji)? Vidim da su na ebayu poskupele, a na thomman sajtu uzimaju lepu poštarinu :mad:

Radije bih nekog častio odavde nego da dajem poštarima i ostalim birokratama u lancu
 
Poslednja izmena:
Jel bas nigde kod nas nema Superlux HD668B? Prsla mi plastika na ovim Pioneer, zalepio sam crnom trakom ali desno uvo sad ispasta :d Jednostavno ovo vise nije onaj stari komfor za 10/10 i zbog pomeranja zvuk nije podjednake jacine levo i desno (namestim lepo i onda je ok ali posle par minuya ytaka popusta, sve se pomera a zvuk slabi), popi*deo sam.

Skupio bih do 5000 din, sta uzeti za ovaj kes kod nas? Slusalice ce raditi na xonar dg, slusam dosta zanrova, od bassy dubstep/dbn/trip hopa/hip hopa preko jazz, rock, metal i podzanrova do chill, ambientalne, klasicne muzike..Znaci cist, utegnut zvuk ali ne po cenu basova.. Naravno bitan je i kvalitet izrade, ove Pioneer m390 su obecavale ali eto, 1 pad za godinu i po i verovatno su od toga vrisnule ali ne odmah posle pada vec mozda 2 nedelje kasnije. Kabl mora da bude 3m. Dizajn mi nije toliko bitan al' su ove Pioneer prelepe..

Aj pomagajte, ne mogu da verujem da kos nas nema ovih superlux HD668B :wall:
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Ovo ce ti mozda pomoci. Samo nisam siguran dali su Presonus ista sa 681 ili 668
graphCompare.php
 
Hvala. Mislim da su sa 681.. ove 668B su vise za bassy zanrove..

Znaci Sennheiser ipak naplacuju ime i to lepo :d 7k kostaju ove hd205 II a ovo sto vidim mi govori da nisu mnogo bolje od mojih Pioneer m390.. a to znaci da ima vise prija elektronska muzika, hip hop, dubstep, dnb.. Neka me neko ispravi ako gresim.

Uopste ne znam koje slusalice da kupim za 50e, izbor kod nas je dno.
 
Njih kao ima... ovim si sve rekao o ionako lošem izboru kod nas, na sajtu ima, a kad treba da kupiš onda dobićemo, biće ili probajte ove (obično mnogo skuplje). U Mitrosu uglavnom imaju sve iz ponude, ali nikad u jednoj istoj prodavnici (osim možda u BG-u), tako da je jako teško uporediti i odabrati pravu stvar za sebe. To je i ujedno rešenje za kupovinu nas iz unutrašnjosti, ako tražite nešto odredjeno - zapucati za BG pa redom obilazak prodavnica. Problem je samo što ti za ovo treba ceo dan i gomila para.

U Segedinu u Media Marktu je milina, imaju nekih tridesetak modela u cenovnom rasponu od 15 do 200 eura, sve su spojene na isti izvor, sve isto pojačane, lepo čuješ razlike izmedju modela, samo što ove skuplje smažu za doručak one za koje ja imam para (recimo nekih 50-60 evropljana), pa mi se onda ni ne kupuju.
 
Poslednja izmena:
ja sam slusao akg k77 kad sam kupovao moje, i kao sto sam ranije bio napisao, imao nekako plastican zvuk (i manje udobne od hd7), cak je i brat to primetio koji nije neki audio fil... bio sam ih tad nasao za 1200 din jeftinije od mitrosa, a sve u NS-u... HD7, ako nadjes negde poslusaj ih pa ti je mozda i svide...
 
Pa te Presonus hd7 mi odgovaraju sto se tice cene a i hvale ih ljudi ali su mi gadne (posebno ona plava boja) i nema ih nigde..
 
hahahha :D :D... komgorne su... slicne su (po obliku) sa odredjenim modelima AKG-a i jos nekih proizvodjaca... a ta plava nije toliko izrazena kao sto je na slikama... cuj ih pa im onda sudi :D! u NS-u ih ima, e sad pis ti da si iz valjeva, ako imas koga nek ti posalje...
 
Gde ih ima u Ns? Aj na pp
 
Ja bih išao na grodo sr60. One su tu oko 75-80 eura u Koratu.
Neće se raspasti od padova ali im kabal jeste najslabija karika.
Po zvuku su sasvim sigurno klasa iznad do sada nabrojanih.
 
Da ali te Grado probijaju budzet.. verovatno cu da kupim Presonus HD7 za oko 4k din.

Samo me zamima kvalitet izrade ovog modela?
 
Upravu ste za AKG K77. Solidne su za te pare ako nema neki bolji i veci izbor kod nas ali stvarno imaju neki 'plasticni' i zatvoreni zvuk. U svakom slucaju su hd668, 681, 661 i samson sr850 bolji od njih
 
Nazad
Vrh Dno