Šta je novo?

Najbolje slusalice za malo novca

Posto sam probao vecinu iz Beyer mid-high ponude, preporucio bih ti DT 880 Pro koje i sam koristim izvesno vreme. 770 naglasavaju i farbaju basove, 990 ih previse "ubijaju". Doduse, tako su i dizajnirane, rade sto treba da rade.
880 Pro su zlatna sredina flat zvuka gde ces cuti sve u detalje a neces dati bubreg za iste. Izuzetno su udobne, zaboravis da ih imas na glavi. 150e su direkt preko Beyer, 900 Pro X 200e.
Ako ti treba pomoc pri nabavci iz Germanije, javi.
No svakako bi bilo najbolje da ih cujes pa onda odlucis, recenzije su korisne ali nemamo iste usi.
Sennheiser zaobodji, zvuk jos uvek dobar ali opao im je kvalitet materijala i sluske lako pucaju cak pri normalnom koriscenju.
 
Posto sam probao vecinu iz Beyer mid-high ponude, preporucio bih ti DT 880 Pro koje i sam koristim izvesno vreme. 770 naglasavaju i farbaju basove, 990 ih previse "ubijaju". Doduse, tako su i dizajnirane, rade sto treba da rade.
880 Pro su zlatna sredina flat zvuka gde ces cuti sve u detalje a neces dati bubreg za iste. Izuzetno su udobne, zaboravis da ih imas na glavi. 150e su direkt preko Beyer, 900 Pro X 200e.
Ako ti treba pomoc pri nabavci iz Germanije, javi.
No svakako bi bilo najbolje da ih cujes pa onda odlucis, recenzije su korisne ali nemamo iste usi.
Sennheiser zaobodji, zvuk jos uvek dobar ali opao im je kvalitet materijala i sluske lako pucaju cak pri normalnom koriscenju.
Svidjaju mi se 880 Pro, mnogo su lepe. Samo sto su 250 oma, a ja nemam pojacalo, bojim se da ne budu suvise tihe. Svidja mi se sto su semi-open. 700 Pro X su 48 oma, to je super.
Ne znam, isprobacu danas i 880 Pro u Playeru pa cu odluciti. Udobnost mi je velika stavka, pa ako nijedne nisu udobne, nista od kupovine, moram da trazim druge.
I hvala ti na ponudi da mi pomognes da nabavim iz Nemacke, ziv bio!
 
Sve DT Pro verzije imas od 32 Oma pa sve do 600 Oma
 
S tim što je zaključak mnogih da najbolje zvuče 600Ω verzije DT880 i DT990 slušalica, nisu velike razlike u pitanju ali te neke nijanse postoje. Ipak, mnogi se slažu da nove DT 900 Pro X zvuče bolje od DT880 verzija, i da su zapravo pravi naslednik DT880 slušalica a ne DT990, kao što to može da se pomisli na osnovu oznake.

Za DT770 se vode još veće polemike i mišljenja su jos podeljenija, o tome koja verzija (32Ω vs 80Ω vs 250Ω) je najbolja kao alat za specifične poslove, a koja za consumer upotrebu.

Sennheiser zaobodji, zvuk jos uvek dobar ali opao im je kvalitet materijala i sluske lako pucaju cak pri normalnom koriscenju.
Nikada Sennheiser i nije imao neki vrhunski kvalitet izrade slušalica te jeftinije i consumer klase, ali ovo iznad definitivno ne važi za HD600/650/660s (naravno i HD700/800 i slične), koje se proizvode u Nemačkoj ili Irskoj, i izrada im je vrlo dobra, a uz to su praktično i modularne, pa svi bitni delovi mogu pojedinačno da se zamene ako nekako dođe do oštećenja. Tako da mogu da traju decenijama, pa ako i strada neki drajver, moguća je zamena.

Ali generalno Beyerdynamic ima bolji kvalitet materijala i izrade od većine konkurencije.

@tozovac
DT770 Pro ne bih razmatrao, daleko od toga da su loše nego su jednostavno novije Beyerdynamic bolje. A i nekoliko članova je ovde potvrdilo da su Fostex TR-80 (koje su i jeftinije) zvučno malo bolje od DT770 Pro, pre svega srednji i visoki tonovi, u šta sam se i lično uverio.

Svidjaju mi se 880 Pro, mnogo su lepe. Samo sto su 250 oma, a ja nemam pojacalo, bojim se da ne budu suvise tihe. Svidja mi se sto su semi-open. 700 Pro X su 48 oma, to je super.

Ako ti se sviđaju DT880 Pro, onda je logično da kupiš unapređene DT 900 Pro X, koje i jesu naslednik i apgrejd DT 880 serije. A i sigurnija su kupovina u nedostatku dobrog pojačala.
E sad, to što su semi-open ne znači neku drastično bolju izolaciju u odnosu na slušalice potpuno otvorenog dizajna, tako da su, što se izolacije tiče, potpuno zatvorene slušalice u jasnoj prednosti.

https://www.headfonia.com/beyerdynamic-dt-700-pro-x-review/
https://www.headfonia.com/beyerdynamic-dt-900-pro-x-review/

Pročitaj ova dva testa, verovatno će ti biti jasnije da li da razmišljaš o DT 900 Pro X ili 700 Pro X.
 
Poslednja izmena:
koje se proizvode u Nemačkoj ili Irskoj, i izrada im je vrlo dobra, a uz to su praktično i modularne, pa svi bitni delovi mogu pojedinačno da se zamene ako nekako dođe do oštećenja. Tako da mogu da traju decenijama, pa ako i strada neki drajver, moguća je zamena.
Imam 2 para Senn izradjenih u Irskoj i identicno su se raspala, zamene nisu moguce niti su priznali garanciju.
Naravno da su 900 X bolje jer su uzeli sve najbolje iz prethodno odlicne serije i ukombinovali u nove serije. Ali im je i cena bolja, pogotovo u Srb.
No 900 X imaju izrazenije basove, sto meni, posle naviknutih usiju na 880 Pro nije bas najbolje leglo. Jesu dobri, flet, balansirani ali su izrazeniji.
Ako fura elektro, bice ok - ako fura metal/rock, ne bas...
Covek hoce hobby produkciju + pitanje snage zvucne. Dobio je sve moguce najjeftinije moguce opcije koje u Srb moze samo da sanja, odlucice njegov novcanik i volja.

Btw, probali smo nedavno sa sinom Sony WH - CH720N, u fazonu ako lice na nama omiljene 770 da se ponovimo... Razocarenje je blaga rec... Probali direkt na kablu, misleci da BT zeza, isto. Po ceni od 150e, zaobici.
 
Koje Senn su se raspale? Ne verujem da su iz HD6(xx) serije, verovatno neke gaming, jedne od tih su GSP, ako se dobro sećam. Svakako sramota za Sennheiser ali opet kažem, HD6(xx) i ostale top Sennheiser iz srednje i visoke klase nemaju te probleme, nisu baš vrhunske izrade kao Beyerdynamic, ali su sasvim solidne, i bolje od nekih novih AKG, a posebno od kineskih tipa Hifiman i sl.

No 900 X imaju izrazenije basove, sto meni, posle naviknutih usiju na 880 Pro nije bas najbolje leglo. Jesu dobri, flet, balansirani ali su izrazeniji.
Ako fura elektro, bice ok - ako fura metal/rock, ne bas...

Veruj mi, to je do trenutne navike ili raspoloženja, odnosno do ''burn in-a mozga'' :D A tačnije je reći da DT 900 Pro X imaju bolju ekstenziju basa i bolje izbalansiran tonalitet, nego izraženiji bas.
Pominješ rock i metal i DT880 tjuning, npr. ti žanrovi odlično zvuče sa toplim i relativno neutralnim HD650 ali za pomenute žanrove AKG K240 Sextett kidaju, a imaju ozbiljno bass brdo i treble peak-ove, doduše i vrhunske srednje.
Slično važi i za Fostex TR-90, daleko su od flat slušalica (najviše zbog naglašenog mid bass-a) pa rok i metal zvuče sjajno sa njima. A da ne pričam o HD7 uz EQ, najbolje slušalice za prog. metal koje imam. Sve pomenute slušalice imaju bass brda i treble peak-ove, i u tom smislu su lošije od HD650, ali zvuče dinamičnije i zabavnije. E sad, to za specifične poslove u studiju i nije dobro, ali je suština da su i za te poslove DT 900 Pro X ipak malo bolje od DT 880 Pro, odnosno DT 700 Pro X od DT770 Pro.

I još jedan primer - ako npr. mesec dana koristim samo HD650, prelazak na ostale slušalice ''mi smeta'' prvih par sati ili dana. Pa kada se posle tih nekoliko nedelja vratim na HD650, onda mi fali taj dinamičniji zvuk koje Sennheiser nemaju.
Posle toga se jednostavno naviknem na taj tjuning zvuka i to je to.

https://diyaudioheaven.wordpress.com/headphones/measurements/brands-a-i/dt-900-pro-x/

dt900x-vs-dt880-ed.png


Maybe the DT 900 PRO X should have been called DT 800 PRO X instead ?
The DT880 is clearly ‘leaner’ in the bass department and sharper/sibilant in the 6 to 9kHz range.
The higher 2-3kHz range makes the DT900X sound a bit more ‘dynamic/lively’.
The DT 900 PRO X thus is more like an improved DT880 than a DT990.

Test i razna poređenja DT 700 Pro X, od istog autora: https://diyaudioheaven.wordpress.com/headphones/measurements/brands-a-i/dt-700-pro-x/

dt900x-vs-dt700x.png
 
Poslednja izmena:
Kupih 880 Pro. Nekako mi je imao ravniji odziv u bass regiji, u odnosu na 700 Pro X. I malo su mi bile udobnije. E sad, izgleda da cu morati da kupim pojacalo za slusalice, sto sam hteo da izbegnem po svaku cenu, ali cekam da dodjem kuci pa da ih cujem na svojoj Scarlett 2i2 karti, pa tek onda odlucujem o pojacalu. Cini mi se da su 700 Pro X bolje izrade (zamenljivi delovi, manja impedansa) ali morao sam da odlucim, zvuk i udobnost su pobedili.
Javljam utiske.
Hvala svima na sugestijama!
 
Trebalo je da probaš DT 880 Pro i DT 900 Pro X, DT 700 Pro X su za poređenje sa DT 770 Pro, i bolje od njih, kao što su DT 900 Pro X malo bolje od DT 880 Pro.
Imaš na linkovima iznad grafike, poređenje i zaključak testa ali gotovo je sad.

Ali dobro, odlične su DT 880 Pro i dalje, a trebalo bi da Scarlett 2i2 može da ih ''potera'', ili je tu negde na granici mogućnosti.
 
Колико сам ја неодлучан... 😁
Заменио сам 880 Pro za 700 Pro X због баса, некако ми је био танак на 880 у односу на Sennheiser HD 25. Али ни овом куповином нисам одушевљен, некако су средњи и високи у другом плану. Није требало да носим HD 25 да упоређујем.
А имам и tws samsung buds 2, и оне се некако лепше чују од ових студијских. Али то је претпостављам зато што не боје звук, зато звуче досадно.
Не знам, нисам паметан...

Едит: 900 Pro X нису имали, сигурно бих и њих поредио да су имали.
 
HD25 su specifične slušalice/alat: https://diyaudioheaven.wordpress.com/headphones/measurements/brands-s-se/hd25-1/
Bar po grafiku, više bi ti odgovarale Fostex TR-80 ili AKG K240 Sextett, jer im je raspon jednim delom sličan tim Sennheiser, samo uz veću pozornicu, bolje pozicioniranje.

E sad, DT 700 Pro X su zatvorenog dizajna, što im u startu malo naglašava bas, a i po grafiku se vidi gde imaju rupu u frekventnom rasponu. Zato sam i mislio da su DT 900 Pro X sigurnija kupovina, jer su to praktično usavršene DT 880 (naravno, i dalje nisu flagship rang već samo odlične u toj cenovnoj klasi).
 
А имам и tws samsung buds 2, и оне се некако лепше чују од ових студијских. Али то је претпостављам зато што не боје звук, зато звуче досадно.
Не знам, нисам паметан...
Prvo odluci sta zelis da radis sa sluskama pa onda u kupovinu.
Ne mere studijske/monitoring/mixing/recording sluske i da mi gruva bas....
 
Kupih 880 Pro. Nekako mi je imao ravniji odziv u bass regiji, u odnosu na 700 Pro X. I malo su mi bile udobnije. E sad, izgleda da cu morati da kupim pojacalo za slusalice, sto sam hteo da izbegnem po svaku cenu, ali cekam da dodjem kuci pa da ih cujem na svojoj Scarlett 2i2 karti, pa tek onda odlucujem o pojacalu. Cini mi se da su 700 Pro X bolje izrade (zamenljivi delovi, manja impedansa) ali morao sam da odlucim, zvuk i udobnost su pobedili.
Javljam utiske.
Hvala svima na sugestijama!
Obicno veca impedansa znaci i bolja separacija jer je veca snaga potrebna za pomeranje membrane tj mozes sa dovoljno snage pojacala da dobijes kontrolisaniji driver sto se naravno odrazava na zvuk, al pomenuo ti je to @hsv.stoned u nekom od postova iznad. Inace neces se usreciti u tom 200€ rangu svakako ne mozes dobiti nesto sto ce te izuti iz cipela ako si oduvek koristio bolje slusalice ili iz opste prihvacenih preporuka. Za skok u kvalitetu zvuka moras ici na min Sundara. Svi ti klasici medju preporukama su u istim na headfi sigurno po 20-30godina. Od kad znam za sebe go to do 200-250€ su hd5xx/6xx/dt770/880/990/k701/grado/shure 840/m50/m40/hd25/he4xx/fostex t50 itd itd.
Da ne kazem da sam novcano "prosvirao" kroz vecinu pobrojanih i nema ti tu pobednika sve je sidegrade i stvar sound sig koga volis. Tako da ne opterecuj se previse ako je to max budzet koji si planirao , skrasi se na jednom modelu i uzivaj u kupovini do sledece 😅
 
Колико сам ја неодлучан... 😁
Заменио сам 880 Pro za 700 Pro X због баса, некако ми је био танак на 880 у односу на Sennheiser HD 25. Али ни овом куповином нисам одушевљен, некако су средњи и високи у другом плану. Није требало да носим HD 25 да упоређујем.
А имам и tws samsung buds 2, и оне се некако лепше чују од ових студијских. Али то је претпостављам зато што не боје звук, зато звуче досадно.
Не знам, нисам паметан...

Едит: 900 Pro X нису имали, сигурно бих и њих поредио да су имали.
Ako juris zvuk kao HD25, najslicniji zvuk ce ti imati HD280 Pro.
Ne znam kakve su sa naocarima do dushe.
Isto imaju taj brzi mid bas kao i HD25. Ne zvuce anemicno.
Jedino sto su plastikaneri koji su budzasti na lobanji, ali su generalno dobro napravljene i izoluju zvuk nerealno.
64 oma, moze i telefon da ih gura i skroz su ok za slusanje tipa roka, elektronike itd.
 
Svrbi me da uzmem neki chi-fi IEM pa sam gledao 7Hz Zero...onda sam video i Truthear Hola pa počeo da se dvoumim između njih...pa saznam za Truthear x Crinacle Zero:Red koje mogu da naručim za ravno 50€, rekoh fino...onda saznam za Truthear Hexa koje su mi se svidele i ima ih na popustu za 67€...i sada me boli glava.
A tu je i hrpa dongle DAC-ova koji bi mi dobro došli...već drugi dan sam stunlockovan pred ekranom i ne znam šta ću, lol.
 
U kom fazonu hoces zvuk?
Mada sve to sto si nabrojao je "Moondrop" tip zvuka.
Za taj tip shtima treba bash dobar drajver.
Kao kao harman samo sa slabijim basom i onda mu visoki srednji dodju jos vise do izrazaja.
Ako je drajver za metalnim premazom, ume da bude bas agresivan zvuk.
Kvazi analitika, ustvari prenaglaseno.
Jedino da je drugacije su ovi sa dva DD drajvera sto imaju skretnicu (Red, mada se meni vise svidja Blue).
Kakvu muziku slusas?
 
Slušam svašta, s blagim akcetom na metal...
Odgovara mi taj neki "bright neutral" zvuk, plus slabije čujem neke frekvencije (3-6 KHz) pa mi nije problem bright zvučni potpis, ako nije baš previše boostovano...
 
7hz zero je slican fazon kao Chu. Kulturniji i moze da im se skida kabl.
Hola ima bash anemican bas.
Red je zanimljiv, jer ima dva DD i skretnicu. Drugaciji je fazon. Nije haj rez, ali je zanimljiv.
Hexa bi ti bio najveci vau efekat, !!!ALI!!! BA drajveri kod kineza umeju da budu bash burgija u ushima. Nisam ih cuo uzivo.

Dodao bih ti za chill varijantu (slusanje satima) Kiwi Cadenza.

Ako nisi u fazonu za haj rez, Red mi se najvise svidja.
 
7hz zero je slican fazon kao Chu. Kulturniji i moze da im se skida kabl.
Hola ima bash anemican bas.
Red je zanimljiv, jer ima dva DD i skretnicu. Drugaciji je fazon. Nije haj rez, ali je zanimljiv.
Hexa bi ti bio najveci vau efekat, !!!ALI!!! BA drajveri kod kineza umeju da budu bash burgija u ushima. Nisam ih cuo uzivo.

Dodao bih ti za chill varijantu (slusanje satima) Kiwi Cadenza.

Ako nisi u fazonu za haj rez, Red mi se najvise svidja.
Ima chu2 sa detachable kablom, oko 22$.
Nemas u chifi nekih safe bet izbora, oni su izbili u prvi plan prosto jer su nudili mnogo vise od ovih renomiranih brendova za mnogo manje novca. Ja sam jurio razne iem i na kraju je zakljucak isti kao i sa over ear - nema poente jer uvek ce izlaziti nesto bolje, drugacije, skuplje 😅 Ako ces hobija radi da se igras kreni sa nekim jeftinim varijantama od chu2 pa navise.
Ja sam se zadrzao na yinyoo d2b4 i tenhz audbos p4. Izasle su me msm svaka po 100ak evra + carina, ne znam dal je iko i cuo za to al su u to vreme bile na nekim akcijama cudima inace su bile po 150-175$. Jedino me sad privlaci mozda moondrop kato. Al taj segment ld 50-100$ mi je kod chifi uvek bio najveca sansa za fail.
 
Kako se snalazite sa ovim vrućinama i over ear slušalicama, da li vam se znoje uči/sluške i kada je klima uključena, da li stavljate velur itd?

Gledam da kupim opet neke jeftine (oko 50-ak evra) i ako se neko seća prošle JBL Quantum 100 su pukle (otišla plastika prilikom stavljanja na glavu) i sada jurim PreSonus HD7, Superlux HD 681 EVO i sl.

Quantum 100 ne bih više kupovao.

Imao sam pomenute Superlux, zvuk je bio dobar, pozitivna strana je što se u kutiji dobijaju i velur jastučići što bi verovatno dobro došlo po ovim vrućinama. Mana je što baš stisnu uši tako da nisu za duže korišćenje. Da, postoji opcija da se preko noći stave knjige između i malo rastegnu ali se bojim da će u nekom momentu da puknu.

PreSonus HD7 nisam imao i čitao sam da su ako ne i najbolje za pomenuti novac ali mi se ne sviđa što nemaju velur jastučiće pa će verovatno da se uši znoje tokom leta.

Kod nas su 681 EVO 4.750 din, HD7 5.760 din, šta još mogu da pogledam po sličnoj ceni?

Namena je da uveče malo slušam muziku ili pustim neki film ili seriju.

Ako bude potrebe uvek mogu da kupim za 20-ak evra Lusya DAC.
 
Leti VIDO i Audeze in-ear.
Obe su otvorene, prijatne za ushi.
Ako bash moraju preko uveta velur da, idealno velur/plish sa gelom za hladjenje.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
ISK HF2010 imaju velur jastucice i ja sa njima nemam problema, mada ih slabije koristim posto imam i Sen HD 599
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Kako se snalazite sa ovim vrućinama i over ear slušalicama, da li vam se znoje uči/sluške i kada je klima uključena, da li stavljate velur itd?

Gledam da kupim opet neke jeftine (oko 50-ak evra) i ako se neko seća prošle JBL Quantum 100 su pukle (otišla plastika prilikom stavljanja na glavu) i sada jurim PreSonus HD7, Superlux HD 681 EVO i sl.

Quantum 100 ne bih više kupovao.

Imao sam pomenute Superlux, zvuk je bio dobar, pozitivna strana je što se u kutiji dobijaju i velur jastučići što bi verovatno dobro došlo po ovim vrućinama. Mana je što baš stisnu uši tako da nisu za duže korišćenje. Da, postoji opcija da se preko noći stave knjige između i malo rastegnu ali se bojim da će u nekom momentu da puknu.

PreSonus HD7 nisam imao i čitao sam da su ako ne i najbolje za pomenuti novac ali mi se ne sviđa što nemaju velur jastučiće pa će verovatno da se uši znoje tokom leta.

Kod nas su 681 EVO 4.750 din, HD7 5.760 din, šta još mogu da pogledam po sličnoj ceni?

Namena je da uveče malo slušam muziku ili pustim neki film ili seriju.

Ako bude potrebe uvek mogu da kupim za 20-ak evra Lusya DAC.
Nije ti los predlog od @sdejan da izbunaris neke hd569, dugotrajne su iako plastikaneri, preudobne, zvučno dobre i velour jastucici. Jedino je kabl smece, zavrsavaju se na 6.3. Isto bih ti preporucio grado sr60 i Gcup pads (ne mora original sundjer jer je presmesna cena tbh). To ti je najbolje sto mozes da uzmes za taj novac do 100€. Ako si vec odlucio za superlux onda bih pre isao na 668b + da uzmes neke velour pads posto su im stock kriminalni. I naravno gledaj cene i van nasih radnji kose su sklone da deru. Ili prosto uzmi neke iems da prezivis leto kao npr moondrop chu2 sa detachable kablom za 2 crvene AE😁
 
  • Like
Reagovanja: NAS
@NAS
Ako je ekstremno toplo, onda prelazim na in-ear, inače su mi HD7 sa ovakvim jastucima podnošljive (na linku su prečnika 100mm ali za Superlux, Samson, Presonus, iSK prečnik mora da bude 105mm, kod nekih modela 110mm).

Dobio si predlog za HF2010, bolje nove (sa stock velurskim jastucima) teško da ćeš naći do 6k din.
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: NAS
Setih se, koss porta pro i kph30 su za leto isto ok.
Porta pro imaju bolji bas i hipsterke ce ti se smeshkati na ulici.
Grado SR60/80 nemaju basa ni za leka, kako reaguju na EQ ne znam i tek postaju bash udobne kada se na njih ture sundjeri od Grado GS1000.
ako je ekstremno toplo, onda prelazim na in-ear
Bash to, ali pod uslovom da mu ne smeta vakum u ushima.
Otvorene IEM su redje od prirodno ridjih japanki.
 
  • Like
Reagovanja: NAS
Šta još ima pristojno do 6.000 dinara a da ima velur jastučiće?

Pored toga što jurim ISK HF2010, naleteo sam na Samson SR850 (na većini YT klipova je velur) ali ne znam da li su bolje od HF2010?

I 681 EVO imaju velur.
 
E, ljudi... treba mi pomoć oko izbora.
Imam mogućnost da uzmem nove Audio-Technica ATH-M50xBT2 ili Technics EAH-A800E-K po, čini mi se, povoljnim cenama.
Koristio bih ih na na aerodromu, u avionu, i u umereno bučnoj kancelariju.
Sastanci, muzika, ostala multimedija i poneka igra.

Koristim HD7 i neke no-name bubice za sastanke, ali potrebno mi je nešto univerzalno i bez kabla.

Ako imate neki drugi predlog, vrlo rado ću ga saslušati.
 
Kupljene HF2010. Hvala svima na pomoći!
 

Prilozi

  • IMG_0148.jpeg
    IMG_0148.jpeg
    274.2 KB · Pregleda: 80
  • IMG_0149.jpeg
    IMG_0149.jpeg
    329.1 KB · Pregleda: 79
Zdravo ljudi, ima neko predlog nakon AKG Y500 bluetooth slušalica za univerzalnu upotrebu(telefon - različiti žanrovi, laptop - muzika + pokoja igra) ? Ove su skroz stradale od korišćenja a sad sam gledao neke Marshall IV i deluju mi ok recenzije, ima li šta bolje od toga ? Bitna mi je autonomija i solidan zvuk u smislu da bass nije baš prenaglašen. Recimo da bih max izdvojio 100-120e.
 
Pogledaj Anker Soundcore Q30. Već dugo važe možda i za najbolje BT/ANC u klasi. Udobne slušalice sa odličnom autonomijom a uz malo EQ korekcija i zvuk može da bude veoma dobar.
https://www.headphonecheck.com/test/soundcore-life-q30-by-anker/
https://hometheaterreview.com/anker-soundcore-q30-wireless-noise-cancelling-headphone-review/
https://headphonesaddict.com/anker-soundcore-life-q30-review/
https://www.expertreviews.co.uk/headphones/1413257/anker-soundcore-life-q30-review

Ima ih na KP za 80-90€.
 
Nazad
Vrh Dno