Šta je novo?

Najbolje slusalice za malo novca

Poslednja izmena:
Hvala puno covek, sad cu da bacim oko, budzet nije problem ako vrede.
 
Sad sam bacio oko deluje ok i ove jeftinije i ove malo skuplje.
Neko imao mozda licna iskusta sa hyperX slusalicama ovde?
 
Ima neko ideju za alternativu za BuddyPhones+ za curice? Pink verzija, amazon.de, bluetooth, on ear, s razlicitim limiterima jacine?
 
Sad sam bacio oko deluje ok i ove jeftinije i ove malo skuplje.
Neko imao mozda licna iskusta sa hyperX slusalicama ovde?
Godinama koristim Cloud još verziju 1 i vrijede svake pare!
Problem koji mi se trenutno javlja je što se spužve nakon 7-8 godima počinju dezuntegrisati, a kod nas ne nalazim dostavu zamjenskih.
 
Na kraju sam uzeo ove


Ispunjavaju sve od mojih uslova, vidim cenu svi drze kod nas 23 000 +-
ali nasao sam za 18 000
+ popust od 15% na neku vip karticu jer sam uzeo i ps5 kod njih.

Na kraju me izasle oko 16 000k.

Javljam utiske kad stignu.
 
Ako ta polovina radi posao meni dosta :)
 
Za neki budzet do 5k din, sta biste preporučili? Edifier g2ii, razer kraken x...?
Da je solidan zvuk i bas, da ima mic i da su over ear.
 
Pozdrav svima. Da li mozete da mi preporucite slusalice za muziku? Radim u teskoj pomocnoj mehanizaciji, te mi trebaju neke koje ce pokriti buku koju masine proizvode. Isklucivo bezicne i da su iole udobne za visecasovno koriscenje, ne mogu da se petljam sa kablovima dok radim. Budzet bi bio do 100e. Bacio sam oko na Sennheiser Momentum true wireless 2,ali dosta van mog budzeta. Racunam na black friday akcije,tako da imate i to u vidu. Hvala unapred.
 

Stigle sluske, pa da dam utiske.

1 Udobne jako, ne zuljaju usi (ja imam velike)
ne znoje usi kod dugog nosenja, a kod mene greju kao nenormalni zimi
+ sedim pored radijatora.

2 Baterija jako puno drzi evo vec dva dana po 8 sati ih drndam, i jos uvek ne piste
(na 20% ili manje pocinju da piste)
Kazu da drze 17 sati sa 50% jacine zvuka, ja drzim na 30% i jos uvek ne piste.

3 Mikrofon odlican

4 Opcija da se bocne klasican audio jack kabali i da rade kao 100% klasicne zicne slusalice je odlicna ukoliko sve radi kao sad a baterija crkne posle nekog vremena.

5 Domet odlican, stan od 55 kvadrata kroz 3 zida ja imam 0 gubitka kvaliteta zvuka kako cujem sagovornika, dok mene jako malo losije cuju tipa 10% za razliku od toga kad sam pored kompa.

6 mogu da se okace oko vrata i da se rotiraju kad se skinu tako da i zaboravim da ih nosim.

7 jako lagane ne opterecuju teme/vrat uopste

8 jedina mini zamerka je da su mogle malo robusnije i metalne da budu gde ima smisla, plastika je ok ali negde su mogle da budu malo cvrsce,
ali eto to je cisto nesto i negativno da napisem.
 
Pozdrav,

Vrti se po netu sponzorisano, i deluje bas kao nesto sto sam trazio. Ovaj model:


Na zalost, po recenzijama kazu da ima slab bas, a meni treba bas suprotno. Postoji li nesto slicno, da ne bude decije, sareno,bez mikrofona na slisalici obavezno i samo jedan kabal da ode u slisalicu. Nesto slicno Senn-u sa linka?
Nije bitno da li su zatvorene ili otvorene..
Budzet oko 100e.. Sto manje to bolje ofc. Moze i polovno sa KP...

Hvala.

Jurim Philips SHP9500 ali bezuspesno :)
 
taj philips mozes da narucis sa aliexpressa za 70 usd sto ti je 60 evra, skoro upola tvog budzeta i slusalice su ok sasvim.
 
Ima ih na Aliexpresu za 65€ ALI postarina je 60-120e :(
 
A da li su original?
jesu, ako je prodao 2000 komada i niko se nije zalio, to je onda to. imaju oni i legit prodavce, mozes i hifiman tamo da kupis. ja sam dva fiio uredjaja ukupne vrednosti preko 250 evra kupio tamo i original su. taj philips je jos jeftiniji i to mu je prava vrednost, sto bi se zezali...

e sad posto je pandemija ucinila svoje, pa su postarine kao da se salje na mars, to je onda drugi padez, i bolje je kupiti lokalno. ako ne mozes da nadjes 9500, mozda mozes 9600?
 
Hvala svima, moracu da iskalkulisem :)
 
JBL 650 BTNC u MediaMarktu za 69€, mozda nekom bude interesantno.
 
Hvala svima, moracu da iskalkulisem :)
SHP9500 su bolje od HD400s ali si napisao i ovo: Na zalost, po recenzijama kazu da ima slab bas, a meni treba bas suprotno.
Tako da je pitanje da li bi ti odgovarale i te Philips, a to ne možeš da znaš dok ih ne čuješ. A nisi napisao ni da li bi ih koristio preko telefona, laptopa/desktopa, bez zasebnog DAC/AMP, ili imaš u planu i takav uređaj. Ako je samo neka integruša u pitanju onda bi Philips (i većina slušalica generalno) sigurno zvučale lošije nego što bi to bio slučaj uz odgovarajući DAC/AMP, a i bas bi verovatno bio još slabiji.
 
PC, Sound blaster Z. Imaju headphone amp..
 
Onda ok: https://diyaudioheaven.wordpress.com/headphones/measurements/brands-philips/shp9500/
The headphone is very comfortable and nice looking. It is more neutral sounding than the SHP-9000 and has better highs extension but lacks bass extension. Bass itself sounds good and tight but bass heads should look elsewhere. Bass wise it is similar to AKG K500 / ATH AD700. The treble is somewhat peaky and elevated and thus it sounds overly sparkly. The dip around 3kHz removes some ‘clarity’ but the elevated treble ‘compensates’ more or less.

The SHP-9500 with felt is a little brighter (which I thought was lacking in the X1) but doesn’t have the bass extension. Fortunately with EQ this bass issue is easily solved

Ali definitivno ne treba očekivati neki veoma jak bas, ni uz to modovanje ili EQ korekcije koje su opisane u ovom testu.
 
uzeh AKG K712Pro na thomann.de, pure joy :)
 
Bas ih gledas dok su ti na glavi dok sedis u svojoj sobi...
 
Šta im fali, bar nisu u bojama Q701 QC :D

Naleteh na ove Focusrite za 3480 din. Inače koštaju 4200 din.


Mackie MC-250
Ne deluju loše za 11880 din.
 
Poslednja izmena:
ruzne su za medalju. ali je zvuk navodno dobar. to je dobra kupovina, klasik sto se kaze, cestitam!

ja se drzim hifiman zvuka, skoro sam slusao ponovo hd650, ono je tuga koliko su mi odvratne i trule posle hifimanki. imam utisak da ce sve naredno sto probam da me razocara.
 
Nazad
Vrh Dno