Šta je novo?

Najbolje slusalice za malo novca

Pa, dobro, ako je već takva situacija, "ispružićemo" se još koju desetinu evra. Zvučna je Xonar DGX, sa kao nekim pojačalom za slušalice, ali to je sve ulazna klasa i ne može da pogoni neke kvalitetnije slušalice.
 
Dodao bih i Cooler Master MH751, ako još može da se nađe...ili Takstar Pro 82, ako je Aliexpress opcija.

@HSV

Gde ima kod nas ISK HP-980?
 
Poslednja izmena:
Čitao sam u komentarima na YT da se neki žale na MH751. Ne na kvalitet zvuka, već izrade. Nekima su se posle pola godine-godinu rasklimale, olabavile i šta znam.
A, MH630 ima za 8100 din da se nađe kod nas, a u rangu je MH751, što se zvučne slike tiče, sa možda nešto jačim basom.
Oba Takstar bazirana. Isto kao i Redragon Zeus.
 
@jurodivi

Na KP i u prodavnici koja prva izlazi kada se gugla cena tih iSK. I GT ih je imao jedno vreme.

Oba Takstar bazirana. Isto kao i Redragon Zeus.

Možda su bazirane na Takstar ali treba računati na to da i obična promena jastučića (čak i unutrašnjeg sunđera ili damping materijala) može dosta da utiče na zvuk.

Pre bih uzeo HX Cloud Alpha za 90-95€ na KP, nego te CM. Ako je budžet preko 100€ onda Beyerdynamic COP+ za 135€, zvučno su bolje (posebno od CM), kvalitetnije izrađene i trajnije, verovatno i malo udobnije a imaju i podešavanje basa preko slajdera.
 
Poslednja izmena:
Čitao sam u komentarima na YT da se neki žale na MH751. Ne na kvalitet zvuka, već izrade. Nekima su se posle pola godine-godinu rasklimale, olabavile i šta znam.
A, MH630 ima za 8100 din da se nađe kod nas, a u rangu je MH751, što se zvučne slike tiče, sa možda nešto jačim basom.
Oba Takstar bazirana. Isto kao i Redragon Zeus.

Ja sam imao 2 modela MH 752 (751 sa zvucnom) , kod prvih mi je crkla desna slusalica , zamenili je u garanciji za nove iste i evo kod drugih nakon nekih pola godine se rasklimala leva slusalica,tj izvukao se jedan mali srafic koji drzi spoj.
Sta da kazem , zvuk dobar, mic dobar , super udobne ali eto za 70 e (Koliko sam ih tada platio) izgleda da ne moze sve...
 
Znači, istina je što se priča o CM slušalicama... Dakle, za izbegavanje.
Ove AKG K92 imaju solidan zvuk, vidim. Međutim, suviše su plitki jastučići za glavatije osobe.
 
Stiglo mi novo [emoji56]

Već posle 30min uputrebe mogu da kažem da je bas poprilično dominatniji od onoga na bose 700 što sam imao pa čak i noice canceling mi se čini za nijansu boljim ovako u stanu.

Za 150e mislim da mogu da podpadnu u ovu temu [emoji2960][emoji847] ...nameračio se inače bio na momemtum 3 ali izleti ovo i tako [emoji4]
ccfa83a1e343c8d0ce6234bc927d9aa0.jpg


Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Опсала, честитке! [emoji4]Ако није тајна где си набавио?


Sent from my iPhone 8 using Tapatalk
 
Nemačka, eBay Kleinanzeigen [emoji6][emoji112]

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Stiglo mi novo [emoji56]

Već posle 30min uputrebe mogu da kažem da je bas poprilično dominatniji od onoga na bose 700 što sam imao pa čak i noice canceling mi se čini za nijansu boljim ovako u stanu.

Za 150e mislim da mogu da podpadnu u ovu temu [emoji2960][emoji847] ...nameračio se inače bio na momemtum 3 ali izleti ovo i tako [emoji4]
ccfa83a1e343c8d0ce6234bc927d9aa0.jpg


Sent from my SM-G9810 using Tapatalk

Ovo su dobre slusalice za bas "malo" novca....:)

One skupe krecu od 300,500,600 eura....:laugh:
 
Ako kojim slucajem resis da ih prodas, uzimam odmah za 150e :)
Vrh cena, cestitke na kupovini !
 
Увијек је занимљиво ући на тему, прочитати пар постова, па наслов и онда [emoji23][emoji23][emoji23]
 
xm3 sam imao i ja al prodah bas za tako neku cifru posto su mi posle duzeg nosenja bas postale neudobne. Na par mesta bas vrse pritisak na glavi da se oseca bol iako su sto se tice paddinga tj oblozenosti sundjerima daleko iznad npr bose. Al opet bose na glavi mozes da nosis 10+ h i da nemas neprijatnost osim zagrevanja usiju. Dok xm3 bas znaju da zuljaju , bez cvika da naponenem. Ali zvuk na xm3 je svakako zabavniji od qc35 kad se odabere neki eq.
Sad jurim neke momentum i ja kao bt varijantu. Inace na kleinanzaigen imaju odlicne cene ko ide u De moze ekstra sluske da kupi. Gledao sam dt990premium za 50-60€ (ali prosle godine) :D
 
Videću za dan dva kad budem imao skype nastavu od 2h kako se ponašaju. Ako bude tako kako kažeš, lako pređem na momentum 3 [emoji6][emoji56]

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Ma za par sati su ok i udobne al za duze neko vreme tipa 6+h valjda zbog tezine kolabira padding pa krene zuljanje. ne verujem da ce biti problem za 2-3h.
Svakako su odlicne pogotovo sto si uspeo da ih uzmes za 150€.
 
Lično ne vidim potrebu da nosim slušalice duže od tog koliko mi traje čas jezika...eventualno kad letim do Bg (što je opet dva sata). Izašao novi update pa sad baš instaliram (treba skoro sat vr, al tako je i na sennheiseru bilo doduše).

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
@hsv.stoned Druže ne pratim nikada prodavnice, sve uzimam od privatnih lica preko nemačkog portala ekvivalentnog našem kupujemprodajem. Momentum 3 najjeftinije što sam video nove bez garancije 260e, sony oko 200

Sent from my SM-N9860 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Proday prica o polovnim slusalicama. Te stranice su sa sajtova prodavnica.
Desava se da i regularno cene dosta padnu i u radnjama ja sam uzeo u De mediamarktu ultrasone performance sa sirus bt modulom bundle za 150€ a kostale su 290€ ili tako nesto. Ali to je bio poslednji model ili tako nesto tako da se moze naci da nesto iskoci ali da ciljano ides i ocekujes neki wow popust u radnjama od toga nema nista da budem iskren. Nisam dugo ni bio u De ali za hifi su najbolji njihovi oglasi. Ako ikad prodje ovaj covid mozda se uputim po neki focal end game :)
 
Upravo tako druže, sve što kupujem, kupujem od vlasnika; kao na kupujemprodajem kod nas.

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Jel ima neko predlog koje bluetooth slusalice sa mikrofonom uzeti za ~150e?, super bi bilo da se pune na usb-c.
 
Ma za par sati su ok i udobne al za duze neko vreme tipa 6+h valjda zbog tezine kolabira padding pa krene zuljanje. ne verujem da ce biti problem za 2-3h.
Svakako su odlicne pogotovo sto si uspeo da ih uzmes za 150€.
Definitivno moram da potvrdim da su Bose 700 prijatnije za nošenje i generalno uši na duže staze. Čitam od likova što su sa mx3 prešli na mx4 da su nove oko 15-20% udobnije tako da će verovatno naslednik da se pazari pre nego što sam mislio (uparivanje sa dva uređaja istovremeno mi baš nedostaje).

Btw jel ima tema za Wireless slušalice u ovom cenovnom rangu, ne mogu da nađem?

Sent from my SM-G9810 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Samo proveri serijski broj, da li spada u skart seriju tj imas opseg serije koja ima problem sa drzacem drajvera.

Sent from my CPH1951 using Tapatalk
 
@Proday da li si mozda testirao mikrofon na 1000mx3? ako da kakvog jer kvaliteta?
 
Momentum pazite, ko ima siru glavu, metalne sipke idu preko slusalica, umesto po sredini, pa mogu da budu previse neudobne, bas da stiskaju.
Meni su moje B&O H9 duplo udobnije od Momentum Wireless koje sam imao, samo zbog toga.
Dodatno, lepe slusalice ovako, ali bas zbog tih sipki sto ido preko slusalica, kada se rasiri na glavi, bas dosta losije izgleda od ostalih sluski u klasi.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Mislim da su qc35 > momentum > xm3 po udobnosti. Bose 700 sam probao na kratko (15ak min) mislim da su tu negde sa qc35 ,malo losije, opet o komforu pricam.
Sto se zvuka tice mislim da je manje vise samo stvar ukusa izmedju tih top modela pri cemu je momentum bolji po nekom sveukupnom hifi zvuku. Dok sam imao xm3 podesavao sam eq preset-e u aplikaciji i bile su zabavnije od qc35 ali ne i sa nekim wow efektom da kazes bolji je zvuk za klasu. Bose su malo dosadnije ali i detaljnije u srednjim. Dok xm3 ima malo naglasen bass i treble. Momentum je opet ispred oba modela ali nisu ni one neki hifi zvuk za porediti sa HD6xx serijom npr. U sustini sve te recenzije, svadje po komentarima sta je bolje su njesra. Odes u neki veci TC probas i uzmes sta je tebi po ukusu. Nijedne nisu perfektne ali se ja samo nadam da ce qc35 dobiti naslednika qc45 posto mi se bose 700 nimalo ne svidja ni izgledom ni kontrolama xD
A i da napomenem da su ovi kvazi proprietary 2.5mm kablovi za sennheiser (momentum) *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*luk...
P.S. sta god od pomenutih uzeli za pristojne novce dobro ste prosli :)
 
Nazad
Vrh Dno