Šta je novo?

Najbolje slusalice za malo novca

Jedne sam pokidao kada sam pao sa stolice dok sam se klackao. :d
Trenutno koristim neke Philips Stereo headphones shp1900 dobijene na poklon ali su dotrajali jastuci pa bih nešto slično tome da pazarim.
 
Treba mi još jedan AUX kabl od 3-5 metara - koji da uzmem? Vidim neke Velteh, al' su mi sumnjivo jeftini, sve nešto oko 100-200 dinara. Koristio bih ga uz Sennheiser CX-300II, isključivo za gledanje filmova i serija, ne za muziku.
 
daj link da i mi vidimo...
 
200-300 za kabl plus 150-200 za isporuku, oko 350-500rsd... i opet jeftinije nego kod drugih u srb.
Prosetaj i uzmi ili barem pogledaj (opipaj) uzivo: Velteh Pro d.o.o., Gusinjska 2, Lokal 3 (ugao sa Bulevarom kralja Aleksandra 474), Beograd, Zvezdara
Ako su "plasticni", nekako kruti, ja ne bi uzimao, dobro je da je kabl "gumenast" ili kao pertla ali obavezno da je opusten, da nije krut, vec da se lako mota i sam da pada skroz na povrsinu stola, poda, manje je bitno da se puno savija, nema potrebe narocite za tim ali meni moraju kablovi za suluske biti opusteni.
 
Ugreen sam prvo hteo da naručim, ali to se baš dugo čeka sad, pa sam hteo da vidim da li kod nas postoji dobra alternativa.
 
Preporuka za on-ear sluske za 50-60e?
Nasao sam coveka u Subotici kod koga su Sony WH CH500 45e (kod nas po prodavnicama su 8700), pa ako moze neka preporuka za nesto slicno ili cak bollje u tom rangu cena.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Hajde i ovde da postavim pitanje, posto u ostale dve teme u kojima sam pisao jos uvek nema odgovora. [emoji3]
Da li je neko koristio Xiaomi AirDots ili AirDots Pro sluske? Kakvi su utisci? [emoji4]
 
Ocigledno. [emoji4]
Cisto da ne gusimo temu vise, ceka se odgovor. Mada tesko da cu ga dobiti jer slusalice ocigledno nisu toliko popularne kod nas.
 
Jedne sam pokidao kada sam pao sa stolice dok sam se klackao. :d
Trenutno koristim neke Philips Stereo headphones shp1900 dobijene na poklon ali su dotrajali jastuci pa bih nešto slično tome da pazarim.

Na iole kvalitetnim slusalicama kablovi se ne kidaju tako lako + postoje modeli i sa izmenjivim kablovima.
Evo, na KP imas iSK za 2200 din, za taj novac stvarno odlicna kupovina i uz iole normalnu upotrebu bi morale da traju godinama.
 
Meni stižu QCY. Danas update trackinga - Za carinu. :S

Poslao sam im dokaz o uplati, $19 sam platio.

PDV ako naplate pa i OK ali ako rebnu cenu pa još i ocarine... tačno ću da poludim.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
@3bl: Ako si ih naručio sa "španskog" QCY store-a (QCY Spain Store) na AliExpress-u koliko je vremena/dana trebalo da pređe iz Processing order u "Awaiting Shipment" ili neki sličan status?
Koliko vidim za taj order će biti malo 5-7 dana "procesuiranja"...
 
@shamanNS Jeste QCY Spain Store.

Nakon 2 dana od narudzbine sam dobio tracking i još 3 dana dok nije krenulo ka Srbiji.




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Zabušavaju "španci"... u četvrtak ujutro sam poručio i još uvek ništa. Jest sad navala zbog Anniversary Sale al opet... Druge 2 porudžbine istog dana su jedna sutradan a druga posle 2 dana poslate.
 
Sad je bila dobra cena (oko $17 ako se ne varam) pa verovatno imaju dosta narudžbina.




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Rekoše mi na drugoj temi da taj status "Za carinu" stavljaju vikendom čak i kad ne ide na carinu.

Realno, ne bi trebalo da ide na carinski pregled ali videću koji će biti sledeći status pošiljke.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Da li je to cena sa nekim popustom? Ako se ne varam obicna verzija je otprilike toliko, dok je Pro gotovo duplo skuplja.
 
Jeste popust u pitanju, mada toliko inace i kostaju, makar u Kini - 399 juana ~ 60 dolara.
 
Sada videh, odlicne cene. Obicne AirDots su 40$, mala je razlika.
Javi kako si prosao sa carinom, cekamo utiske. [emoji4]
 
@shamanNS Danas je paket krenuo ka Kragujevcu, tako da nije bilo carine.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno