»RSS Benchmark sajt

Strana 225 od 225 PrvaPrva ... 125175215221222223224225
      Prikazani rezultati od 3.361 do 3.374 od ukupno 3374

Tema: Najbolje slusalice za malo novca

Member Avatar korisnika Exodusbgd
        Na forumu od
        Jul 2005
        Poruka
        4.886
      2. Moja mašina
        • CPU: Intel Core i7-8700k + NZXT Kraken X62
        • MoBo: Asus ROG Maximus XI Hero
        • RAM: 4x 8GB DDR4 2933MHz HYPERX Predator RGB
        • VGA: Palit RTX 2080 Super JetStream
        • MON: ASUS ROG Swift PG348Q
        • HDD: SSD NVMe 512GB WD + 4 TB Seagate
        • Case: CM Cosmos C700P, CM V850
        • SND: Yamaha RX-V457 + Yamaha NS-F51
        • LAP: Asus ROG Scar III, HP Omen 17-an115nm
        • TV: LG 43UJ6307
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Logitech G903, HyperX Allloy Elite RGB
      3. Citat Citiram korisnika: ivanhoe Pogledaj poruku
        Pa uglavnom ove Fiio mašinice, E10K, K3, A3, Q1 MKII, onda je tu i popularni FX-Audio X6, u principu nema nekih preteranih razlika, samo da ima dovoljno snage i da ne košta previše.

Druge kolege ovde se više bave pojačalima i DACovima, pa mogu da daju više predloga.
        Vidim nešto online preporučuje se FiiO E10K za HD600... Šta mislite o njemu?

Member Avatar korisnika Zeha
        Na forumu od
        Sep 2007
        Poruka
        9.820
      5. Moja mašina
        • CPU: i5-6600K i Hyper 212 EVO
        • MoBo: ASUS Maximus VIII HERO
        • RAM: KINGSTON HyperX Savage 16GB (2x8GB) HX424C12SB2K216
        • VGA: ASUS GTX 960 4GB (STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5)
        • MON: HP ZR24w
        • HDD: Samsung 850EVO 250GB, SEAGATE IronWolf Guardian 8TB, SEAGATE Archive 8TB, WD2001FASS 2TB
        • OPT: ASUS DWR-24F1MT
        • Case: Fractal Design Define R5 sa 4 "FD" Dynamic GP-14 ventilatora i Cooler Master V850
        • SND: Creative Sound Blaster Z, Philips SHP9500, Logitech X-230
        • LAP: HP ProBook 470 G0 (H0V04EA) + Samsung SSD 840 EVO 250GB i Logitech Anywhere Mouse MX
        • TV: LG 43UM7600PLB LED i CONAX CAM modul :o)
        • Ostalo: Kuschall Compact, Logitech Wireless Illuminated Keyboard K800, Logitech MX Master, ASUS RT-AC6
      6. Misle ljudi lepo o njemu (medju drugim modelima)... https://forum.benchmark.rs/showthrea...=1#post5940303
        ***************** Vozite kola...? *****************
        ONDA NE PARKIRAJTE NA MESTIMA REZERVISANIM ZA OSOBE SA INVALIDITETOM !!!

Member Avatar korisnika hsv.stoned
        Na forumu od
        Oct 2009
        Poruka
        22.014
      8. Moja mašina
        • CPU: AMD RYZEN 7 2700/LC-CC-120
        • MoBo: MSI B450 Tomahawk Max
        • RAM: Kingston Hyper X Fury 2x16GB DDR4 3200MHz (CL16)
        • VGA: Sapphire RX 580 Pulse 8GB
        • MON: AOC I2481FXH AH-IPS
        • HDD: Kingston A2000 NVMe 500GB, Toshiba P300 3TB, WD Black 750AALS 750GB, 2X WD Blue 10EALX 1TB
        • OPT: Samsung SH-222AB DVD RW
        • Case: Cooler Master Mystique 632s black & silver | Cooler Master G550M
        • SND: FiiO E10K & DAC-X6 | Fostex TR-90| PreSonus HD7|ATH CKX9|SFR DT6|Sony MH750| Pioneer M390| 2.1 50W
        • Ostalo: Sony Xperia™ XZ2 | Logitech MK320 wireless combo/A4 R7 bloody
      9. Za početak, nevezano za jačinu zvuka - da li si zadovoljan kvalitetom zvuka, signaturom?
        Mada, koliko vidim ta Creative nije baš sjajna, HD600 zaslužuju bolju zvučnu ili DAC/AMP.

Ipak proveri da li Creative ima high gain mod (u podešavanjima softvera, ne vidim nigde gain prekidač). Ako nema ili ako ima, a zvuk je i dalje relativno tih i neubedljiv, onda će ti trebati neki bolji uređaj.

O E10k imaš dosta podataka po netu ali i ovde na forumu, i u ovoj temi. Odličan a jeftin model, za high gain kažu da je dovoljan za HD600/650 ali i dalje to nije DAC uz koji bi HD600 zvučale maksimalno kvalitetno. Ovo važi za sve slične DAC/AMP. E10k polako nestaje sa tržišta, zamenio ga je K3 koji je usavršena verzija. Košta 13200 din u srb, sa validnom, 2god. garancijom. Kao i E10k, napaja se samo preko USB-a, ima gain I bass boost prekidače s tim što je bass boost još bolje rešen pa bi verovatno fino legao tim neutralnim Senn sluškama, taman bi obojio zvuk za neke žanrove, filmove, igre.. kao da imaš 2 različita para slušalica, neutralne i bassy. Mogao bi da poneseš Senn do 4A prodavnice i da probaš kako sve to zvuči.

FX Audio X6 - pun je forum info. o tom modelu, i dalje je najbolji entry-level DAC/AMP (za 50-60$), pojačalo je dovoljno za HD600 ali za DAC važi isto kao i za E10k, HD600 zaslužuju DAC i pojačalo iz sopstvenog cenovnog ranga mada će svakako i uz ove modele zvučati solidno. Cena je baš niska za to što nudi, u odnosu na FiiO K3 mana je to što nema 2 god. garancije mada moj X6 radi bez problema skoro 3 godine a i nisam čuo da je neko sa bencha imao probleme sa tim modelom.

FiiO K5 Pro (K5 je samo pojačalo, K5 Pro DAC + AMP) trenutno nemaju na stanju, koštao je oko 21k din i po opštim kvalitetima je malo iznad K3 ali uz drastično moćnije pojačalo za slušalice. Mislim da bi bio odlično rešenje za HD600, šteta samo što nema bass boost prekidač.

FiiO X3 Mk3 košta 18990 na sniženju, to je lossless audio plejer, sa ekranom, baterijom i softverom, podešavanjima EQ, ali može da radi i kao klasičan USB DAC sa pojačalom za sluške. Generalno je u rangu sa K3 ali je funkcionalnost bolja jer je bukvalno all in one uređaj.

FiiO navodim jer su se dokazali u praksi, nisu mnogo skupi a mogu da se kupe u srb, tu je i garancija. A inače, takvih uređaja (kineskih i od poznatih brendova) ima na desetine samo što moraju da se naruče sa AE, Amazona itd.

Sent from H8266
        Menjao hsv.stoned : 07.11.2019. u 17:40
        Sony XZ2 & ATH-CKX9/SFR DT6
        Spiral out, keep going!

Newcomers
        Na forumu od
        Oct 2018
        Poruka
        59
        Da li bi neko ko ima prodao Pioneer SE-M390 do 1000 din?
        U obzir dolaze i sa polomljenim ramom jer imam iskustva sa popravljanjem istog.
        Bitno je samo da su driveri potpuno ispravni i da kabl nije u prekidu.

P.S. Ako bi neko ko ima polomljene hteo da ih pokloni, to bi bilo najbolje.
        Menjao Alchemist : 08.11.2019. u 13:28
        In my End is my Beginning. ⵙ

Newcomers
        Na forumu od
        Oct 2018
        Poruka
        59
        Sad kad imam ISK HF2010 hteo bih da se podsetim i tih Pioneerovih koje sam koristio čitavih 7 godina.
        Svi koji ih imaju, a nisu im potrebne, neka se jave...
        In my End is my Beginning. ⵙ

Member Avatar korisnika Exodusbgd
        Na forumu od
        Jul 2005
        Poruka
        4.886
      13. Moja mašina
        • CPU: Intel Core i7-8700k + NZXT Kraken X62
        • MoBo: Asus ROG Maximus XI Hero
        • RAM: 4x 8GB DDR4 2933MHz HYPERX Predator RGB
        • VGA: Palit RTX 2080 Super JetStream
        • MON: ASUS ROG Swift PG348Q
        • HDD: SSD NVMe 512GB WD + 4 TB Seagate
        • Case: CM Cosmos C700P, CM V850
        • SND: Yamaha RX-V457 + Yamaha NS-F51
        • LAP: Asus ROG Scar III, HP Omen 17-an115nm
        • TV: LG 43UJ6307
        • Ostalo: Logitech G903, HyperX Allloy Elite RGB
      14. Citat Citiram korisnika: hsv.stoned Pogledaj poruku
        Za početak, nevezano za jačinu zvuka - da li si zadovoljan kvalitetom zvuka, signaturom?
        Mada, koliko vidim ta Creative nije baš sjajna, HD600 zaslužuju bolju zvučnu ili DAC/AMP.

Ipak proveri da li Creative ima high gain mod (u podešavanjima softvera, ne vidim nigde gain prekidač). Ako nema ili ako ima, a zvuk je i dalje relativno tih i neubedljiv, onda će ti trebati neki bolji uređaj.

O E10k imaš dosta podataka po netu ali i ovde na forumu, i u ovoj temi. Odličan a jeftin model, za high gain kažu da je dovoljan za HD600/650 ali i dalje to nije DAC uz koji bi HD600 zvučale maksimalno kvalitetno. Ovo važi za sve slične DAC/AMP. E10k polako nestaje sa tržišta, zamenio ga je K3 koji je usavršena verzija. Košta 13200 din u srb, sa validnom, 2god. garancijom. Kao i E10k, napaja se samo preko USB-a, ima gain I bass boost prekidače s tim što je bass boost još bolje rešen pa bi verovatno fino legao tim neutralnim Senn sluškama, taman bi obojio zvuk za neke žanrove, filmove, igre.. kao da imaš 2 različita para slušalica, neutralne i bassy. Mogao bi da poneseš Senn do 4A prodavnice i da probaš kako sve to zvuči.

FX Audio X6 - pun je forum info. o tom modelu, i dalje je najbolji entry-level DAC/AMP (za 50-60$), pojačalo je dovoljno za HD600 ali za DAC važi isto kao i za E10k, HD600 zaslužuju DAC i pojačalo iz sopstvenog cenovnog ranga mada će svakako i uz ove modele zvučati solidno. Cena je baš niska za to što nudi, u odnosu na FiiO K3 mana je to što nema 2 god. garancije mada moj X6 radi bez problema skoro 3 godine a i nisam čuo da je neko sa bencha imao probleme sa tim modelom.

FiiO K5 Pro (K5 je samo pojačalo, K5 Pro DAC + AMP) trenutno nemaju na stanju, koštao je oko 21k din i po opštim kvalitetima je malo iznad K3 ali uz drastično moćnije pojačalo za slušalice. Mislim da bi bio odlično rešenje za HD600, šteta samo što nema bass boost prekidač.

FiiO X3 Mk3 košta 18990 na sniženju, to je lossless audio plejer, sa ekranom, baterijom i softverom, podešavanjima EQ, ali može da radi i kao klasičan USB DAC sa pojačalom za sluške. Generalno je u rangu sa K3 ali je funkcionalnost bolja jer je bukvalno all in one uređaj.

FiiO navodim jer su se dokazali u praksi, nisu mnogo skupi a mogu da se kupe u srb, tu je i garancija. A inače, takvih uređaja (kineskih i od poznatih brendova) ima na desetine samo što moraju da se naruče sa AE, Amazona itd.

Sent from H8266
        Veliko poštovanje za iscrpan odgovor

Deluje mi da je kvalitet zvuka zadovoljavajuć, ali još ne mogu da čujem i procenim.

Nisam audiofil, ali možda bih se počastio za NG. Da li valja ovako nešto?
        https://drop.com/buy/massdrop-liquid...dac-dac-amp-eu
        Menjao Exodusbgd : 08.11.2019. u 20:09

Newcomers
        Na forumu od
        Apr 2017
        Poruka
        53
      16. Moja mašina
        • CPU: AMD Athlon 860k Stock Red NQ Cooler
        • MoBo: Gigabyte A88x F2A88XM DS2
        • RAM: 8gb Patriot/Kingston Ddr3 @ 1333mhz
        • VGA: AMD Asus R7 360 Mini 2gb
        • MON: Lg W1934S
        • HDD: 1TB WD Purple WD10PURX & HITACHI 500GB HDS721050CLA362
        • OPT: Samsung
        • Case: Frontier C917
        • SND: FiiO Q1 gen 1, Fostex TR 80, Audio Technica M30x, Isk Hf2010 Asus Cerberus V2, Sony Ex 110 APB
        • Ostalo: Xiaomi Mi A1 32gb black Lenovo K5 Sony Xperia E4 Creative Xi-Fi Go Pro Usb zvucna
      17. Pre neki dan mi stigla novotarija.https://imgur.com/a/n9AEfB1
        Fostex TR 80 (ohm verzija. Bratski model od TR 90 modela kojeg je koleva Hsv Stoned vec usporedjivao i spominjao.

Tragao sam za sluskama koje ce objediniti sledece uslove I Sound Signature karakteristike.

Odvojiv kabl (radi potencijalnog BT modula moding) radi prakticnosti i prenosa na druge uredjaje, odlican komfor, podjednako ili pribliznu definiciju midrange tonova kao ATH M30x, dosta produzene energicne najvise tonove (izmedju 10khz do 16khz) Ko Isk Hf2010 uz manjak metaliziranosti, probijanja i sl.

Dinamican i brz mid bass ko Isk , ali sa bar delimicno dobrim efektom Sub bassa i mesnatosti ko M30x, i veci soundstage za closed back.

Fostex objedinjuje sve to il bar priblizno.

Bass vrlo dinamican u sub bass predelu, menja se shodno od pesme do pesme, ima brzi decay nego Isk i ATH, neverovatno kontrolisan u smislu da ama bas nikada se ne stapa sa ostatkom spektruma cak i u pesmama gde je mastering takav da je sve po defaultu zbijeno i **mushy**. A pokazuje zube kad izvor zahteva to ima kapacitet i euforicnost.

Lepo im lezi i House I trance, al Dubstep ko slusa il big room verovatno ne bi bio bas totalno oboren bez EQ za vise sub-a

U poredjenju sa ISK najveca razlika je u samoj brzini i kontroli , vise cistine naprosto, ali kolicinski i ekstenzijom su vrlo slicni s tim sto zatvoreni modeli uvek skoro imaju prednost u ovome.

Sub bass je definitivno manje izrazen nego na M30x, u smislu da sluske proizvode manje rezonantnih vibracija generalno i zbog kucista i zbog konstrukcije unutra(nisu potpuno sealed i zato niste potpuno ni odseceni od sveta pa ima vise curenja i rasipanja nego klasican closed back) i u smislu da jednostavno manje vibriraju manje su tople u sub bassu.

Midrange je absolutno dominantan u odnosu na Hf2010 to nije contest at all govorimo o razlicitim ligama, cak i uz EQ na Isk, jednostavno nivo preciznosti mikro detalja, imaging i pre svega toplina u kombinaciji sa slicnom isturenoscu kao M30x dovodi do toga da se odlicno pokazuju u vokalnoj muzici i Hard rocku I Rap-u pogotovo Kao M30x.

Njihova prednost u odnosu na midrange kod m30x je sto imaju manje zrnatosti u zvuku, to na forumima zovu grain kolko znam.

I to nije toliko lako za izvaliti dok ne uzmete direktnu usporedbu. Dok M30x zvuci direktnije i toplije u glasovima ipak za nijansu pogotovo kod filmova i serija ovo moze biti prednost, ali kod muzike vrlo zavisi.

Treble u ovom polju Fostex je jednostavno potpuniji i vodi u odnosu na M30x, prosto i jednostavno nakon 10 KHZ m30x gubi bitku u detaljima i ekstenziji najvisih tonova,
        u vazdusatosti (kojeg gotovo i nema u poredjenju sa fostexom al ne generalno) takodje fostex zvuci energicnije zivlje ali M30x je laksi za slusanje u situacijama gde su pesme po defaultu Treble heavy il los mastering .

Takodje M30x u mid treble i lower treble nema toliki problem da izadje na kraj sa detaljima i zvuci smirenije nego fostex sto za profesionalnu upotrebu i opustenije slusanje bi mozda bilo i bolje.

U poredjenju sa ISK Treble energicnost im je tu negde, ali Fostex zvuci klinicki precizno i gotovo kao da se ne trudi uopste ne ostaje bez grla da se tako izrazim.

I nema metaliziranost pozadinsku i preteran edge u visokim koji Isk zna da ispoljava bez Eq-a ponajvise odredjenim pesmama i zanrovima.

Komfor im je odlican i sa stock jastucima i sa debelim jastucima,premda se meni sa debljim vise dopada soundstage koji je iskreno zaista super i u sirini i u dubini, definitivno ne postoji Cave efekat i klaustrofobija sa ovim modelom.

Clamping force je nepostojeci gotovo, i bas totalno ne dodiruju unutrasnje strane jastuka , tj usi ne udaraju.

Separacija i imaging su vrlo konkuretni za cenu nemam zamerke uopste .

Testirao sam ih protiv nekoliko drugih modela nekih sat i po 2 , u Player radnji pre kupovine.

Nisu nista specijalno zahtevne za pogoniti

Na Fiio Q1 gen 1 Dac/amp (koji je sustinski vrlo slican E10K po Amplifier sekciji) s tom razlikom da je low gain kod Q1 gimmick, samo High gain treba koristiti ja drzim izmedju 3 i 4.5 od 9 za vecinu muzike i za M30x i za Fostex i Isk [/B]

Lepo se cuju i na Xiaomi Mi A1 bez icega izuzev malo Loudness switcha i internalnog bass controlera softverskog.

Naravno nisu bas pri punom potencijalu u ovakvoj situaciji fali im snage na telefonu, ali ne postaju sakate sa sveukupnim frekfentnim odzivom.

Naravno sve zavisi do samog modela telefona A1 je jedan od boljih po ovom pitanju.
        [B]

Neki moji utisci za kraj protiv Denon Ah D1200, Beyerdinamic Dt 770 Pro 80 ohm, Reloop Shp 8 (takstar Pro 82 verzija 1 bela rebrand) Nad Viso Hp 50

Denon Ah D1200 Denon je sveukupno vise smooth model i vrlo relaksirajuc nenametljiv u svim tonovima u spektrumu, niskoomski lak za pogoniti i sa telefonima, ima odlican komfor i izradu sav od metala. Ima malo izrazen punch u stilu kao neki Sony modeli samo manje preteran u volumenu.

Najveca mana ovog modela je sto po cenu te cistoce zvuci mnogo manje dinamicno, zvuci muted gotovo da nema tela u poredjenju sa drugim modelima spominjanim. Mnogo manje uspeva da istisne detalja i brzina mu nije jaca strana kao ni sirovost, za zanrove koji zahtevaju agresivnost raspada se.

Soundstage je uzi od Ath M serije i takodje dosta manje dubok sveukupno, zvuci kao neki malo bolji Bluetooth model iskreno ne odaje utisak prostornosti.

Izolacija odlicna cak i pri niskim jacinama. Za filmove i EDM u pokretu preporuka za sve ostalo meh nisu me impresionirale toliko. Neki kazu da su bazirane na CAL 2 sluskama

Beyerdinamic Dt 770 Pro 80 ohm

Fostex ih unistava u Midrange-u, nije ni contest uopste, DT u poredjenju zvuce kao da je neko stavio jastuk preko usta od izvodjaca, u smislu da je povucenost i definicija jednostavno takva.

Sub bass ide Dt-u jednostavno su autoritativnije i kopaju dublje nego Fostex il bar sa manje muke, imaju taj rumble feel a opet kontrolisanost. Dok je Midbass na strani Fostexa radi brzine i radi separacije u odnosu bass ka midrange tranzicijama.

Treble i na 770 pro i na Fostex je po kolicini detalja i definiciji slican , s tim da 770 pro ima taj problem slican ko ISK samo umesto u Lower treble tonovima, DT ima problem u Mid Treble tonovima, uzrokuje zvonjavu i metaliziranost zbog dela izmedju 6 i 8 KHZ.

Soundstage je na strani 770 u sirini al ne preterano, pogotovo sto Fostex taj nedostatak nadoknadjuje sa manje rupa i vise preciznosti kad se cela prezentacija gleda . U dubini Fostex zvuci ubedljivije

Reloop Shp 8 (takstar Pro 82 verzija 1 rebrand oem) Bass je super u odredjenim polozajima slajdera, ali ima mnogo oscilacija u poredjenju sa konkurencijom gore, u odredjenim situacijama nema rupa a onda krece da zvuci anemicno i u mid bassu i sub bassu pogotovo kad su svi portovi zatvoreni.

Midrange je bolji nego DT 770 pro u dinamici i u zivosti u tjuningu, ali takodje pati od izrazitog Shouting efekta kod vokala pogotovo kod nekih pesama koje su po defaultu **prljave**. Takodje se muci pri jacim jacinama kod multi slojevitih glasova u pozadini sa mesanjem glavnih vokala.

Treble je odlican u zivosti i dinamici , ekstenziji ali kao i Isk Hf2010 ima gotovo egzaktno iste simptome oko 3.5-4KHZ i 6 KHZ. Uz malo EQ redukciju bi to bilo odlicno. Odlican komfor

Nad Viso Hp 50 Bile su previse warm zvukom , da bi izvukle tu vazdusatost, i sparkle u visokim tonovima sto je bio jedan od uslova.

Takodje komfor nije dobar pogotovo zbog dubine jastuka i samih skoljki. Dobar soundtage interesantan room Tech,

Midrange je zvucao sjajno za moj pojam. A bass je bio neutralan a opet dosta topao i definisan.
        Menjao sale941 : 08.11.2019. u 22:55

Member Avatar korisnika DarkSideR
        Na forumu od
        Sep 2010
        Poruka
        497
      19. Moja mašina
        • CPU: Intel Core i7 3770K @4,2Ghz 1.144V
        • MoBo: MSI Z77a-GD45 GAMING
        • RAM: 2x4GB Kingston LoVo 1600Mhz @1866
        • VGA: Gigabyte Aorus 1080 Ti
        • MON: LG 32LF561V+Samsung 19" CRT
        • HDD: Samsung 850 PRO 256GB+WD Black 1TB FZEX+Samsung F3 1TB+Hitachi 500GB
        • OPT: Neki DVD rezac ofarban u crno
        • Case: CooleR MasteR (HAF X + SILENT PRO 1 kW )
        • SND: MH752 + what dac/amp ?
        • Ostalo: Samsung Galaxy Mega 6.3 16GB+32GB,Ozone Strike Pro+Hyperx Fury S Pro+Zowie FK1
      20. neko da ima steelseries arctis pro +gamedac da iznese utiske? gledam dolaze sa kvalitetnim dacom sabre 9018...ili da se ispruzim jos malo novca i da uzmem dt 990 pro + dac/amp? mikrofon mi nije bitan.

Member Avatar korisnika bauer
        Na forumu od
        Oct 2012
        Poruka
        121
      22. Moja mašina
        • CPU: AMD Ryzen™ 3 1200 Processor
        • MoBo: AsRock Fatal1ty AB350 Gaming-ITX/ac
        • RAM: Kingston Technology HyperX Predator Black 8GB Kit 3000MHz DDR4 CL15 DIMM HX430C15PB3K2/8
        • VGA: Powercolor AMD Radeon HD 7770 GHz Edition 1GB
        • MON: Samsung 2343NW
        • HDD: SSD Kingston A400 120GB (SBFKB1E1); WD Purple 2TB Surveillance (WDC WD20PURX-64P6ZY0)
        • OPT: LiteON iHAS122
        • Case: CM Elite 130, LC POWER LC-CF-120-TUBE-W AiRazor
        • SND: Epos Epic 5
        • Ostalo: Logitech Wave (Y-UV90) + A4Tech X7 (XL-747H Spider)
      23. Ima na hifi.de AKG Q702 za 65 evra. 6 meseci stajale u kutiji, polovne. Da nemam SHP9000, najverovatnije bih ih uzeo. Ovako kad razmislim legle bi jedne Focal Elegia ili Meze 99, s tim što Focal koštaju za naše uslove poprilično.

Jastučići na MSR7 su zreli za zamenu, da li imate da preporučite nešto?
        Menjao bauer : 12.11.2019. u 18:17
        Epos Epic 5, MSR7, SHP9000.

Na forumu od
        Oct 2009
        Poruka
        22.014
      25. Moja mašina
        • HDD: Kingston A2000 NVMe 500GB, Toshiba P300 3TB, WD Black 750AALS 750GB, 2X WD Blue 10EALX 1TB
        • SND: FiiO E10K & DAC-X6 | Fostex TR-90| PreSonus HD7|ATH CKX9|SFR DT6|Sony MH750| Pioneer M390| 2.1 50W
      26. Pogledaj na Brainwavz sajtu, verovatno imaju i za taj ATH model. Ali su i cene dosta više od jastučića sa AE, verovatno su i kvalitetniji ali je pitanje koji se više isplate. I ja razmišljam koje da naručim za HD7.

Sent from H8266
        Spiral out, keep going!

Member Avatar korisnika bauer
        Na forumu od
        Oct 2012
        Poruka
        121
      28. Moja mašina
        • CPU: AMD Ryzen™ 3 1200 Processor
        • MoBo: AsRock Fatal1ty AB350 Gaming-ITX/ac
        • RAM: Kingston Technology HyperX Predator Black 8GB Kit 3000MHz DDR4 CL15 DIMM HX430C15PB3K2/8
        • VGA: Powercolor AMD Radeon HD 7770 GHz Edition 1GB
        • MON: Samsung 2343NW
        • HDD: SSD Kingston A400 120GB (SBFKB1E1); WD Purple 2TB Surveillance (WDC WD20PURX-64P6ZY0)
        • OPT: LiteON iHAS122
        • Case: CM Elite 130, LC POWER LC-CF-120-TUBE-W AiRazor
        • SND: Epos Epic 5
        • Ostalo: Logitech Wave (Y-UV90) + A4Tech X7 (XL-747H Spider)
      29. Hvala @hsv.stoned. Biće headphone stand plus jastučići.

Skull headphone stand
        Epos Epic 5, MSR7, SHP9000.

Na forumu od
        Oct 2009
        Poruka
        22.014
      31. Moja mašina
      32. Pre naručivanja ipak proveri da li i na koji način jastučići menjaju zvučnu signaturu, posebno ako izabereš neke "univerzalne" sa AE.

Sent from H8266
        Spiral out, keep going!

Member Avatar korisnika ivanhoe
        Na forumu od
        Jan 2002
        Poruka
        721
      34. Moja mašina
        • CPU: I7-2600K
        • MoBo: Z68A-G43
        • RAM: 16 GB
        • VGA: GTX 1070
        • MON: Samsung 305T+
        • HDD: SSD
        • Case: Fractal R3
        • SND: Integrejšn sistems
        • LAP: Elitebook 840 G2
      35. Kod prodavca Sounds Mate na Aliju sam uzimao prilično dobre jastuke, pa pogledajte da li ima šta vam treba.

Newcomers
        Na forumu od
        Feb 2018
        Poruka
        1.227
        a samo sundjer kako ste nabavljali?jastuci su mi okej,ali sundjer na par je zreo za zamenu...

Strana 225 od 225 PrvaPrva ... 125175215221222223224225

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •