Šta je novo?

Najbolje slusalice za malo novca

I mene zanima taj Fiio BTR5...ali nisam ga pronašao kod nas u prodaji
 
ja cu sad bas da porucim jedan sa aliexpress-a, oko 95 evra izadje...
 
nemam vise edit. porucio sam ovaj fiio btr5. namera mi je da ga koristim sa panasonic htf600, one su 56 oma slusalice. nisu popularne ovde na benchmarku, ali na head fi postoji generalno misljenje da su jako fine sluske. 50mm drajveri, jedina im je mana sto su padsovi oni kozni uzasni, ali narucio sam im velur padsove od memorijske pene. zadovoljan sam njima, i uz ovaj fiio ce da zablistaju. odustao sam od hifiman deva, neki drugi put, bolje mi je bilo da kupim dobar dac/amp.

inace planiram da koristim btr5 kao zvucnu karticu za komp. da na njega povezem zvucnike, a kad mi trrbaju slusalice, izvucem zvucnike i povezem slusalice. dobro je sto moze da se namesti da ne puni kad je povezan na pc, da ne upropascujes bateriju, na sve su mislili.
 
nista, 116 usd samo uredjaj.

valjda ce da stigne u komadu :D za dhl su trazili jos 20 usd preko. kapiram da je za srbiju dhl tek problem, jer sam cuo da svi paketi koji idu dhl-om prolaze kroz neku speditorsku firmu koji se u*eru od love :d
 
91B514B4-9385-4747-8A7D-7898B3DD3613.jpg

to je to (od BT) sto se mojih usiju tice

resio sam se qc35 i xm3

A vrv cu i ovih wf1000xm3 nimalo mi vise ne odgovaraju in ears -_-
 

Prilozi

  • 8478F871-BD94-4B66-8589-5CD11830EE9C.jpg
    8478F871-BD94-4B66-8589-5CD11830EE9C.jpg
    1 MB · Pregleda: 101
kad samo kod bt, ja danas narucio hifiman devu. stize u petak ili u nedelju :d

kakve su ove Bowers & Wilkins? mislim vrv su ti dobre cim si ih uzeo :D momentum je vrv odlican, ali meni se ne bi svidele vrv jer su zatvorene. ti bre sve zatvorene imas :D ima tu jedno soma evra samo u bt sluskama :D mogo si jedan HE6 da uzmes bre!

ja sam resio da idem na planar magnetic - videcemo sta ce da ispadne.
 
Poslednja izmena:
pa vodio sam se zvukom,izradom, multi point support . Zatvorene su zato sto mi treba anc xD A razmisljam da uzmem i neke bolje wired kad se malo skrasim na jednom mestu. Svidjale su mi se uvek hifiman jedino sto mi izgledaju ogromno na glavi
 
bas to... dobre zicane ne mogu bez dobrog pojacala, a za to covek treba da se skrasi. zato sam i ja sad uzeo sluske koje imaju pojacalo, a uzeo sam i jedno mobilno pojacalo za bubice i stare sluske (fiio btr5). pa kad se stacioniram negde onda jedan krsten hifi i pojacalo.
 
Jeste da nije rec o jeftinim slusalicama ali moze svakako ovde info, jer se prica o slusalicama generalno.

Player.rs je krenuo da prodaje Audeze po cenama koje su slicne cenama u inostranstvu.
Pitao sam ih da li imaju asortiman u Novom Sadu, odgovorili su da je sve u radnji u Beogradu, ali da moze po potrebi da se posalje, ako je neko zainteresovan za kupovinu i zeli da ih proba.
 
Audeze ali i Focal.
E sad, cene.. možda neki modeli povremeno budu na akciji, po cenama koje su blizu realnim. Svakako ih treba probati, jer se radi o veoma skupim slušalicama, sa specifičnim zvučnim signaturama, posebno Audeze.

 
Elex du bas bile povoljne jedno vreme na (mass)drop-u mozda 600$ uz neki popustcic kao prva kupovina. Audeze su mi preglomazne. Mozda sam bio najblizi sennheiser hd800s i elex al opet za sad mi ne trebaju posto ce vrv skupljati prasinu a ko zna sta ce sve da izadje od novina pa ne bih posle da me drma buyers remorse xD

@shin pa najbolje slusalice za malo novca moze biti i neka best buy tema po cenovnom rangu. Player ima solidne cene mada neke ogromne popuste nisam video mozda samo za focal clear pro gde su sa popustom bile kao cene preko xD
 
odlicna vest za audeze! koliko je focal elex u srbiji? sad cu da se pojedem sto sam kupio devu :d
 
Elex se prodaje na Dropu, trenutno je $700, bile su i $550 pre nove godine, ali džabe, ne šalju u Srbiju.
 
video sam da su 700 na massdropu, pomislio sam da su u srbiji jeftinije, jer znam da su bile jeftinije. inace tamo je sve poskupelo, hd6xx je 220 bio 200 (mozda i manje), hd58x je 170 (bio 150 sto je fenomenalna cena za te sluske), i tako... smor...
 
Te više cene su redovne, popusti su bili za black friday ili šta već.
Bude povremeno popusta, mora da se prati.

U Srbiji nema uopšte, kamoli jeftinije, a i da može da se naruči, kad te ošašave porezom i carinom svakako neće biti popularna cena.
 
Te više cene su redovne, popusti su bili za black friday ili šta već.
Bude povremeno popusta, mora da se prati.

U Srbiji nema uopšte, kamoli jeftinije, a i da može da se naruči, kad te ošašave porezom i carinom svakako neće biti popularna cena.

bzv :/


da, taj hifiman je super. na dropu imaju taj i he5xx za 220. pandan tome su sennheiser hd58x za 170 i hd6xx za 220. pa ko sta vise voli :) ja mislim da je 58x odlicna kupovina jer su jako slicne daleko skupljim hd660s, i mogu da rade fino i bez pojacala, sto je plus za ljude koji ne bi da se upustaju u tu pricu...
 
Hah, pa može da se izmoduje da FR bude prilično sličan, ali nije to dovoljno. HD 660S imaju drugačije drajvere sa detaljnijim zvukom, tako da je "slično" uvek diskutabilno.

S druge strane, ja mislim da je tjuning 58X jako prijatan, da bi se svideo skoro svakom i da tu ne treba ništa čačkati. Ko hoće malo da koriguje, uvek može blagi EQ da se primeni.

Ko hoće da se zeza: DIYAUDIOHEAVEN.
 
apsolutno, u pravu ste vas dvojica, to su druge slusalice. ja samo kazem da je to poor mans hd660s. skine se spoljni sundjer i eto zabave. nije situacija kao kod hd6xx i hd650 koje su prilicno slicne.
 
Ne ide to baš tako:
naravno :) ali je dobar bang for the buck. kao i onaj jeftin hifiman, dobra je to prica sasvim. ja mislim da ko god razmatra kupovinu sluski od oko 100 evra treba da saceka jos malo, ustedi jos malo i uzme bar neki od ovih provereno dobrih modela.
 
Sta ti je Zeho, pa jel vidis da su ljudima "povoljne" i graficke od 1500 EUR :D
 
dok sam kupovao hifiman devu covek ispred mene kupio rtx 3090 :D bio mi je bas onako wow momenat lik uso: daj jednu 3090, moze evo, hvala dovidjenja. a citam nigde ih nema... btw, posle sam pogledao na sajtu, 2055 evra je ta konkretna kartica koju je on izneo iz radnje :) kool :)

niko ne zeli da uzurpira temu, ali ovo je nekako postala generalna tema za slusalice i pojacala, jer ovde dolaze ljudi koji znaju tematiku, i uvek se nadje koristan savet... ja sam godinama citao temu, i sam imam dobre budzetske slusalice - panasonic htf 600, medjutim kad sam ih predlozio ovde dobile su nevidjen hejt :D ali ja mislim da su dobre i imaju svoj neki smek.
 
Poslednja izmena:
0h5e2udbtxc61.png


:d :d
 
Da li neko slučajno ima višak velikih gumica za Senfer DT6? Izgubio sam jednu, nemam pojma gde je.

Plaćam i snosim troškove slanja.
 
@hsv.stoned pa ja sam onda na ovoj crvenoj liniji normal i newbie posto ove moje modele nigde ne pominju xD mada sam vise normal tier posto korostim spotify premium (navika) haha
 
Nazad
Vrh Dno