Šta je novo?

Best buy SSD - preporuka [nije opšta tema o SSD-ovima i nije za pitanja šta da kupim]

Cene u nabavci za nvme su podivljale, otisle su u 3 p.m.
Ja narucio u petak, cekam da dodje u radnju po extra ceni i dodam danas telefonskim pozivom 3 fleske kad cena AGammix S11Pro od 1TB veca 3krsd, a 970evo plus je poskupio 10krsd.
 
Poslednja izmena:
Nisam primetio da su cene (mnogo) skočile, bar ne za te modele...jedino što ih više nema u onih par prodavnica gde su bili jeftiniji pa su preostale one gde su bili skuplji.
 
Видех да је у "BB" продавници А2000 појефтинио на 7546дина, али је ту 36 месеци гаранција, а свуда је 60 месеци. Да ли је неко куповао код њих и да ли је добио 36, или 60месеци гаранцију? Управо сам се спремао да купим, када видех случајно гарантни рок.
 
I za tih 36 meseci ima da se pokidas u slucaju da budes morao da reklamiras kod njih. Bolje uzmi u A***, dobices 60 meseci garanciju i mirnu glavu, a kosta svega 154din vise :)
 
Samo vi gledajte najjeftinije, a ne i gde kupujete....kad bude trebala da se potegne garancija, onaj ko je kupio kod tehnomanijaka ima fino da se iscima da bi je ostvario.
 
Samo vi gledajte najjeftinije, a ne i gde kupujete....kad bude trebala da se potegne garancija, onaj ko je kupio kod tehnomanijaka ima fino da se iscima da bi je ostvario.

Tačno. Bitnije gde kupiš.
 
Razmišljam se da li da čekam crni petak i te popuste za nvme od 2TB, šta mislite hoće li uopšte biti cene nešto niže?
 
Razmišljam se da li da čekam crni petak i te popuste za nvme od 2TB, šta mislite hoće li uopšte biti cene nešto niže?

Ja se iskreno nadam. Gledam za sebe neki od 500 GB od sledećih modela MX500 , 860 EVO , KC600 , WD Blue 3D , SanDisk Ultra 3D. Treba mi za gejming. Ne planiram da dam više od 5-6 hiljada dinara.
 
Nisu oni stoka, već funkcionišu onako kakvo je ovo tržište.
Dogod ovde važi princip oligopola i burazerske ekonomije, biće tako. Tamo gde istinski funkcioniše tržište, postoje i istinski, tržišno uslovljeni popusti. Kod nas je ovako kako je, ja više skoro i da nisam nešto kupio ovde.
 
Pa tržište funkcioniše tako jer su uvoznici i retaileri stoka, je li...da ne idemo u duži offtopic...
 
Koliko se secam za crni petak je prosli put u G. bio samo budjavi a400.
Da li ocekujete u nekoj drugoj radnji crni petak?
 
ipon.hu
 
Kako je Samsung uspeo da izvuce duplo vise TBW na 860 Evo u odnosu na MX500? Konkretno za 500GB model Samsung kaze 300TB dok Crusial navodi 180TB?

Takodje da li se moze ocekivati da Madjari spuste cene diskovima koje uzmu za Black Friday u HU? Tj. da li kupiti sad ili cekati?
 
U nasim radnjama ne ocekujem ista povoljno za crni petak pa i ako bude bice bedna ponuda. E sad cekam kod madjara crni petak pa da vidim cene. Ne zurim nigde.... fanta rece da ako budu popusti isto ide i kod njega ostale prodavce jos nisam kontaktirao.
 
Poslednja izmena:
Nase radnje nisam ni gledao, a ni ne ocekujem neke popuste u istima.

U tom slucaju mislim da vredi sačekati BF,hvala na info.
 
U nasim radnjama ne ocekujem ista povoljno za crni petak pa i ako bude bice bedna ponuda. E sad cekam kod madjara crni petak pa da vidim cene. Ne zurim nigde.... fanta rece da ako budu popusti isto ide i kod njega ostale prodavce jos nisam kontaktirao.

I ja čekam Mađare. Fanta da završi. Ne verujem nešto da će biti kod nas.
 
U pobedi je trenutno neki popust od 20% na ssd diskove, Kingston a2000 500gb izađe 7100 din.
 
Pa naravno, ne ide iz njihovog džepa. Neispravne proizvode menja uvoznik, a on dalje sa svojim dobavljačem/proizvođačem rešava. Razlika je kad je prodavac i uvoznik, pa ne želi da se cima za to, pravi sebi dodatan posao. J0 t0 t0k0 vidim.
 
Koje su radnje kod nas gde reklamacija moze da se resi bez problema?
 
Lidl [emoji3]

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Poređenje sa Lidlom ne važi, nemačka firma.
 
Nazad
Vrh Dno