Šta je novo?

Zauzece RAM-a i hd film

Laki_apa

Slavan
Učlanjen(a)
23.12.2007
Poruke
314
Poena
320
Da li neko zna zbog cega se desava sledece...kada udjem u folder sa nekim hd filmom ram se zakuca do kraja i tako stoji neko vreme i posle toga se sam skroz oslobodi i tako svaki put. Desava se samo sa nekim filmovima...recimo poslednji kod kojeg sam to primetio je Real Steel (2011) 1080p Bluray DTS x264-DON.
Ima li neko ideju zasto se to desava?
 
Nema veze sa plejerom,dovoljno je uci u folder i to se desi. (Windows 7 je u pitanju; plejeri - km,mpc,vlc,gom; kodeci - divx,ac3filter,ffdshow,xvid,haali i to je to.)
 
Hvala za ovo,ali mene isto sad bas zanima zasto se to desava,post je ipak jednostavnije za rad kada je thumbnail ukljucen.
 
Ram se skoro i ne koristi u psutanju HD-a ...
To je lose fajl skinut ili windows ima nesto sto ne treba. Do tih samih filmova nije...
Reinstal svih decodera/filtera za pocetak.
 
Ram se skoro i ne koristi u psutanju HD-a ...
To je lose fajl skinut ili windows ima nesto sto ne treba. Do tih samih filmova nije...
Reinstal svih decodera/filtera za pocetak.

Svaki put pri reinstalaciji windowsa skinem nove kodeke i ponovo se desava i to samo kod odredjenih filmova,cudno mi je sto i pri skeniranju sa where is it-om takodje dolazi do toga,verovatno je do kodeka nesto,ali sta bi moglo biti? Svaki put instaliram divx,ac3filter,ffdshow,xvid,haali i nista vise.
 
Pa nista od toga en bi trebalo da pravi problem... Jedino sledeci put da instaliras jedan po jedan i proveravas koji pravi problem
 
Probacu tako,jer stvarno ne kontam sta bi drugo moglo da bude...
 
Nazad
Vrh Dno