Šta je novo?

[2011] Usluge kog operatera u Srbiji primarno koristite?

Primarno koristim usluge..

  • Telenor postpaid

    Glasovi: 106 40.3%
  • Telenor prepaid

    Glasovi: 9 3.4%
  • VIP postpaid

    Glasovi: 46 17.5%
  • VIP prepaid

    Glasovi: 3 1.1%
  • MTS postpaid

    Glasovi: 77 29.3%
  • MTS prepaid

    Glasovi: 22 8.4%

  • Ukupno glasača
    263

xSeptimus

Znamenit
VIP član
Učlanjen(a)
07.05.2002
Poruke
10,732
Poena
1,045
Na izmaku je 2011 godina.
Ono sto je definitivno obelezilo ovu godinu je pocetak primene MNP-a u Srbiji.
Proslo je 6 meseci. Neki su zadovoljni, neki razocarani, neki indiferentni.
U svakom slucaju vreme je da prebrojimo ovu malu zajednicu.

Ko zavredjuje vase poverenje? :eyebrows:
 
U svim poll-ovima uvek povede VIP ali ga Telenor preshisha tokom dana..Cudno, uvek se ponavlja :smoke:
 
Ja sam bio do skoro Telenor prepaid, presao na postpaid, zadovoljan sam.

A kod mene u kuci je podela pola-pola, ja i sestra Telenor, cale i druga sestra MTS postpaid. Njih dvoje sam ja ubedio da predju na postpaid jer trose mnogo vise nego sto ih uz popust od 50% kostaju MTS paketi. A i ranije su bili u MTSu i bili su veoma nezadovoljni cenama prepaida.

Nisam siguran, ali mislim da ce na kraju MTS biti u prednosti zbog akcije koju su imali. Znam dosta ljudi koji su presli iz Telenora u MTS zbog popusta.
Ja licno nisam jer sam uzimao telefon i Telenor ponuda mi je vise odgovarala.
 
Izgleda da i sa 50% popusta drzavni MTS ne moze da prati ostala dva privatna operatera.
Bar na ovom forumu :smoke:
 
Prosli put je Telenor prepaid bio 9%, uzorak ~380 glasova.
 
Sad bas gledam rezultate i prepaid je generalno debela manjina, sto me je iznenadilo, jer vecina ljudi koje ja znam koristi prepaid brojeve.
 
Cudno, od svih koje znam, jedno 70% imaju postpaid. Prosto, i meni je nekako prepaid - neozbiljan. Bez uvrede izakoga, ali ako ti se moze desiti da nemas za poziv - jbs to.
 
Postpaid je keva, već 5 godina ga furam i prezadovoljan sam. Mada za one koji više kuckaju sms, a manje pričaju prepaid vrši posao.
 
Prepaid je postao preskup, isplati se postpaid samo tako. Za 800 i nešto malo dinara kod Telenora ima 200 minuta (što će reći 3 sata i 20 minuta) i 200 poruka (kod MTS-a 250/250 za nešto manje od 900 din), em nije malo poruka, em možeš sit da se napričaš a ne da štopuješ sebi sekunde ko slepac. Na prepaidu su uglavnom ostali ili oni koji baš malo koriste telefon, ili oni što ne umeju da sednu i izračunaju koliko para bace mesečno...
 
Poslednja izmena:
A da ne pominjemo pakete sa internet protokom.
 
Meni se do skoro prepaid vise isplatio, iako je skup. Prosto, samo sam kucao poruke, i uz tarifni dodatak kod Telenora, to mi je bila najjeftinija solucija. Medjutim, promenio sam navike, poceo vise da trosim, tako da je postpaid za mene bolji.

Mislim da nema pravila, ali ne znaci da je prepaid nuzno los ili za ljude koji ne koriste puno telefon. Prosto, zavisi od navika/potreba.

S druge strane ima dosta onih koji koriste prepaid jer su neinformisani (kao moj cale do skoro).
 
U odnosu na 2010-poll nema velikih promena osim sto je ovog puta glasalo 3x manje glasaca.
Zabusavate :)
 
Trebalo je da stavite ovu anketu kao popup, ako je to uopšte moguće.
 
Telenor postpaid ....htedoh da uzmem i mts za skvo , samsung SIII ali kakva im je ono,da prostite , zajebancija...bez cene je a moras da se regujes i "sklopis" deal unapred ?
 
Imas s3 najavu kod sva 3 operatera.
 
Nazalost,(ne)koristim VIP. Voleo bih ali njihova mreza to ne dopusta.
 
Nazad
Vrh Dno