Šta je novo?

Najbolja i najjeftinija banka za online placanje racuna

Al mene deru u Intesi za ovaj obican račun. 195 rsd :) Tamo imam račun par godina jer kada nema uplate na racun nema ni održavanja računa.

Ovo je ukinuto ako se ne varam. Sada svejedno naplacuju odrzavanje.
 
Naplacuju al samo za jedan mesec, ne zaduzuju vise od toga. Stanje je 0, nedospele obaveze budu 195 din (ili 300) pa cim bude neka uplata to skinu. Ukoliko ne bude, naredni mesec se nista ne desava tj i dalje su nedospele obaveze u visini jednog odrzavanja.
 
Ovo je samo za nedisciplinovane i svakako nije kredit, vec nekakva "stednja na rate", za one koje ne umeju da kupe evre i drze sa strane.

Odlutalo se dosta od teme, ako mislite da ima potrebe, otvorite jednu opstu temu, dosad nismo imali botove banki, valjda se nece pojaviti ni sada.

ja nisam nikakav bot banke nego stari clan foruma :) . a ovo je odlicna opcija kome treba :D jer je marketniska akcija. a super je da bar neko iskoristi sa foruma je bukvalno "free money" :)

dakle zove se kredit ali je stednja plus poklon pare od banke
12 meseci uplacujete po 4 hiljade mesecno..nakon 12 meseci dali ste banci 48.000 din...tad vama banka vraca tih vasih 48 hiljada i dodaje 6 hiljade ...dakle dobijete 54 hiljade

sto je kamata 4-5 puta veca nego da ste odmah orocili vasih 48 hiljada na godinu dana..a ovde pare dajete u ratama u banci

necu vise dodavati. da stvarno ne spamujemo. super je ko hoce. ja sam uzeo za sebe...a posto je toliko povoljno banka maksimalno dva klijenta dnevno prihvata u Beogradu za ovo..dakle ne moze vise od 30-40 ljudi mesecno..to im je zastita da ne dodje tipa 500 ljudi jednog meseca..takodje jedna osoba samo jedan ovaj "kredit" moze ..


-dakle dajete 12 meseci po 4 hiljade i dobijete posle te pare nazad i "kamatu" 6 hiljada dinara
-a npr da u intesi sad 48 hiljada orocite na godinu dana dobijete oko 1200 din kamatu... i jos ste morali sve pare odjednom da date..dakle 5 puta vise nego u intesi npr... posto je toliko dobra ponuda banka je napravila to da maks dve osobe mogu dnevno..

ps.izvinjenje sto nije bas tema. ali da objasnim do kraja.a svakako svaki bankar ce dobro znati koliko je ovo poklanjanje para u rangu dajemo vam 5000 din ako prenesete platu kod nas..to je taj nivo
 
Poslednja izmena:
Odakle ti ideja da sam te nazvao botom banke? Upravo sam i rekao da dosad toga nismo imali - a bilo je botova operatera, klima uredjaja... fanboys ne racunam u ovu kategoriju. Pitanje je bilo za clanove, ako smatraju da bi zasebna tema bila korisna, da je otvorimo.
 
ok.izvini.nisam dobro razumeo . svakako je cilj bio da se pokaze potencijalno lepa opcija za forumase na ustrb sto nije bas tema..dal treba nova tema ne znam..nema ovoga cesto?


opet neka opsta tema gde bi se posebno stavljale akcije i trenutno povoljne stvari za sve banke mozda i nije losa,,,, jer erste je imala onu svoju odlicnu akciju ali samo mesec dana..pa ko ne vidi taj mesec nista...mts banke je imala slicno 2019 a raif 2018...ali ko ne vidi u tom trenutku nista...

ko je ove 3 banke sklopi sve dobio je 15.000 din i besplatno odrzavanje skoro ceo period od 2018..jedino sto svake godine mora da prelazi u drugu banku....ali kapiram da bi bilo ljudi kojima to ne smeta.a istina nije to ni neki prevelik posao gubitak sat dva vremena
 
Poslednja izmena:
To je12,5% više dinara (ako sam dobro izračunao). Samo je pitanje koliko će cene ići gore (tj. dinar dole) u narednim mesecima.
 
To je12,5% više dinara (ako sam dobro izračunao). Samo je pitanje koliko će cene ići gore (tj. dinar dole) u narednim mesecima.

i vise. jer ne dajes sve pare odjednom nego tokom godine..sad ne znam kako se to racuna.nisam bankar..intesa daje 2,5% godisnju kamatu. uzeh kao primer prve banke
 
i vise. jer ne dajes sve pare odjednom nego tokom godine..sad ne znam kako se to racuna.nisam bankar..intesa daje 2,5% godisnju kamatu. uzeh kao primer prve banke

Jasno. Samo prve 4 hiljade su “oročene” na celu godinu.
Nadam se da će biti dobra kombinacija, tj. da cene neće divljati.
 
Nisu čak ni prve 4 hiljade, jer prva rata kredita dospeva za mesec dana.

Dobra je fora, ja sam je iskoristio. OPB je sa kamatama među najboljima, jedino što im je mreža poslovnica katastrofa. Tako da ko ih ima u blizini -super, u suprotnom nije zgodno.
 
nema mreze poslovnica..ima samo po jedna u par najvecih gradova.. u beogradu je jedna jedina na NBG i to je to.. mala banka

ako si video ovde eto korist od foruma za jednog clana barem..ja sam tako video i iskoristio za erste banku prenos plate...kako sam razumeo i dalje je erste/vip aktuelno iako je zvanicno proslo..koga zanima nek zove i proveri
 
Bezveze je što nema nešto i za one koji su već u vipu i već u Erste banci.

Inače opportunity banka ima ubedljivo najbolju ponudu za štednju po viđenju. Kamata je 3% na dinare i 2% na eure.

Ja sam iskoristio ovo za štek kredit i odmah uplatio 48000 da ne bih mislio o tome svaki mesec i sad samo čekam da istekne godinu dana.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
^ U OBB banci o kojoj se govori, kamata je 4% godišnje na oročenu dinarsku štednju, a ne 3%.
Ovo je najveća pasivna kamata u Srbiji, i koristim je od početka 2019.

Sent from my Z2 Plus using Tapatalk
 
Sad gledam ovu OBB banku... Imaju tekuci racun ali nemaju platne kartice uopste? Ili sam se ja nesto istripovao?
 
^ U OBB banci o kojoj se govori, kamata je 4% godišnje na oročenu dinarsku štednju, a ne 3%.
Ovo je najveća pasivna kamata u Srbiji, i koristim je od početka 2019.

Sent from my Z2 Plus using Tapatalk
Ovde kaže 3%
ae60a878864783b594bbf7c1ed1e9a44.jpg


Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
^ Upravo tako, najveća OROČENA dinarska štednja u zemlji.
Plus u slučaju raskida isplaćuju beše polovinu (ili celu sumu) prinosa do raskida! To (skoro?) nijedna banka nije radila (ne radi).

Sent from my Z2 Plus using Tapatalk
 
Koja banka daje najveću kamatu na dinarsku štednju na 3 ili 6 meseci?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Da li se nešto promenilo?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno