Šta je novo?

Da li ste ikad nesto razbili, polupali, olupali od računarske opreme ?

Bolje da si postavio anketu :trust:
 
Tastaturu dok sam igrao pes i to ono u karate fazonu na pola :D
Bilo je tu jos par stvarcica,ali ono gore je bilo sa namerom :p
 
Bolje da si postavio anketu :trust:

+1

Mislim da dzojpedove treba izuzeti iz ankete kao potrosnu robu namenjenu za izivljavanje :d

Ja sam ubio jednog misa, divljacki sam ga razbio o parket, iako siroma' nije bio kriv sto mi lagovala igrica. Ali neko je morao da plati, a igrao sam na laptopu, tako da je izbor bio suzen.
 
+1

Mislim da dzojpedove treba izuzeti iz ankete kao potrosnu robu namenjenu za izivljavanje :d

Ja sam ubio jednog misa, divljacki sam ga razbio o parket, iako siroma' nije bio kriv sto mi lagovala igrica. Ali neko je morao da plati, a igrao sam na laptopu, tako da je izbor bio suzen.

Edit: Ubio sam jos par miseva, ali kad su vec bili dotrajali i zamenjeni novim, to je takoreci bio pucanj u glavu ranjenom konju :D
 
Mislim da tastatura ipak uvek prva strada, nemogu da je promasim u naletu besa :) Mada mi se to izuzetno retko desava mozda 2-3 puta do sada u 18-god komp karijeri :) naravno prvih 5-6 god kada sam koristio Amigu 1200 to mi nikad nije palo napamet isuvise je bila skupa :)
 
Poslednja izmena:
Moj Gigabyte lasterski mis od 1000 dinara.
Kad padnem od jednog metka a pre toga ispalio pola sarzera u nekog pubertetliju na pocetku karijere :)
Rekonstruisan je i dalje radi XD
 
tastatura.jednom...prestajao sam da pusim :D
 
stradali su misevi Steelseries ikari laser, i a4tech x750bf. Uglavnom sam ih olupao od sto nakon sto su me ubili u cs-u, iako su retko kad bili oni u pitanju, uglavnom je to klasicna nervoza ili zbog laga ili ko zna cega, i onda prvo sto padne pod ruku, ode u nepovrat. :)
 
Nerds sa viskom testosterona

Brate, sta je pacijenata :test:

Ja sam, zbog nepaznje i zurbe, spustio stranicu na krevet na koji sam prethodno spustio srafove, pa mi je malo ogrebana stranica :wall:

:D
 
do sada za 13 godina, 2 tastature i 1 mis :) moracu sad jednog misa, da bi bilo nereseno :D mada mi se ne razbija ovaj MX :D
 
Brate, sta je pacijenata :test:
+1 :p

Dešavalo se i meni kad sam imao 14-15 godina, u vreme kad sam se najviše igrao na računaru, da se nekad iznerviram, derem i udaram rukama o sto, al' nikad više od toga
Sad mi čak i to deluje budalasto i smešno, a kamoli da nešto razbijam...

A što se nenamernih nezgoda tiče bežični miš i mobitel su mi ispadali bezbroj puta, al' upravo se tu vidi kvalitet, i dalje svi rade bez problema.
 
Poslednja izmena:
Samo unistio jednu socket A plocu u servisu sa srafcigerom (skidanje zapeklog kulera)..ostala linija od nekolika centimetara na ploci:D ali nije bilo u besu pa ne znam da li se racuna:)
 
Jedan miš i jedan HP inkjet koji je pojeo tonere nakon 5 odštampanih kolor strana...
 
dobro je nisam znachi jedini koji unishtava
- mishevi ... uvek im ode levi taster, ali znachi sve do jednog ... valjda od pucachina ili sto ne malom shapom pritiskam po istom
- tasture ... navika je cudo, navuko sam se ko klinac u rc.etf-a na one matore KLIK tasture i ne vredi, dok ne chujem klik ja stiskam taster tako da jako
brzo nastradaju dugmici
- napajanja ... u vreme XT, AT, ... to se otvaralo chistilo itd... sad me jako mrzi ona od 500din da se jebavam ... mada ovo sad imam neko bolje vec 2 godine :)
- cd/dvd .. ne znam kako ni zashto, mozda zato sto mi stoji polozeno kucishte meni optika redovno crkava .. cak skoro i jedan lightscribe disk ... a nisam naprzio ni
30 diskova :(
- kucishta ... joj koliko sam ih sluchajno ``ulubio`` ... nekako se nadju zgudno kad treba se sedne malo ili kao ``hoklica`` kad treba neshto dohvatim sa ormana
i naravno popusti kineski lim ... bilo do skoro pun podrum ... sve sam dao nekom liku kojem trebao LIM kao LIM
- grefichke ... prvi put mi je zveknula herkules matora, josh imala fensi prekidach za domaca slovca ... tuga, ochajanje, skroz sam se bio ubedachio kao klinac, posle
neka S3 ako se decam pa viper550 ili koja je bila ... i to sve mojom greskom, namontiram da probam ... i kao nemora i srad ...i naravno ... ok nauchili smo skolu :)
uvek zavrni shraf ...
- memorije ... seca li se neko onih na ubadanje memorija na xt-u ... znachi kad mi se pokrive kontakti ... gundj ...
- slushalice sas mikrofonom ... nebrojeno
- kamera ... zadnju koju sam uzeo sam stao na nju ... kako se nasla na podu ne znam ... prethodne su nekako misteriozno nestajale ...
- harddisk ... naravno favoriti za umiranje ... :)
 
Već sam kačio sliku u temi, gde je ortak iz besa izlomio celo kućište sa sve komponentama unutra. Nešto mu je bio zabadao komp i uzeo čovek da odigra kolce po njemu :d

 
Ooooo da. Ispresavijao sam tastaturu preko kolena i misha olupao o sto. Mislim da je zena metar od zemlje skocila koliko sam je prepao u momentu
 
A ja se uvek pitao kako to da u Srbiji nema vise oglasa za polovne komponente - sad vidim zasto :smash:
 
Ne secam se :D ali mislim da nisam do sad nista od racunarske opreme polomio, ali zato moj ludi brat je pesnicom zakovao TFT monitor za zid, toliko jako da je sklopka u kuci izbacila :D, monotor je srecom preziveo, kako nemam pojma :D
 
Nikad ništa.
 
Takođe ništa. Jbga, ekonomski mi isplatljivije da svoj bes iskalim na drugi način.
 
Samo tastaturu.
Samo, jer sam i u tom momentu "pucanja licne" bio svestan da je jeftina :)
 
samo jedna tastatura koju sam prepolovio tokom igranja Fife, i tako mi je slatko bilo da nemam reci.Srecom,imao sam rezervnu pa sam mogao odjednom da nastavim sa fucom...
 
Nokia N-gage, polomio je glavom. Staro kuciste, prebio aluminijumskom T stanglom.
 
I kod mene samo tastatura, tačnije samo plastični oslonac za dlanove je pukao na pola što sam posle zalepio :). Miša sam mnogo više istreskao ali čudom i dalje radi.
 
Ne znam da li se računa, ali stajala mi tri mobilna telefona stara, jedan još i nekako imao smisla. I tako uzeo da probam, najstariji siemens c35 poneo sa sobom i o zid škole iz sve snage zabio. Takvo zadovoljstvo sam osetio samo još jednom kad sam zveknuo SE k500 o isti zid nekoliko meseci kasnije. Ali ovo je bilo smišljeno, ne vredi ništa, reko aj da probam.
 
Nazad
Vrh Dno