Šta je novo?

Da li ste ikad nesto razbili, polupali, olupali od računarske opreme ?

Namerno: nikad ništa.
Nenamerno: nikad ništa.

Heh, kompove koristim već više od 25 godina, a ranije su bili baš, baš skupi, pa sam možda zato bio pažljiviji ;)
 


Nesto slicno je palo mojoj ex Toshibi sa i7-com :smash::D
 
To me je mislim prošlo, ali kaže se da nada umire poslednja. Moj bilans su 2 modema, tastatura i miš. Igram igrice sa drugarima, i kada pukne veza ja se malo iznerviram. Tog dana je pucala mnogo, i ja opalim pesnicu po modemu, a on pukne na pola kao keks. Nikada mi neće biti jasno kako tako platika može da pukne. Kada su došli da ga zamene, poneli su piće i zavrašili posao.

Jedna zanimljiva priča u vezi Pege sa foruma :) Zovem ja Pegu da kupim za druga 775 procesor. On pošalje procesor i sivu pastu u kesici. Ja dam drugu, računam da zna da namontira. Posle par dana me zove, kaže "procesor se baš greje". Meni pade na pamet da nije dobro legao. Odem ja, skinem kuler i ima šta da vidim :D man_ijak je stavio celu kesicu :-devil-:

Trebalo mi je pola sata da operem matičnu procesor i kuler .
 
Procitao celu temu, ova i spaljivanje hardvera, definitivno najjace teme na forumu.

Elem, u mladjim danima(uglavnom osnovna, malo srednja skola) je dosta hardvera(uglavnom periferija) otislo prinudno u penziju, uglavnom uz Dotu 1 ili CS 1.6 :D

"Dostignuca":

-Plasticno kuciste prvog kompa, igram Fifu 2003, pobedi me kompjuter, ja ga bijem jer me nervira, posle su mi uzeli metalno kuciste pa sam ubijao prste na nogama :d
-Gomila jeftinih tastatura, miseva, slusalica.
-polomio ventilator na kineskom napajanju(80mm izduvni), kad krene da krci, ja gurnem nesto da ga zaustavim, na kraju je pukao :d
-Trust wi-fi mis i tastatura(i punjac za misa :d), kupljeni za gaming, baterija trajala po par dana, nije to moglo da prodje, stradalo kad se mis ugasio u sred partije
-Trenutni Logitech G400s je preziveo sito i reseto, na kraju je crkao kada sam ga podigao metar od stola i tresnuo iz sve snage, bio u garanciji, zamenili mu neke delove, od tad radi(nesto mi je zab'o racunar kada sam igrao high-level LoL partiju, top 250 EUW rank), evo ga dan danas sa zamenjenim glajderima radi super :D
Tad sam pao iz top 250 u top 10.000, nisam mogao skillshot da pogodim sa drugim misem, i od tad ga ne bijem :D
-Dva LCD monitora su nesrecno zavrsila, jedan sam razbio tako sto su se slusalice bacene na sto odbile i ubile monitor(i prezivele), drugi je podlegao udarcu :D
Treci, neki Sony prastar, isto LCD, eno ga u kancelariji, ima trag od koske kako sam ga tresnuo iz sve snage(odavno bilo :D) samo je tu malo tamnija slika.
Taj Sony sam treskao kao lud i nije crkao, cak je bilo i vise rupa na zidu ispred kog je stajao.
-Jedan kineski gamepad, o zid u param-parcad posle PES-a
-Gomilu diskova PES 2009 za PS2, izgubim nesrecno partiju, disk na pola, pa rezi nov preko Alcohol softvera :d
-Dzojstici za PS/PS2 su sve preziveli, bukvalno sito i reseto, samo je jedan pukao kada ga je drug razbio jer sam ga pobedio na PES, a on svim igracima u Crvenoj Zvezdi nabio sve statove na max..
-U poslednje vreme nisam nista ozbiljno "pokrsio", mozda 3-4 stonih mikrofona(njih sam ranije voleo da koristim), u 2015. I 2016. Godini.

Od slucajnih slucajeva, sto se fizickih ostecenja tice, svaki touch-screen telefon(low end telefoni, nista flagship) je zavrsio sa polomljenim ekranom, osim poslednja dva(L735 i trenutni P9 Lite).
U jednom momentu sam dva telefona uspeo da polomim(nenamerno) za 3meseca..

Verujem da sam jedan od rekordera u ovome, a sad mi je smesno kad pomislim na sve to :D
 
Poslednja izmena:
Jednom mi je ispao disk, dočekao sam ga nogom ali nije bilo dovoljno. Kliktao je kad sam ga ubacio u mašinu. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Guglajte "Anger Management", uštedeće vam para i živaca.
 
Nazad
Vrh Dno