Šta je novo?

Da li ste ikad nesto razbili, polupali, olupali od računarske opreme ?

Moje kuciste letelo 5 metara preko sobe,ebavala me maticna...sva sreca nikad ne zasrafljujem VGA kabl...
 
Ja nikad,ali moj drug dok igra PES lomi sve zivo.Prvo je polomio tastaturu na dva dela,prepolovio je,onda je bacio wufer od zvucnika,raspao se...razbio je xxx miseva a najjace je bilo kad je nogom udario u monitor koji je tako odleteo da je udario u prozor,tako da je i njega polupao i monitor.
 
watch-out-we-got-a-badass-over-here-meme.png
 
Ja nikad,ali moj drug dok igra PES lomi sve zivo.Prvo je polomio tastaturu na dva dela,prepolovio je,onda je bacio wufer od zvucnika,raspao se...razbio je xxx miseva a najjace je bilo kad je nogom udario u monitor koji je tako odleteo da je udario u prozor,tako da je i njega polupao i monitor.

Vidi se da nije sam zaradio nista od toga.
 
Dva misa, kuciste i ekran od laptopa, mozda ima jos nesto ali trenutno ne mogu da se setim.
 
Licno sam razbijao samo tastature. Oko 6-7 do sada su otise u vecna lovista zbog mog besa. A jedna je stradala kada sam davno preko modema sa ortakom igrao fifu i on je u 90min zabio gol, bilo je 3h ujutru. Zabo sam je punom sakom toliko jako da su samo 11 tastera ostala na njoj :crash: . Svi su u kuci ustali da vide sta je to bilo :).

Takodje jedanput bas davno kada sam imao 486 od oko 1400 maraka toliko sam igrao Duke Nukema da je keva uletela u sobu i nabola nogom kuciste koje je bilo na zemlji, da je isto odletelo i povuklo CRT monitor i zvucnike sa sobom. Komentar je bio "Ja kupila, ja razbila :-devil-:" Komp je preziveo ali monitor nije..
 
Ja svu opremu čuvav ko kad mi je rod rođeni :)

Polomio sam jedino onaj platični osigurač od grafičke na slotu, zaboravio sam da je tu, a kartica nije htela napolje pa sam ja malo zapeo jače i krc.
 
u poslednje vreme unistavam samo slusalice sa mikrofonom :) to je jeftina potrosna roba :D
 
Ja kao illidan, tamanim slusalice svaki dan :)
 
5-6 miseva (u zid i pod), 1 kuciste (isutirano, stradao i HDD), 1 monitor (CRT, nasao se izmedju pesnice i zida), 1 laptop (leteo kroz prozor, kvario se x puta pa mi dosadilo), 3 telefona (zid, stepenice i asfalt).
Nijedna tastatura, eto, to mi vadi prosek.

Btw. ko nije probao, nema pojma kako je to dobra anti-stres terapija...
 
-Ja sam pokusao da slomim nekada davno logitech mx500 od prvog udarca je napukao forma ideale sto,a od drugog udarca sam polomio domali prst,i naravno posle toga dobio batine od roditelja-nevidjeni COMBO!!!
-Jos veci kiks je bio kod telekomovog adsl modema pre jedno 6 godina,strasno razocaran beskrajnim cekanjem na slobodan port,i jos vise iznerviran posle podesavanja svih zivih parametara...izgazio tako slatko i sa zadovoljstvom P.S. uz ugovor sam zaduzio anex A umesto B koji mi je bio potreban za ISDN liniju...
 
5-6 miseva (u zid i pod), 1 kuciste (isutirano, stradao i HDD), 1 monitor (CRT, nasao se izmedju pesnice i zida), 1 laptop (leteo kroz prozor, kvario se x puta pa mi dosadilo), 3 telefona (zid, stepenice i asfalt).
Nijedna tastatura, eto, to mi vadi prosek.

Btw. ko nije probao, nema pojma kako je to dobra anti-stres terapija...

Moram ti reci da je ipak najbolji osecaj kad slomis tastaturu na dva dela :D :D :D :D..a ona posle toga radi :D :D :D
 
Redovno lomim ostecene CD/DVD ( diskove ).

Ponekad ( slucajno/namerno ) strada i po koja komponenta.
 
ja najvise lupam misheve i to od sto ....onako slatko ga par puta zveknem, demonstrativno ustanem od kompa i pravac na pljugu :smoke:

zato u fioci stoje 2 kom A4-tech za igre ( ni na jednom ne radi scroll ) a za ostalo tu je neki microsoftov inetelli :)
 
Nikad nisam ništa slomio verovali ili ne (bilo je par puta miš i jednom sam monitor rascepio na pola, ali nenamerno je sve bilo, a monitor sam zakačio kabl i pao sa stola direktno na ivicu od kreveta i puko po sredini, a to je bilo 2002 godine i dao sam sećam se preko 450€ za 15" tft :D)

Nemam običaj da lomim stvari jer mi je to nekako suviše primitivno i seljački, a i zašto bih lomio nešto što sam sam sebi kupio, ili mi je neko drugi kupio/poklonio itd!? Van pameti...
 
-Ja sam pokusao da slomim nekada davno logitech mx500 od prvog udarca je napukao forma ideale sto,a od drugog udarca sam polomio domali prst
Pa ko ti je kriv što se kačiš s kvalitetom :D ovakve stvari bi trebalo da budu u reklamama za tako kvalitetne periferije :crash: :d
Nemam običaj da lomim stvari jer mi je to nekako suviše primitivno i seljački, a i zašto bih lomio nešto što sam sam sebi kupio, ili mi je neko drugi kupio/poklonio itd!? Van pameti...
+1

mada sad sam se setio bar jednog nasilja koje sam počinio nad tehnikom, pre par godina izluđivala me je neka devojka s kojom sam se muvao tako da sam u trenutku "suženja svesti" zagrizao :d mobilni telefon (k750i), sem ekrana koji je skroz otišao (i to samo sam ekran, staklo koje ga prekriva hvala bogu nije :d), sve ostalo je bilo u redu.
 
Poslednja izmena:
Ekran na samsungu D600, super je bio mob. Igrao pes na soniju, i kad se nerviram lupao dzojstikom pored sebe o fotelju na kojoj sedim(meko pa da se ne slomi:D)...i onim spicem ispod R2 pogodim mob za koji sam zaboravio da je tu:banghead:
 
Ja sam imao tu sreću da za 10 godina korišćenja PC računara nisam kršio ni jednu računarsku opremu, ali nikad ne reci nikad.:p Trenutno nišanim moj štampač HP Deskjet 1000 J110 pošto je katastrašno đubre i on će definitivno morati da p(l)ati ako mi nešto veoma poremeti nervne živce.:p:smash: Uopšte neće da mi bude žao tog đubreta od štampača.:-devil-:
 
Poslednja izmena:
Ja sam u ovom polju maher !
Prvo sto sam razbio je hdd od 30 gb kojem smo ja i drugar ne znam ni ja sta sprzili niti znam kako uglavmo rekose mi iz servisa da mu nema spasa , pa onako iznerviran ga brecih o beton kraj kontejnera .
Onomad isto tako maldjahan kada sam bio izlomih 2 tastature zbog fife 2oo6 ili 2oo7 onako fino preko kolena.
2 misa takodje zbog igrice, ali ovaj put zbog cs-a poleteli u zid .
telefon mobilni je stradao zbog ubijanja baterija . 2 baterije promenim on i dalje prazan posle 2 min razgovora. Taj nesrecnik je razbijen o radijator :)
i za kraj drugar i ja samo cisto rekreativo unistili staru 15-icu crt koja je ostala bez slike ... Toliko od mene za sada !
 
Ja sam u ovom polju maher !
Prvo sto sam razbio je hdd od 30 gb kojem smo ja i drugar ne znam ni ja sta sprzili niti znam kako uglavmo rekose mi iz servisa da mu nema spasa , pa onako iznerviran ga brecih o beton kraj kontejnera .
Onomad isto tako maldjahan kada sam bio izlomih 2 tastature zbog fife 2oo6 ili 2oo7 onako fino preko kolena.
2 misa takodje zbog igrice, ali ovaj put zbog cs-a poleteli u zid .
telefon mobilni je stradao zbog ubijanja baterija . 2 baterije promenim on i dalje prazan posle 2 min razgovora. Taj nesrecnik je razbijen o radijator :)
i za kraj drugar i ja samo cisto rekreativo unistili staru 15-icu crt koja je ostala bez slike ... Toliko od mene za sada !

Ne priznaje se unistavanje neispravne opreme :p
 
Ja sam, dok sam igrao, igre polomio jednog miša i 5-6 joypada. Tastature sam lupao pesnicom ali uglavnom su prezivele i radile nakon vraćanja tastera koji se razlete po sobi. Najjači kombo mi je bio kad sam x7 mišem lupio po stolu i od udarca se kafa koja je stajala na stolu prosula po tastaturi. Mišu nije bilo ništa, a tastatura je, naravno, crkla.
 
redovno lomim izgrebane cd-ove, i bacio sam skoro jedan stari monitor kroz prozor sa drugog sprata, mislim da radi eno ga bacen u dvoristu. a drugi sam prdao onima sto kupuju stare stvari za 500dinara , bolje nego da i njega razlupam :D nikad ne bih slomio nesto od novih i skupih komponenti :O
 
Nazad
Vrh Dno