Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Da li ce i posle 31.1.2013 biti u ponudi box??? Komsija bu uzeo ali mu ugovor istice za net 4.2.2013??? Na sajtu nista ne pise?!
 
Da li ce i posle 31.1.2013 biti u ponudi box??? Komsija bu uzeo ali mu ugovor istice za net 4.2.2013??? Na sajtu nista ne pise?!

ja mislim da nema veze sto ima ugovor (ako je kod telekoma), ja sam imao ugovor za iptv, pa sam to pregazio 9 meseci ranije ugovorom za box
 
Istekao mi je ugovor za adsl pre vise od 2 meseca kod telekoma i kod mts-a imam prvadroid mini paket vec 10 meseci. E sad jel postoji bilo koja mogucnost da uzmem box paket ali bez mobilnog , odnosno da mi se samo produzi ugovor na vec postojeci kod mts-a? Predpostavljam da ne moze , ali cisto da pitam.:)
 
Evo i ja sam pre neki dan uzeo Box 4, i evo da dam svoje iskustvo, sto se tice IPTV nemam reci, kvalitet slike odlican, a sto se tice ADSL download mi ide u proseku oko 640kb/s na torentu, ja sam prezadovoljan za sada......;)
 
Evo i ja sam pre neki dan uzeo Box 4, i evo da dam svoje iskustvo, sto se tice IPTV nemam reci, kvalitet slike odlican, a sto se tice ADSL download mi ide u proseku oko 640kb/s na torentu, ja sam prezadovoljan za sada......;)

Moze li jos uvek da se uzme tel. za dinar uz box?
 
То је трајна понуда коју си и сам могао да потражиш, једино на акцији је онај попуст за мобилни интернет.
 
То је трајна понуда коју си и сам могао да потражиш, једино на акцији је онај попуст за мобилни интернет.

Eh, da je to tako jednostavno...
Drugar je potpisao u petak, rekli mu da je promocija istekla 31. januara i da zato ne moze da dobije telefon. Kad smo vec kod toga, nije ni opremu dobio, nemaju do daljnjeg :d
 
Krajnje je vreme da u BOX udje brži net. 8-10 Mb/s za iste pare i eto novih ugovora. Kapacitet imaju i treba samo da poentiraju, možda će biti na kraju ove februarske akcije?
 
Danas mi je stigao deo Box paketa, sve osim IPTV. Iznenadjen sam sto sam dobio 600 min, 1500 SMS i 1.5GB umesto 500/500/1GB. ADSL radi extra. A sto se tice banacaninove price za vece ADSL brzine, to ce tesko ici posto ipak nemaju kapacitet. Npr, ako imas Telekomov ADSL 16 Mbit i hoces Box, moraju da ti smanje brzinu na 6 Mbps kako bi IPTV radio bez problema. To je jedini problem ;)
 
Sad sam razocaran :D Mada dosta od njih i to :D
 
Da li ima neko iz subotice koje uzeo box da vidim uzivo kako to funkcionise?
Nebi zeleo da dodjem u situaciju da potpisem ugovor a da posle ne dobijem to sto je obecano...
Takodje da li ima neki trial period gde mogu da isprobam uslugu pa ako ne valja da se raskine ugovor bez penala?
 
Не знам шта би имао да видиш уживо сем IPTV дела ако га ниси видео до сада, остало је стандардно. Можда у пословници имају телевизор који би погазао како ради. А најкраћа уговорна обавеза је у трајању од 6 месеци.
 
Na iptv i mislim...ne mislim sigurno da gledam kako radi adsl...

Nego ako se koristi iptv da li to utice na brzinu adsl..recimo za torent?
 
Potpuno su nezavisni, to ne treba da te brine.
 
A jel u praksi stvarno bude 6Mbita u BOXu?

Ne, imaces oko 5Mbps, tj brzina ce ti biti oko 640 KB/s

Ako uzimas IPTV onda ce mozda da bude malo veca, tj. zbog setovanja porta na vecu brzinu moguce je da ce funkcionisati kao "spid-ap", tj. eliminisati(bar delimicno) taj "overhead"
 
Poslednja izmena:
Meni je brzina na 4mbps + IPTV na speedtestu bila 4mbps ali realan download je bio 480kB/s.
Kad sam odjavio IPTV na speedtestu brzina mi je bila 3.5mbps a download je pao na 440kB/s
 
Aha. Mislio sam da uzmem Box3,ali ako kazete da je brze sa IPTVom onda se mozda protegnem jos tih 400din. Blizu sam centrale,mada je analogna.
 
Aha. Mislio sam da uzmem Box3,ali ako kazete da je brze sa IPTVom onda se mozda protegnem jos tih 400din. Blizu sam centrale,mada je analogna.

Ma nije nesto ozbiljno brze. Mozda do nekih 50-ak KB/s, tako da ako ti ne treba IPTV nemoj da bez veze bacas pare, jer realno tih 50-ak ti skoro pa nista ne znaci
 
Ok,videcu jos. Tip u poslovnici mi je ionako rekao da mogu da predjem sa Box3 na Box4. Za sada mi TV ne treba.
 
Hm narode, ne znam da li je ovo dobro mesto za postavljanje ovog pitanja, ali ajde da probam :) Naime, uzeo sam drugi uredjaj za drugi TV, ali nece daljinski da prihvati kod za TV. Televizor je Beko, kodovi 250 i 249, ali ne reaguje ni na jedan. Na drugi TV smo potpuno normalno namestili. Daljinski je inace sivi Amino. STB radi bez problema, uspeo sam nekako da namestim i radi sve, ali ne mogu nikako da pojacavam i smanjujem zvuk, kao ni da ugasim TV. Ima li neko jos neki kod slucajno?
 
Srecno ti bilo sa tim. Ja takodje imam nestandardni TV i nijedan od kodova ne radi, bio sam toliko uzaludan da ih sve isprobam. Mada, mogu ti preporuciti neke skoro univerzalne kodove koji "zamalo" rade na mom - pojacavaju zvuk umesto da smanjuju. Za gasenje mi ne radi nijedan kod...
Hm, ipak nista od preporuke, sad vidim da su moji kodovi 4-cifreni, sto znaci da nemamo isti STB. Probaj sa kodovima velikih proizvodjaca, jer tesko je poverovati da Beko ima svoje kontrolere, svakako to ide "na kilo" - ja bih probao sa LG, Philips, probaj i Korejance i sve azijsko sto ima na spisku - Hitachi, Daewoo, mada mozes proveriti i Sony i Samsung, nikad se ne zna.
 
Nema mi druge izgleda... Idem sad, pa sta mi Bog da :) Ako uspem, javicu ovde da zna jos neko ako zatreba :)
 
Da li se placa 3g pretplata ukoliko se uzima tel uz box paket?
 
Ne bi trebalo da se bilo sta doplacuje, ali treba zvati i proveriti.
 
Ja mislim da ide onih standardnih ~120 dinara. :( Stoji da se uz svaki 3G telefon plaća taj dodatak.

Nego, pošto vidim da pominjete kodove za TV, možda možete meni da rešite nedoumicu.

Naime, i ja bih početkom aprila uveo BOX kod sebe, a nisam dobro potkovan sa IP tehnologijom, a naročito sa mogućnošću IPTV risivera.
Kako mi je daljinski za TV (neki standardni CRT Samsung star ~10 godina) poprilično propao, da li će daljinski od risivera moći da kontroliše i TV. Jasno mi je da će se prebacivanje kanala vršiti pomoću novog daljinskog, ali da li on može da kontroliše i neke druge osnovne stvari kao što su pojačavanje i smanjivanje jačine zvuka?

Ako ne, da odmah jurim neki daljinski za TV, pošto mi je više muka kad treba da pritiskam neke dugmiće. Ako da, onda da se strpim još 15-ak dana, kad bi uveo BOX. :)
 
Nazad
Vrh Dno