Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Postoji i opcija gde se besplatno dodaje postpaid u Box do kraja ugovorne obaveze. Verovatno je dobio tu promociju
 
meni je ostala stara cena iako nisam dobio napismeno a tražio sam više puta
 
Nisam razumeo šta se dešava kako misliš Box 4 po ceni box-a3 to nema. PRelaak na nove pakete je izgledao tako što je postojeći paket box 4 crveni prebačen na nov box4 crveni cenovno kao i sa brzinama interneta ko je na optici. Ti ako imaš box4 gde si dobio tv ili net gratis a plaćaš samo box3 to je druga priča. Korisnici moraju da razumeju kada reklamiraju nešto moraju da lepo napišu cinjenice šta je i kako je a ne samo reklamiram račun nisam zadovoljan.

Ako imaš vremena pojasni kakav si paket imao pre promene paketa pa da ti damo savet šta da uradiš
UO je glasila na box3 start paket sa mobilnom linijom. Posle isteka promo perioda, ponudili su ubacivanje interneta u paket i kao takav kršten je kao box4 crveni, a cena ostala kao za box3. Tako stoji u ugovoru. U februaru odlazim do poslovnice pre zvanične najave o migraciji i novim cenama i tražim odgovor na pitanje kolika će biti nova cena i dobijem informaciju da će novom migracijom taj paket koštati 5.499 dinara gde su se i oni složili da je to veliko povećanje. Tražio sam raskid UO, da bi mi ona rekla da će me već neko zvati. Isti dan su me zvali, pokušali sa dodatnim pogodnostima da bi opravdali veću cenu, međutim sve sam odbio i na kraju mi ponudila ostanak po starim uslovima do isteka UO. Tražio sam potvrdu u vidu sms-a i dobio sam je. Kada je stigao račun uvećan za 500 na ime osnovne naknade podneo sam prigovor sa gore navedenim podacima, gde mi je odgovoreno kako sam i napisao u prošlom mom postu.
 
UO je glasila na box3 start paket sa mobilnom linijom. Posle isteka promo perioda, ponudili su ubacivanje interneta u paket i kao takav kršten je kao box4 crveni, a cena ostala kao za box3. Tako stoji u ugovoru. U februaru odlazim do poslovnice pre zvanične najave o migraciji i novim cenama i tražim odgovor na pitanje kolika će biti nova cena i dobijem informaciju da će novom migracijom taj paket koštati 5.499 dinara gde su se i oni složili da je to veliko povećanje. Tražio sam raskid UO, da bi mi ona rekla da će me već neko zvati. Isti dan su me zvali, pokušali sa dodatnim pogodnostima da bi opravdali veću cenu, međutim sve sam odbio i na kraju mi ponudila ostanak po starim uslovima do isteka UO. Tražio sam potvrdu u vidu sms-a i dobio sam je. Kada je stigao račun uvećan za 500 na ime osnovne naknade podneo sam prigovor sa gore navedenim podacima, gde mi je odgovoreno kako sam i napisao u prošlom mom postu

Pošalji im mail i u prilogu stavi sms koji si dobio kao potvrdu kao i koja je cena bila dogovorena i napiši da ćeš slučaj predati ratelu i društvu za zaštitu potrošača i rešiće ti sigurno. Imali su izazov sa tim računima gde je jedna usluga gratis nisi jedini kome se to desilo ali sve reše
 
Razmišljao sam o tome, samo ne znam koliko će to biti njima značajno, jer kad sam zvao call centar radi prigovora o većoj ceni računa, potvrđena mi je informacija da u njihovom sistemu postoji zabeleženo vreme poziva prethodne operaterke iz februara meseca, koja mi je ponudila uslove po staroj ceni kao i evidentiran broj poslatog sms-a, ali vredi pokušati.
 
Razmišljao sam o tome, samo ne znam koliko će to biti njima značajno, jer kad sam zvao call centar radi prigovora o većoj ceni računa, potvrđena mi je informacija da u njihovom sistemu postoji zabeleženo vreme poziva prethodne operaterke iz februara meseca, koja mi je ponudila uslove po staroj ceni kao i evidentiran broj poslatog sms-a, ali vredi pokušati.
Kolcentar ti je samo teta koja priča oni nemaju nikakcu moć niti ovlašćenje., Svaki prigovor ili reklamaciju samo i isključivo pismeno jer tu istu reklamaciju obrađuju ljudi koji nisu iz kolcentra nego se striktno bave tim oblastima. Kolcentar je više za neke osnovn informacije i često rade novi ljudi koji nisu baš iskusni za ovako kompleksne stvari. Tako da Piši prigovor i javi mi šta su ti javili, jer bez reklamacije neće niko da ti reši osim ako ne otkriju da je grupni problema pa ga rešavaju sami što je malo verovatno

Piši ništa te ne košta
 
Naravno. Uopšteno sam mislio kada sam pomenuo call centar, ali uvek prebace na relevantniji staff.
 
Ja imam box2 (fixni i net vdsl) bili su mi ponudili tv po istoj ceni kao sto mi je u ugovoru za box2,prihvatio sam.
Kada je bilo aktuelno pisanje "molbi" da ostane ista cena do isteka ugovora prihvatili su mi i poslali odgovor sms - om.
Prvi racun posle poskupljenja meni stize uvecan to jest sa poskupljenjem,opet im pisem zalbu i saljem sliku sms - a u kojem su mi obecali staru cenu do isteka ugovora.
Odgovaraju mi da su uvazili i salju mi novi korigovani racun.
Tako da bih ti savetovao da im ponovo napises zalbu i posaljes sliku sms - a.
 
Bio sam juče u poslovnici, pošto mi je istekao ugovor za Box3 (fiksni, tel., i internet) na bakru. Radnica mi je ponudila za produžužetak ugovora 6 x 50, i ponudila da me uputi na službu za odnose sa korisnicima. Kasnije mi su me zvali iz te službe i ponudili 8 X 50.

Da li je neko skoro produžavao ugovor Box 3 na bakru i koje benefite je dobio?
 
E šteta, j...... bakarno doba. Onda sutra odoh da potpišem
 
Nema više 24x50% ?
 
Имам бокс 3 пакет и данас сам добио понуду да један број из јетела или а1 пребацим на мој бокс пакет и добијам до краја уговорне обавезе за тај број неограничене минуте и поруке према свима и 30 гигабајта.
 
Nazad
Vrh Dno