Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Poenta IDP je da nemaš prazan hod bez signala pri promeni provajdera.
Da li je ovo tačno?
Pokušavao sam da predjem sa beotel adsl na mts vdsl i sa tri strane (beotel podrška, mts podrška, serviser predstavnik beotela u mom mestu) mi je rečeno da moram prvo da razdužim opremu da bih dobio mik, a monteri i oprema kad stignu...
 
I ja planiram da tražim taj IDP broj da bih dobio 50% na optiku. Ako se dobije taj kod, tj ako nekim čudom MTS ne pozove, pošalje kod da li se usluga prekida ili je i dalje aktivna, u smislu sve radi? :)
Ne bih prelazio na yetel ako ne moram, na MTS je dve god sve radilo kako treba.
 
Ne prekida se usluga, ja sam danas podneo zahtev za IDP i rekli mi u poslovnica da će me zvati posle praznika da mi daju bolju ponudu, tako da čekam poziv. Danas mi ističe ugovor tako da sve radi ali po većoj ceni od predhodne, dok ne potpišem nov ugovor.
 
Da, da po većoj ceni kad istekne to je jasno. Mislim da je ugovor istekao pre 2 dana.
 
Oni ti pošalju idp broj pa te onda zovu posle toga, čekaj od sutra pa javi da li te zvali. Ja sam zatražio 30.12 i sada čekam od sutra da zovu, zvaće oni sigurno, otprilike od 5 do 7 dana.
 
Poslednja izmena:
javi, hocu i ja isto da uradim..
 
3 dana pre isteka ugovora BOX4 zvali i ponudili 1 mesec 50% to sam odbio pa mi je ponudila 4 meseca 50% i to sam odbio zena mi rekla da ce me zvati opet i dati bolju ponudu .UG mi je istekao 25.12.ja sam cekao do 29.12. da me zovu i niko me nije zvao pa sam otisao i trazio IDP. Zvali me 03.01. pitala me da li je prelazak moja konacna odluka ja joj rekao da li ima neku bolju ponudu ona ko iz topa kaze 50% ceo ugovor .
 
^bukvalno svima koji su tražili idp
 
Izgleda da meni neće 😆 27 dec sam podneo zahtev za idp, 2 januara su mi poslali idp broj, moraću da predjem negde,nista mi ne nude
 
Ne rade oni još, državne jasle su to
 
IDP tražite kad istekne ugovor? Ne treba podnositi zahtev za raskid ugovora? Ako dobro razumem, kad ugovor istekne tražite IDP i ako ne ponude pogodnost, onda podnosite zahtev za raskid UO i prelazi se kod drugog operatora. A kad drugi operator pusti uslugu, vraća se oprema MTS-u?
 
Imam box 3 već, broj mi je na prepaid. Kako mogu da ispregovaram neku ponudu za prelazak na postpaid? Da li to mora onda biti box4 zbog aktivne promocije od 1 dinar?
 
Mene sada zvali da mi ponude 24mx50% ali sam im rekao da me pozovu sutra da malo razmislim, da malo ja njih držim u neizvesnosti. Nisu mi poslali IDP broj ali su me zvali, mozda ako ih odbijem onda će verovatno poslati IDP broj.
 
Ako su ponudili 24x50% - bolju ponudu teško da ćeš dobiti.
 
IDP tražite kad istekne ugovor? Ne treba podnositi zahtev za raskid ugovora? Ako dobro razumem, kad ugovor istekne tražite IDP i ako ne ponude pogodnost, onda podnosite zahtev za raskid UO i prelazi se kod drugog operatora. A kad drugi operator pusti uslugu, vraća se oprema MTS-u?

Kad istekne ugovorna obaveza :)
Ako ti ne odgovara ponuda, daš taj broj drugom provajderu i nema šta dalje da od njih tražiš raskid ugovorne obaveze. Jedino što možeš da tražiš da ti raskače box i da potpisuješ novi ugovor za eventualno mobilni :) Zavisi kakav ti je plan i šta želiš dalje :)
 
Hvala. I onda kad mi drugi provajder pusti uslugu optičkog neta, ja samo vratim staru opremu (modem) u poslovnicu?
 
Upravo to..... 🤣🤣🤣🤣🤣
 
a kad mi daju taj idp, da li moram da predjem na drugog provajdera ako mi ne ponude nista bolje.. ili jednostavno da vratim mtsu opremu i to je to, jer mi je ugovor istekao ima pola godine?
 
Ne moraš da pređeš kod drugog provajdera. Misliš istekla je ugovorna obaveza :)
 
Podneo zahtev za IDP broj 30,12 bio BOKS 4 crveni. Zvali me danas ponudili 24*50% ja tražio BOKS plavi zbog WF eksncera Supernova paketa i 2 boksa free. Dobio plavi boks za 50% cene otišao danas potpisao aneks i već mi je paket aktivan. Cenom i uslugom koju sam dobio za te novce sam prezadovoljan.
 
Sa 50% cenom i optikom, na 24meseca… teško da će neko biti nezadovoljan… :) adsl i starim STB-ovima, koji ako rade kažu da su dobri… to treba prihvatiti po punoj ceni sa 50% 1 mesec…
 
imam box paket najslabiji, dva tv-a
zanimljiva situacija kada mi radi tv priključen na lan 3 brzina mi pada na 10 (treba da bude 20)
ovaj drugi tv na lan 2 ne usporava inernet
 
Nazad
Vrh Dno