Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Može MIK da traži pa da ide u beotel recimo...
 
Ocajna ponuda..Beotel ima 1 (slovima jedan) sportski kanal :D Koliko vidim zaglavio sam sa mtsom,pa ako uspem nesto da ih izblefiram uspem..
Probacu da trazim MIK pa da vidim, ili eventualno napravim pauzu.
 
Trenutno ispada bolja ponuda za produženje ugovora (50%), nego nova ug. obaveza sa 9m po dinar.
 
Ne samo to nego isto ko12m x1din.
Na primer Box3 Fiksna + Net 100/Net 600 + TV Max kosta 4.799din/m
12m x 1din + 12m x 4.799din = 57600 ili 2.400 mesecno
24m x 50% = 57588 ili 2.399,50din mesecno.
 
Jel nekome stiglo dva racuna ovaj mesec meni sad stiglo u jedan koverat pise opomena pred iskljucenja
A ne poklapa se broj racuna?
 
Ocajna ponuda..Beotel ima 1 (slovima jedan) sportski kanal :D Koliko vidim zaglavio sam sa mtsom,pa ako uspem nesto da ih izblefiram uspem..
Probacu da trazim MIK pa da vidim, ili eventualno napravim pauzu.
Ima više beotel, drugo možeš da uzmeš orion tv. Ima opcija...
 
Ne samo to nego isto ko12m x1din.
Na primer Box3 Fiksna + Net 100/Net 600 + TV Max kosta 4.799din/m
12m x 1din + 12m x 4.799din = 57600 ili 2.400 mesecno
24m x 50% = 57588 ili 2.399,50din mesecno.


A ova cijena je kad je ugovor 12 mjeseci po 1 din za nove korisnike rekao mi je njihov baja neki moj Crnogorac
 
Ja isto imam trenutno BOX2 sa optikom i treba da podnesem zahtev za preseljenje usluge (ostalo je jos nekih 10 meseci do isteka UO od 24 meseca, prvih 12 meseci je bio aktivan benefit 1 dinar).

Na drugoj adresi najverovatnije nema jos mts optike, ali postoji Supernova (za koju je vec istekao ugovor).
ADSL mi je neprihvatljiv. Napomenucu prilikom zahteva da bi mi odgovaralo da potpisem i novi ugovor za Supernovu, kad vec nema na toj adresi mts optike.
Da li je tako nesto izvodljivo? Da se sa mts optike predje na Supernovu?

Da napisem kakav je bio redosled dogadjaja. Bili su voljni da mi izadju u susret i da mi dozvole da sa postojeceg ugovora (BOX2 mts optika) predjem na novi dvogodisnji ugovor (Supernova optika). Medjutim, to nije bilo moguce da se realizuje posto vec postoji na istoj adresi jedan prikljucak optike Supernove (UO je do februara naredne godine), a navodno se ne uvode dva prikljucka na jednom objektu.
Onda sam pitao da li moze na toj adresi da se prenese taj BOX2 paket kao ADSL, iako sam na originalnoj adresi imao optiku (cisto da mi makar taj fiksni telefon bude iskoriscen), medjutim, kako su mi rekli u tom slucaju bih morao da potpisem novi dvogodisnji ugovor, sto mi realno nije potrebno.
 
Poslednja izmena:
Ne znam da li SBB ima pakete preko telefonske linije, Orion mi je nudio neku varijantu preko wifi-ja, i to je to, nemam nesto mnogo opcija. Ne bih ja ni SBB zbog sportskih kanala, tako da to eventualno moze da mi posluzi samo kao blef :D
Можеш направити прекид од 30 дана и после тога имаш бенифиције као нов корисник.
Затим, имаш могућност Орион, адсл (остани слободан акција) без уговорне обавезе, нет и тв. Може и само нет само су брзине мање. Потребно је само имати фиксни телефон и узети МИК број. Касније можеш прећи код неког другог, само се најави раскид 30 дана пре.
 
Можеш направити прекид од 30 дана и после тога имаш бенифиције као нов корисник.
Затим, имаш могућност Орион, адсл (остани слободан акција) без уговорне обавезе, нет и тв. Може и само нет само су брзине мање. Потребно је само имати фиксни телефон и узети МИК број. Касније можеш прећи код неког другог, само се најави раскид 30 дана пре.
Hvala na info , ovo za taj Ostani slobodan Adsl nisam znao, ne znam zasto mi to nisu nudili ovi iz oriona vec samo neku wifi varijantu, koja ide uz ugovor. Potrazicu onda Mik pa cu da vidim, okej deluje i ovaj paket net i tv u orionu, mada bih morao arenu da doplatim.
 
Mesec dana je bilo do skoro...
od 1.8. raterl je promenio procedure prenosa i sad se svode na 48sati od datuma pokretanja postupka
Molio bih kontakt MTS promotera, koja je najbolja varijanta za produženje box 3 ugovora, stari korisnik je u pitanju, valjda postoji mogućnost da se izboksuje popust za produžetak ugovora na 24 meseca
SAmo KC prodavci nemaju varijante za obnove
 
Nije bila priča o prenosu, nego posle koliko mts postojećeg korisnika smatra za novim, posle otkazivanja usluge...
 
za 15 dana mi istice ugovor box 4. Naravno podnecu zahtev za IDP, kao sto su mnogi pisali.. Zanima me samo jedno.
Da li nude isti paket na kome sam ili nude samo odredjeni paket (recimo BOX 4 PLAVI) ili mogu da uzmem bilo koji (recimo maksimalni BOX 4 ZLATNI)
 
Bilo je iskljicivo isti paket koji imas trenutno, eto bas javi kakva je situacija trenutno...
 
Istekla mi je U.O pre 5 dana. Sinoc sam podneo zahtev za IDP u poslovnici na N.Beogradu. Koliko dana im treba da pozovu i sta se desava ako ne zovu.
 
@fale
ako te ne zovu danas, sutra, kači te vikend, pa očekuj ponedeljak, utorak. obično je tako.
 
Ja sam podneo zahtev za IDP broj u subotu, 07.10, jos uvek cekam da me pozovu :). Doduse u MOJ MTS sekciji mi stoji kod zahteva - BBTF i broj fiksnog - sa naznakom prosledjen. Valjda ce se javiti ovih dana.
 
pa bilo je nekih i koje nikad nisu pozvali i nekih koji su morali da urgiraju... :) zato sam rekao 'obično je tako'.
nadam se da vi ne spadate u tu grupu.
 
Imao box3 najmanji paket. Podneo zahtev pre deset dana za idp broj, pozvali isti dan i ponudili mi 24meseca po 50% da placam. Sa najmanjeg presao na najveci, box3 max, tako da moze i da se menja paket. Cak mi je ostalo tri dana do isteka ugovorne obaveze, ubedjivali me da sacekam da istekne uo. pa onda podnesem zahtev, kao odbice me, ali nisu, odmah pozvali po podnosenju zahteva.
 
To je na optici pretpostavljam? Ja sam juce pisao zahtev da mi daju MIK i danas su me zvali da ponude 8 meseci 50% popusta. ADSL net je u pitanju.
 
Dobro si i prošao. Za DSL korisnike znaju da nemaju alternativa (ko bi dobrovoljno koristio takav net ako ima bilo šta bolje 😂 ... i ja sam prešao na ZLOrion čim se pojavila prva i jedina alternativa DSL netu) i neće stvarno negde da odu. I da odu kod drugog provajdera na DSL net tu opet većina para završava u džepu Telekoma kao vlasnika pristupne infrastrukture.
 
@tomap Pređi brate, ali uzmi prepaid optiku kao ja 😂😂
A zašto ZLOrion, pa u prvim kontaktima sa njihovom podrškom kad bude prvi problem u radu usluge ćeš skapirati zašto :D i/ili kad ti budu dizali cenu tokom UO svaka 3 mesaca.
 
Можеш направити прекид од 30 дана и после тога имаш бенифиције као нов корисник.

30 dana nemanja servisa na datoj adresi

Da li ovo zaista funkcionise u praksi? Tj da li se posle mesec dana pauze moze dobiti novi ugovor sa 50% popusta ili 12 meseci za dinar?
Treba mi za vikendicu gde mi nije problem tokom zimskog perioda napraviti mesec dana pauze.
 
Nazad
Vrh Dno