Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

@CikaKURE : i punu cenu instalacione takse, ako je postojala (1.ugovor). Takoreći, sve ono što je "dato" po nižoj ceni, a naplaćeno makar i 1 RSD.
 
@CikaKURE : i punu cenu instalacione takse, ako je postojala (1.ugovor). Takoreći, sve ono što je "dato" po nižoj ceni, a naplaćeno makar i 1 RSD.
Kolege, da li sam ja dobro razumeo prethodne postove. Imam box3 koji se vodi na ženu. Pri potpisivanju ugovora smo dobili 12 meseci po 50%. Sada smo u nekom osmom mesecu. U tom momentu nije bila optika, imamo vdsl. Sada bih mogao na svoje ime da uzmem optiku na istu adresu na svoje ime iako ona ima drugi ugovor na toj adresi na svoje? Onda raskinem njen ugovor i penal plaćam na 24 rate? Penal je tih 50% popusta koji sam dobio puta broj meseci?
Trebalo bi da može i na njeno, čudo da nisu već ponudili.
 
Da zvali me danas i ponudili poboljšane uslove ..24mes x 50% UO box4 plavi optika na 2god.Zahvalio sam se na ponudi i prihvatio naravno ,samo da odem do poslovnice da potpišem ugovor.Šta reći ..dobar deal realno!
Da li je ovo najbolje sto se moze dobiti za trenutne korisnike Box4 Crveni paket, optika (pre dve godine je to bio osnovni paket)? Ugovor istice sledeceg mesesca. Imam mogucnost i Yettel i SBB-a.
 
Ima bolja ponuda
Za specijalne slučajeve 24 X 10 000 od strane MTSa korisniku .
Samo morate biti SPECIJALNI
😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣
 
Ja sam dobio 24 x 50% ponudu za vdsl, koji sam ranije i koristio. Dođe majstor iz MTS-a, ustanovi da imam neki problem sa telefonskom instalacijom do razvodne table koja je dve zgrade dalje, i kaže mi da ih zovem kad ja sam sredim instalacije između zgrada pošto oni to ne održavaju :D Šta je sledeće, njihovo je do zgrade pošte, dalje razvlačite sami :D
 
Kad se vraca oprema jel moraju da se vracaju i kablovi? Rece mi neki monter da se kablovi ne vracaju jer je to potrosni materijal, samo adapteri uredjaji i daljinski...
 
Ne moraju kablovi
 
Ja nisam ni daljince vratio, samo stb i adaptere. Pitala jel imate još nesto, kazem nemam. Samo ih bacila u neku već prepunu kutijetinu. Zavisi verovatno i od poslovnice tj zaposlenih koliko žele da te cimaju :)
 
Ja nisam ni daljince vratio, samo stb i adaptere. Pitala jel imate još nesto, kazem nemam. Samo ih bacila u neku već prepunu kutijetinu. Zavisi verovatno i od poslovnice tj zaposlenih koliko žele da te cimaju :)
Pa logično da su daljinci isto potrošni materijal kao kablovi, čak se mnogo više troše nego kablovi ;)
 
Meni su nakon 10 godina koriscenja trazili i hdmi kable da im vratim. Dobili su ih, naravno, nazad samo pokvarene jer to nije pravljeno da traje vecno ali nekima to ne mozes da dokazes u poslovnici.
 
I meni su pre par godina trazili do poslednjeg kablica da vratim, u Smederevu zivim.
 
Sta ovo sad po 9 meseci za 1 din za nove korisnike videh malocas, sada kada sam taman mislio da uvedem optiku, eto cekajuci njihovo odobrenje :d
 
Traži nekog akvizitera, a inače tih 12, 18, 20 meseci po 1 dinar uopšte nema ekonomsku računicu. To služi da se "otmu" korisnici.
 
Meni su uveli optiku i doneli samo nov ruter, a rekli mi da STB ostaje onaj stari koji godinama koristim. Svasta. I nisu mi jos aktivirali celokupni BOX4 PLAVI lite paket vec samo Internet. I sad moram dodatno da ih jurim.
 
Koliko vidim kod sebe, kada istekne ugovor samo će biti.

  • Pouzdan optički internet - neka prosečna brzina
  • Netflix i HBO
  • Dva mobilna paketa
 
Neka se javi neki promoter za optiku. Prelazak sa sbb-a. Samo me net interesuje. Lokacija Kragujevac od 1.avgusta.
 
Je l se desilo nekome da je uplatio racun vise nego sto je trebalo ? Meni je racun 4.000 a ja sam greskom uplatio 9.000, jesu to propale pare ili ce biti smanjen sledeci racun ?
 
Svojevremeno sam dva puta platio isti racun.
Zvao sam KC i rekli mi da im predstavlja mnogo posla da storniraju racun i da ce sledeci racun da mi umanje za uplaceni iznos.
Nevezano sto poziv na broj svaki put promene. Tako su i uradili. Mislim da je ipak bolje da ih pozoves i informises se da li je i dalje tako.
 
Je l se desilo nekome da je uplatio racun vise nego sto je trebalo ? Meni je racun 4.000 a ja sam greskom uplatio 9.000, jesu to propale pare ili ce biti smanjen sledeci racun ?
Bićeš u pretplati pa će ti sledeći račun umanjiti za sumu koju si pretplatio
Pozdrav ljudi!

Nadam se da će mi neko pomoći i dati savet. Naravno pregledaću i sam nekoliko desetina stranica unazad.

Ugovor za Box 4 mi ističe 28.06.
Nisam stigao ranije da se pozabavim tematikom (zauzetost i lenjost, na žalost).

Moj Box 4 je kombinacija Msat satelitske televizije, mobilne tarife - Omorika 1, fiksnim i Net 10 (zbog problematičnih tehničkih uslova).

Uz to imam 100 GB za mob, koje delim sa još dva prijatelja. To mi je lično najvažnija stavka. Moji više gledaju TV, koriste wifi i fiksni.

Koji su trenutno najbolji uslovi koje bih mogao dobiti i na koji način?

Dakle, želim 100 GB, sa bar nekoliko meseci besplatno ili sa popustom, po istoj ili sličnoj ceni (od 3899)
Pošto je MSAT u pitanju ne važe benefiti kao za VDSL ili optiku. 3 meseca 50% je zvanično za obnovu
Jedno pitanje (ne znam da li sam pogodio temu)
Imam box 4 paket, zanima me da li mogu da koristim aplikaciju move "n" go uz taj paket? Ukoliko je ta aplikacija uopšte od mts-a ili supernove. Imam Iris go na telefonu već ali od nje nema vajde, previše secka...
Ako pitaš da li nečiji tuđi nalog možep da koristis na mts netu možeš, a ako misliš da li ti dobijaš nalog n eobijaš movengo je samo za supernova korisnika a IRIS je za BOX korisnike
 
Poslednja izmena:
Ne znam da li se spominjalo ovde, MTS je pomerio rok za plaćanje računa sa 20. u mesecu na 15.

Slučajno pročitah vest, pogledam poruku ono stvarno.
A gospoda mi još nisu ni poslali jedan račun... Bezobrazluk neviđeni.
Imaš aplikaciju MOJ MTS ili eračun i već 5og možeš da platiš papirni računi zavise od pošte
 
Dobio sam 3+5 meseci po 50% i ponovo 100 Gb interneta za deljenje sa do 4 broja.

Jedino što je moralo da se pređe sa Omorika 1 na Omorika 12, a to uvećava cenu paketa sa 3899 na 4499 din.

Na kraju sam potpisao.
Pa to je po zadnjem paketu koji važi uvek prelaziš na nove pakete kad obnavljaš ne može da se zadrži stari. ali svakako dobio si više neta nego što si imao
 
Dobro vece svima,
da li ima neko tel od akvizirera za prelazak sa sbb na mts optiku 18m po dinar nek mi posalje pp.
Vec sam uradio ovde za drugu adresu pre par meseci, ali je nedostupan broj.
 
Bićeš u pretplati pa će ti sledeći račun umanjiti za sumu koju si pretplatio
Zvao sam KC i rekli mi da im predstavlja mnogo posla da storniraju racun i da ce sledeci racun da mi umanje za uplaceni iznos.
Ovo pitanje sto sam poslao vezano je za racun za maj sto sam platio prosli mesec, sad sam usao na moj.mts.rs i vidim racun za ovaj mesec opet 4.000 kao sto i treba da bude, znaci nije umanjen. Poslao sam im prigovor na racun pa cu videti sta ce biti.
 
Nazad
Vrh Dno