Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

ljudi da li je moguće da mi internet blokira jer gledam strim (sport klub czv-par) preko neke m3u adrese u plejeru

evo sada pustio klasičan strim preko pregledača i sve radi ok

imam box 4 paket i malo malo prekidao mi je i net i tv dok sam gledao striming
Pre ce biti da je problem do te liste nego do neta,i ja koristim takodje liste ali na mac-u i prekidalo je i meni veceras dok sam gledao derbi.ako imas optiku do nje nije,mozda je i do plejera.
 
Meni su ranije dok sam ih gledao ti m3u fajlovi sa lista uvek prekidali nakon 20-ak sekundi, zavisi kako kad, nekad i izgura minut-dva i tako u krug, može tako da se prati (konstantno ponovno učitavanje istog tog linka nakon prekida) ali smara.
 
Ima li kakvih akcija 18meseci za 1 din za skroz nove korisnike preko optike valjalo bi za box 3 ali bi uzeo i box 4 ako bi bilo tih promocija.
 
Kada je moguće pregovarati za uslove produžetka ugovora? Šta daju od pogodnosti za korisnike koji produžuju ugovor?
 
Kada je moguće pregovarati za uslove produžetka ugovora? Šta daju od pogodnosti za korisnike koji produžuju ugovor?
Zavisi šta imaš od drugih provajdera kao opciju i da li umeš da pregovaraš. Standardna ponuda im je 50% popusta za prvi mesec za obnovu ugovora
 
Да ли је за мтс битно чувати кутије и вишак каблова (лан, хдми) који долазе уз уређаје (рутер, стб)?
 
Da li sa novom ugovornom obavezom može se dobije novi wifi extender za 1 dinar, već sam dobio jedan?
Da li je neko dobio pla adapter umesto wifi extendera?
Ako neko može od promotera da ponudi 24 meseci po 50% za obnavljanje uo neka pošalje pm, na optici sam. 😁
 
Imam Box 3, optika sa 400/160. Međutim DL nikad ne prelazi 220-230, čak ni u "čuvenom" Win Performance tabu :)

Sve mi nešto neprirodno da se žalim, optika je u pitanju. Ali...
 
Da li sa novom ugovornom obavezom može se dobije novi wifi extender za 1 dinar, već sam dobio jedan?
Da li je neko dobio pla adapter umesto wifi extendera?
Ako neko može od promotera da ponudi 24 meseci po 50% za obnavljanje uo neka pošalje pm, na optici sam. 😁
pla nemaju više, barem su nama tako rekli.

Za ovo prvo ne znam, realno je da može, ali u poslovnici više ne daju kad smo tražili, već sad se prijavljuje cc.

50% popust na 24m, iskljucivo zahtev u poslovnicu i prelazak u yetel tj zahtev idp broj. I to 2 puta naglasi...
 
To je na LAN, razumljivo manje na wifi.
Bio bi iznenadjen koliko ljudi ocekuje 400+Mbps na Wifi u ovoj temi.

Moze biti svasta, od antivirusa koji skenira podatke, LAN drajvera, ostecenog LAN/fajber kabla (mada mislim da ovo nije slucaj)... Pogledaj u parametrima modema ocitavanja za jacinu signala pa ce neko vec da posavetuje/da dijagnozu.
 
50% popust na 24m, iskljucivo zahtev u poslovnicu i prelazak u yetel tj zahtev idp broj. I to 2 puta naglasi...
Mini odjava iz teme i čisto da prokomentarišem navedeno - ja sam išao ovim putem, tražio IDP, ali me niko nije zvao... 😁 (a imam sbb u zgradi npr.)
U međuvremenu stigao IDP (3. radnog dana od zahteva čini mi se), pa sam jednostavno prešao na Yettel (uz promotera promocija 15 meseci po 1 rsd). Iskreno nisam ozbiljno razmatrao, ali je presudilo to što instalacija ostaje ista - bukv. samo zamene uređaje.
Да ли је за мтс битно чувати кутије и вишак каблова (лан, хдми) који долазе уз уређаје (рутер, стб)?
Ja sam im bezveze dao sve što sam dobio - ne gledaju ništa to. Malo mi žao zbog tog HDMI jer uvek nekako fali 1, al sad da uzmem i pretresem sve fioke i zaboravljene štekove našao bih bar 2... 🙂
 
То јесте, питам да ли да чувам или ако искористим да тражим ако/кад затреба да вратим опрему.
Иначе, интернет је приметно живљи него код сбб. Пријатно изненађење је слика преко ирис. ГЛедао само хд канале али су ту негде са сбб преко еон. Тренутно имам обе услуге и 1-1 може се изблиза рећи да је сбб мало бољи али су ови доста напредовали и ту су негде. Вероватно је разлог томе и сбб штедња компресијом. Само мало да среде интерфејс и омогуће сортирање канала по жељи корисника.
 
Moguće je sortiranje kanala u korisničkim profilima. Doduše, ostaju ovi njihovi inicijalni trocifreni brojevi.
 
Mini odjava iz teme i čisto da prokomentarišem navedeno - ja sam išao ovim putem, tražio IDP, ali me niko nije zvao... 😁 (a imam sbb u zgradi npr.)
U međuvremenu stigao IDP (3. radnog dana od zahteva čini mi se), pa sam jednostavno prešao na Yettel (uz promotera promocija 15 meseci po 1 rsd). Iskreno nisam ozbiljno razmatrao, ali je presudilo to što instalacija ostaje ista - bukv. samo zamene uređaje.

Ja sam im bezveze dao sve što sam dobio - ne gledaju ništa to. Malo mi žao zbog tog HDMI jer uvek nekako fali 1, al sad da uzmem i pretresem sve fioke i zaboravljene štekove našao bih bar 2... 🙂
15 meseci po dinar hipernet paketi u yettelu? Kako je moguce ovo ostvariti, putem promotera samo?
 
Istekao ugovor za Box 3, zvao 733 da vidim da li postoje neke vece povoljnosti za produzenje UO za stare korisnike i operaterka kaze da me je zabelezila i da ce me kolege uskoro zvati.
Proslo je vise od nedelju dana, zovem ponovo, kazu da stoji zahtev i da cekam poziv. Proslo je 5 dana i dalje nista.
Je l moguce da su toliko neozbiljni?
 
Istekao ugovor za Box 3, zvao 733 da vidim da li postoje neke vece povoljnosti za produzenje UO za stare korisnike i operaterka kaze da me je zabelezila i da ce me kolege uskoro zvati.
Proslo je vise od nedelju dana, zovem ponovo, kazu da stoji zahtev i da cekam poziv. Proslo je 5 dana i dalje nista.
Je l moguce da su toliko neozbiljni?
Itekako moguće, ja čekam za postpejd ugovor već deset dana,podneo zahtev kod drugog operatera za prenos broja.. mozda ih to ubrza
 
Samo zahtev za prenos kod drugog operatera ubrzava proces. Juce sam podneo zahtev za prenos broja iz MTS- u A1, danas sam dobio poziv sa skrivenog broja iz MTS-a za ponudu za ostanak u mrezi.
 
Pa ovako ljudi, presao sa SBB-a na Iris platformu optika u pitanju, bas puno vremena trebalo da je provuku, instaliranje po kuci i trenutno namestaju ove bokseve po kuci (dva TV-a) dobio 18.meseci po dinar i onako nije lose nego vidim kad se pali uredjaj pise android pa me zanima kako da mu instaliram YT zbog klinca jer se navukao na decije pesmice a vidim da ima na KP neki lik koji ih "otkljucava" pa ima li koji tutorijal da odradim to sam u DIY varijanti? Hvala unapred
 
Ima dva porta sa strane, videcu kad dodjem kuci. Kad radim pretragu foruma izlazi sve zivo samo nikako ono sto trazim 🤣😂🤣
Javljam cim dodjem kuci
 
Idi na Iris temu pa od strane 23 pa na dalje i više puta se pojavljuje kako smo HPH07 pretvorili u ''android''. Ponovo sad obnjašnjavati je nemoguće i nezahvalno, moraš se sam snaći ako imaš taj stb a ako imaš ovaj HP4024 onda džaba rad.
 
Nazad
Vrh Dno