Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Dobio sam onaj promotivni letak sa brojem promotera pre jedno dve nedelje,juce dobijem ponovo ali sa brojem drugog lika. Pitanje,onaj wifi extender daju samo uz box4? Jek moguce izboksovati taj extender uz box3 sa max tv paketom i 400/160? Da li ti promoteri to mogu da izboksuju i da li cimati i ovog drugog sto je ostavio svoj telefon?
Nemoguce je, mislim rece ti mozes da uzmes ali da placas 24 rate. Ja sam isto hteo da uzmem ali nisu dali za 1 din ali bez pardona kazu mozete da ga kupite na 24 rate.

Pokusaj ali mislim da ce te odbiti.
 
Taj sto oni valjaju nemam pojma ni koji je ni koliko kosta ali dobro resenje na trzistu je nekih 90e,neki tp link(ima i za manje ali ja ne bi ispod ovog isao). Koliko mts uzima na 24 meseca za taj njihov uredjaj i da uopste vredi tih para ako neko ima da podeli iskustvo? Posle tih 24.meseca jel uredjaj ostaje u vlasnistvu?
 
Uz box 4 plavi optike i veće pakete postoji mogućnost da se extender kupi za 1 dinar.

Do skoro je bio i za vdsl, ljudi su pisali na forumu da su uzimali. Bio je i uz box 4 crveni na početku isto za dinar, stalno nešto menjaju. Ako se ne prati i ne zanima, baš teško da se pohvata.
 
Taj sto oni valjaju nemam pojma ni koji je ni koliko kosta ali dobro resenje na trzistu je nekih 90e,neki tp link(ima i za manje ali ja ne bi ispod ovog isao). Koliko mts uzima na 24 meseca za taj njihov uredjaj i da uopste vredi tih para ako neko ima da podeli iskustvo? Posle tih 24.meseca jel uredjaj ostaje u vlasnistvu?
Bre misterija021 pa nije misterija ako se izgugla.

Cena je 6504 dinara i ostaje ti u vlasništvu.


Za korisnike sa IPTV-jem je Telekomovo rešenje mnogo bolje jer kroz WiFi može da se "progura" i IPTV pa ne moraju da se vuku kablovi do STB-a.
 
Upravo su me zvali neki iz lelekoma i nudili nov ugovor net 100/10 za 2860din iako sam produzio ugovor sa 50/8.
 
Upravo su me zvali neki iz lelekoma i nudili nov ugovor net 100/10 za 2860din iako sam produzio ugovor sa 50/8.
Bolje onda trazi box 3 paket, imaces 100/20, televiziju i fiksni sa besplatnim pozivima ka mobilnom i njihovoj fiksnoj mrezi a cena je za optiku 2899.

Naravno ako imas uslova za optiku. Ako nemas onda ti nije ni to losa ponuda.
 
@Kragujevic
Zasto da googlam kad si ti ovde? 😁😃👍

Mislim da bih ga uzeo,bar znam da 100% radi sa opremom koju daje mts.
 
Šta kaže procena rutera sad dok ti je pušten 50/8 paket? Pošto su prošle godine i meni na selu nudili 100/10 paket iako ne bi moglo preko 70-72 Mbps a i to bi garant radilo izuzetno nestabilno.
Taj telekomovac je verovatno proverio da li si "segmentiran" za taj paket... i ja sam bio "segmentiran" iako to ne može u praksi da radi. Ali hteli su da mi prodaju skuplji paket koji ne mogu ni 80% brzine da isporuče.
 
Za 500 dinara veći mesečni račun (sa 2359 na 2859 dinara) sigurno ne vredi preći sa 50/8 na sumnjivih 100/10.
Kad već nešto pišem da podelim i moje iskustvo. Pre neki dan sam produžio ugovor za BOX 3 (Fiksna + Net50 + TV Plus, nemam mogućnosti za optiku). Prvo sam otišao u poslovnicu i hteo da pređem na BOX 2, rekli su da malo sačekam i da će neko da me zove. Posle nekoliko dana su me zvali i ponudili da produžim BOX 3 uz 4 (1+3) meseca za 1 dinar i to sam prihvatio.
 
Evo sta kaze ruter.
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-07-10 ZXHN H168N V3 1.png
    Screenshot_2021-07-10 ZXHN H168N V3 1.png
    23.1 KB · Pregleda: 85
Pogledaš SNR margine, pogledaš output power za downstream gde je u odnosu na maximum za 17a profil (beše 14.2 db?) i zaključiš lako da tu nema lufta za još dodatnih 50 Mbps.
 
I ja sam primetio da nekad nemam punu brzinu,tj da opada,da li je do linije ili samog telekoma pa svi imaju te probleme-ne znam,u svakom slucaju sam odbio ponudu a operater je rece u jeb...skroz je bio iznenadjen.:ROFLMAO:
 
Korisnik sam Box 4 Beli paket
ne mogu da gledam iris tv go jer je ispunjen broj uređaja na kojima gledam - a gledao sam na 3 i sada ne mogu ni na jedan da gledam
prijavio smetnju i u rubrici Podrška stoji da je smetnja rešena
Normalno nije resena , a stavljaju da je resena
probude me u nedelju ujutru da mi kazu da izbrišem kolačiće , i kad to uradih na kompu -ni na njemu ne mogu da gledam
koji su to LOPOVI mts srbija
1626088555273.png
 
Meni/Podešavanja/Promena uređaja -info
Pogledaj šta piše, tj. da li si ograničen nekim datumom kada opet možeš da ih menjaš.
Moguće je da si menjao malo više a to kod MTSa ne može da prođe tako lako :)
 
Moze li Mi ruter 4c koristiti kao WiFi extender za Iris TV go uredjaj koji imam u Box 4? Ideja mi je da ne razvlacim kablove po stanu, zato sto nije nije bas najbolje organixovan.
 
@zarkostanisic Verovatno ne, doduše ne znam jel si se pogrešno izrazio pa napisao iris TV GO pošto GO označava da je to aplikacija za mobilne. Mislim da ti sleduje besplatno onaj WiFi extender ako si na optici i ako nisi na najjeftinijem BOX 4 paketu pa ti je bolje to da uzmeš jer uz Telekomov extender radi bez podešavanja i IPTV, dok u drugim scenarijima nije baš jednostavno i neće svaki put da radi zbog samog načina rada bridge-a na IPTV intranet mrežu i kako ruteri rade multicast i bridgeing na wireless interfejsu.
 
Pogresno sam se izrazio Iris TV:)
Na zalost koliko vidim mi ne sleduje Wifi extender posto sam na najmanjem paketu
Znaci tesko da ce da radi
 
Zdravo, da li je promotivno otkljucan MAX paket 2 ili 5 meseci? Uz IRIS tv u box4 paketu? Da li je neko obnavljao ili potpisao ugovor pre 2-3 meseca?
 
@otkaz Samo se ti uzdaj u informisanost Telekom zaposlenih i tačnost njihovih tvrdnji pa ćeš se lepo uvek provoditi u budućnosti :D Ipak pričamo o firmi koja voli sve maximalno da zakomplikuje i nije u stanju ni da "knjiži" kad platiš više nego što treba...
Zdrava logika nalaže da su te dž mesece mogli da reše ili tako što šalju račune po 0 din a ne 1 din, ili da ti prvi mesec nakon uvođenja stiže račun na 12 dinara a posle toga ne šalju ništa dok prvog pravog računa.. Ali Telekom je to, ne treba njima ni zdrava ni nezdrava logika.
Meni upravo salju racune za box4 sa iznosom za placanje od 0RSD.
2-3 puta je dosao racun za placanje iznosa veceg od 0 jer sam zvao inostranstvo ili placao parking i humanitarne sms slao.
Kad nemam troskova dodatnih dodje racun 0 dinara za placanje, a u samom racunu stoji da ima 0,83rsd (bez poreza) ali zanemare.
Ne sumnjam da ce doci u novembru ove godine pun racun sa dugom za dinar mesecno, SAMO me zanima da li ce doci svih 12rsd ili ce znati da je placeno nesto od tih meseci sa vec placenim racunima...
 
Nazad
Vrh Dno