Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Nešto nisam uspeo da pronađem da li je o tome pisano, pa ajde da pitam. Da li neko zna da li je moguće zameniti broj mobilnog koji je vezan za BOX?

Verovatno moze,kazem to jer kad sam potpisivao ugovor za box,na meni se vodio broj mobilnog i to sa my bell paketom na 2 godine a na caleta fixni i adsl pa smo pri potpisivanju boxa prebacili na njega moj broj mobilnog i prebacili paket my bell u box tako da ako ta vratolomija moze onda kontam da moze i da se zameni broj. Ako ti jedan na salteru kaze da ne moze pitaj jos kojeg.
 
Pitao na šalteru. Kaže čika da može, ali da procedura traje do 6 meseci i zahteva desetak dolazaka u poslovnicu!!! WTF?! Kada sam uzimao BOX, ustupio sam svoj broj devojci na koju se vodi fixni. Njoj je istekao ugovor u Vip-u, pa mislili da prebaci broj u mts i da onda njen broj ubacimo u BOX, ali mrzi me da se cimam s njima...
 
Pitaj na drugom šalteru. Postoji dobra verovatnoća da završiš brzo.
 
I meni treba do kraja maja.
 
Ajd i ja da pitam nešto, ne pomaže mi pretraga. Da li je IPTV vezan za liniju ili za STB.
Imam na dva mesta na moje ime Box, jedan sa IPTV (box4) drugi bez IPTV (box3). Može li se sam STB nositi sa sobom pa gde se zadesim tamo gledam TV?
 
Mislim da ne može, on je aktivan na određenoj liniji.
 
Moze,STB je vezan za tvoj nalog i mozes da ga nosis na bilo koju liniju na kojoj je aktiviran iptv
 
Poslednja izmena:
Danas sam zvao da pitam ima li nade za kakvom akcijom/promocijom za Box pakete i rekoše sa druge strane žice da samo pretpostavljaju da će uskoro i biti nešto. Meni ističe ugovor, izbor telefona je i više nego jadan a i brzina Interneta je diskutabilna. Malo ću pričekati pa ako do maja ne bude ništa bye-bye.
 
Kako je Telekom poceo sa novim i boljim ADSL/VDSL promocijama, ne bi me cudilo da odjednom Box dobije "VDSL 50/2, IPTV, MixNetL, fixna" za 3000RSD.... ali bi to skroz obesmislilo net pakete, pa je mala sansa da ista osim povecanja na 10/1 daju :(
 
Inace, da li je moguce da se ADSL ubaci u Box paket, ako je pod ugovorom? Nema smisla trenutno, ali u slucaju da ponude gornju nebulozu...
 
Ако мислиш да са АДСЛ пакета који је под уговором пређеш на Бокс који можда буде у понуди, требало би да може, изгледа да је Бокс изнад свих осталих. Ја сам са првог Нет5 пакета који је био под уговором и са мобилним уговором на 50% прешао на Бокс.
Надам се да ће да понуде нешто боље, мени уговор траје још више од годину дана а то је баш дуг период. :(
 
Hvale, Cale, to je odlicna vest, ma koliko trenutno zvucala nelogicna i nebitna:)
 
Вероватно су ставили Бокс изнад осталих пакета јер ипак подразумева више услуга. Осим тога, ваљда им одговара да неко престане са услугом 50% или са услугом пакет по цени мањег и да плаћа пуне цене. Мени Бокс тј АДСЛ из њега није много битан, рутер ми понекад пола месеца буде угашен осим ако нешто пробам са крш компом или ми је потребна брза промена адресе али би ми ипак лепо легао неки пакет 50/2 по сличној цени. :)
Зато ми 500 мобилних минута завршава све потребе. :)
 
Pitanje jedno. Ne znam dal je napisao neko u ranijim postovima, ali koja je fora sa tim box paketom kad se ima vise televizora u kuci? Jer sam cuo da moze samo 1 tv. a za dva ide neka doplata ili sta vec.
 
Da, ide doplata.
 
Sad nesto procitah na netu, da moze 2 tv-a u strandardnom paketu, ali da se za vise morati uzeti stb uredjaji
 
sem ako nesto nije menjano, a ne verujem da jeste... osnovni paket ukljucuje samo 1 tv. doplata za drugi stb za drugi tv je 300 dinara na cenu box ugovora...
 
Имате промоцију, "HBO premium" по цени обичног (око 400 дин месечно). Промоција траје до 31.08. услов је да се пријавите преко менија на телевизору.
 
Jedno pitanje; Sta se desava sa postpejd brojem mobilnog kada istekne ugovor od dve godine na box paket? Meni istice za koji mesec pa pitam sta da radim
 
Trebalo bi da nastvis da korististis sve kao i do sada, samo sto vise nemas ugovornu obavezu.
Ti i dalje imas sve usluge.....
 
Ima li neki info za povecanje sa ovih 6 mb za internet u box paketima ?
 
Nazad
Vrh Dno