Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Ја имам овај пакет већ месец дана и морам да признам да сам задовољан. После оних мука са Орионом ово је право освежење. До сада ниједном није било прекида и брзина је константна.
 
Pozdrav svima,
samo jedno malo razmišljanje, da li ovo :
"Internet:
Korisniku se omogućava korišćenje paketa Click 6 sa popustom od 70% na cenu mesečne pretplate utvrđene važećim cenovnikom."
treba da znači da račun treba da se umanji za 70% od navedene cene BOX paketa u važećem cenovniku Telekoma?
Ova stavka kod mene stoji u prilogu 5 ugovora a na naplatu od početka stiže puna tarifa iz važećeg cenovnika?
 
verovatno misle da je cena internet usluge, uračunate u box , 70 posto niža nego kad bi je kupio odvojeno .

inače , box kix ass, koristim ga od samog uvodjenja i prezadovoljan sam .
 
verovatno misle da je cena internet usluge, uračunate u box , 70 posto niža nego kad bi je kupio odvojeno .

inače , box kix ass, koristim ga od samog uvodjenja i prezadovoljan sam .

Moguće je da tako misle, samo što proverom cena po njihovom zvaničnom cenovniku nikako ne može da se dođe do te cifre.
U svakom slučaju, poslao sam im pitanje a videću i sa drugarom advokatom kako se tumači taj član Ugovora. Tada, u avgustu 2012. godine, to su reklamirali kao pogodnost.
 
Pozdrav svima,
samo jedno malo razmišljanje, da li ovo :
"Internet:
Korisniku se omogućava korišćenje paketa Click 6 sa popustom od 70% na cenu mesečne pretplate utvrđene važećim cenovnikom."
treba da znači da račun treba da se umanji za 70% od navedene cene BOX paketa u važećem cenovniku Telekoma?
Ova stavka kod mene stoji u prilogu 5 ugovora a na naplatu od početka stiže puna tarifa iz važećeg cenovnika?
Mislim da to važi za prvi mesec, tj. do prvog u sledećem mesecu, dok se ne aktivira ceo BOX paket.
 
Tako je, prvi mesec stigne sve zasebno u nekim cenama koje nigde ne pišu, ali u zbiru to bude cena boxa. A posle stiže normalno.
 
Hoće li više dati neke normalne telefone uz BOX
 
Mislim da bi pre trebali da daju neki jaci internet uz boks pakete, a i za fiksni bi trebalo da daju bar besplatne lokalne pozive(posto cisto sumnjam da ce ikada dati besplatne sve pozive u mrezi)
 
Mislim da bi pre trebali da daju neki jaci internet uz boks pakete, a i za fiksni bi trebalo da daju bar besplatne lokalne pozive(posto cisto sumnjam da ce ikada dati besplatne sve pozive u mrezi)

+1

Ili bar neka omoguće veće brzine interneta uz doplatu.
 
Poslednja izmena:
10200 ili na rate.
 
Box paketi su trenutno po meni smejurija. Imali su smisla pre dve godine, ali sada ... Ugovor mi istice za mesec dana i ne pada mi na pamet da obnavljam ugovor za bilo koji Box paket.
 
BOX je i dalje OK za one koji nemaju pristup kablovskoj.

Samo, kad bi dali bar 10/1 u okviru BOXa tamo gde može ... bilo bi ekstra...
 
Npr meni da daju i 20 ništa mi ne vredi, jer imam 2 IPTV-a i ne mogu ni ovih 6 da izguram do maksimuma.
 
Imam box paket,interesuje me da li postoji mogucnost da gledam normalno preko tv-a iptv a i preko kompa?
 
Zavisi koji si box paket uzeo. Ako imaš dodatni STB, onda možeš i na računaru.
 
Nemam dodatni stb,uzeo sam onaj paket box 4(mob,iptv,adsl i fixni).Znam da imao ona opcija web tv preko telekoma za dz dinara za sve koji imaju adsl al to pokriva samo 5-6 kanala.Na sbb-u ako imas kablovsku mozes da gledas program i na androidu u krugu wirelessa svoje kuce pa sam kontao da postoji neka fora i za telekom,il za android il za desktop?
 
Nema. Ja imam isto taj box paket, ali sam uzeo i dodatni STB i sa njim gledam na računaru. Inače dodatni je 300 dinara mesečno.
Web tv je ok, ali kao što kažeš, ima samo par programa. A što se tiče androida, o tome verovatno možemo da sanjamo.
 
Hmm,ocekivao sam da je gledanje iptv preko kompa samo pitanje softwera, u smislu samo neki program i deri...al prc... :(.
 
Nije, znači dodatni STB, TV kartica i još malo budžotina, ako je kartica starija :)
Jedino Web TV, ali to je ono kad si baš očajan :)
 
Imam BOX3 od aprila i nikada nisam imao vecu brzinu od 5.2-5.3Mbit, a blizu sam centrale.
 
Nešto nisam uspeo da pronađem da li je o tome pisano, pa ajde da pitam. Da li neko zna da li je moguće zameniti broj mobilnog koji je vezan za BOX?
 
Planiram da uzmem BOX 4, pa ako neko zna, koji model STB-a trenutno daje Telekom, posto imam LG 42' LK450, da li cu moci taj STB da povezem preko HDMI prikljucka ?

Hvala.
 
Ja sam BOX uzeo pre par meseci i dobio digitalni STB, sa HDMI priključkom, pa pretpostavljam da i dalje dele te.
 
Da li neko ima ovih dana problema sa Internetom i IPTV ? Imam box paket sa 2 STBa. Poslednjih 5-6 dana u popodnevnim casovima je prosto nemoguce gledati televiziju koliko secka. Internet mi puca na 30-60 minuta.
 
Nazad
Vrh Dno