Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Nazovi broj koji sam ti ostavio i traži im da ti puste punu vrzinu, možeš opušteno da imaš 8mb download
 
Meni MTS TV Go vec ~5 dana ne radi, ni app ni sajt, preko VDSLa, a hoce preko mobilnog neta app (nisam lud da probam sajt :D)

Nesto su izgleda debelo zeznuli sa nekim rutiranjem pa ne rade normalno sajt.
Ako nekome zeza, da li imate Google DNS, ili niste dirali Telekomova podesavanja?
Mene nikada nije zezalo i iman njihove DNS.
 
Poslednja izmena:
ah da... nakon mojeg pucanja na brzinu od 3mb/sek (na mts box4 paketu)
i slanja mail-a sa sledecim textom:

Moje ime je ***** *********
zdravo, vas sam korisnik na box paketu na broju 020/5******

reklamiram brzinu interneta koja je ocajna
3.6Mb / 0.45Mb

Moj Speedtest

ovo je katastrofa za ovaj box koji koristim.
Ugovor mi istice za 5 meseci i ozbiljno razmisljam da
predjem na SBB ako se ovo ne popravi.

Hvala na paznji,

DOBIO SAM ODGOVOR ZA SAT VREMENA !!!
Kao hvala na kontaktu i molimo vas da budete strpljivi, poslali smo vasu zalbu
nasoj tehnickoj sluzbi>
Sutra su dosli i zamenili ruter i sada imam sledecu brzinu dok radi iptv
http://www.speedtest.net/my-result/4900695642
 
Imam box paket 3 koristim 10mb/s internet i sada vidim da su na akciji net 20 i 50.
Kako da saznam koliko placam trenutno net? Jer ako vredi preci cu na 20 ili 50?
 
Imam box paket 3 koristim 10mb/s internet i sada vidim da su na akciji net 20 i 50.
Kako da saznam koliko placam trenutno net? Jer ako vredi preci cu na 20 ili 50?
Jos kad bi bilo to tako lako da biras pogotovu 50 ih bilo bi milina, vako pitanje dal mozes 50 jer 20 ne mozes.
 
Problem je do njih. Čas radi, čas ne.

Ne znam šta su radili, sada mi radi, žalio sam se.
902133ae0ab15179ca4156b1dbccc013.jpg


Žalite se, pišite, smarajte.
 
Poslednja izmena:
Hvala na odgovorima, šteta što ne mogu...
Inače zašto nije moguće?
 
Hvala na odgovorima, šteta što ne mogu...
Inače zašto nije moguće?

Nema na cemu. Prvo niko ne kaze da ne mozes, drugo nisam rekao da nije moguce vec nisi dao nikakve informacije osim da zelis 50mbit, a zasto ne da nije moguce nego nije dostupno svima, zasto pa zato sto su neophodni neki tehnicki uslovu, npr. duzina izmedju DSLAM-a i tebe, kvalitet parice, da li postoje ploce za VDSL2 kod tebe u centrali..... Eto ukratko.
Eventualno daj SS iz tvog rutera kojeg trenutno imas pa cu ti reci da li mozes da ocekujes da dobijes 50 ili ne postoji mogucnost.
 
Jel postoji mogucnost da se uzme VDSL uz Box paket 3(fiksni+mobilni+internet)? Ili samo uz SuperBOX 4?
 
Samo uz Superbox
 
Daju dva uredjaja? Jel se to odnosi i na dva tv-a? Uzeo sam jedan prosle godine i sad bih jos jedan.
 
Daju i vise ukoliko moze parica da izdrzi a najvise 4 kom.
 
Nista se ne obnavlja nemoj pisati neistine da covek pomisli da je istina, drugi stb je dodatna opcija i ne utice na trajanje ugovora. Dakle uzmes sada i placas 300 din na osnovni racun, kad pozelis da vratis vratis i umanje ti racun za 300 din.
Aj ne pisite gluposti nekoga mozete navesti na pogresne zakljucke a to nije lepo.
 
@enraged: A šta ako je @darko88 mislio baš na TV, tj da je prošle godine kupio 1 TV uz Box paket a sad želi da kupi još 1 i pita da li je to moguće uz postojeći Box ugovor?

Pošto si poznat po tome koliko "pažljivo" čitaš postove na koje odgovaraš ;)
 
Yup, mislio sam na actual tv, ne set top box. I moze, zvao sam ih vec :)
 
Jel moze da se produženje ugovora izvrši na kućnu adresu, pošalju mi telefon i novi ugovor i to je to?
 
Da, ali za tvoje dobro je bolje da odes u poslovnicu. Ovako nemas vremena daisprobas telefon, i salju ti sta se nadje, u prevodu sta im najvise odgovara da odbace :) (tip koji hoces ti, ali primerak koji hoce oni)
 
Nista se ne obnavlja nemoj pisati neistine da covek pomisli da je istina, drugi stb je dodatna opcija i ne utice na trajanje ugovora. Dakle uzmes sada i placas 300 din na osnovni racun, kad pozelis da vratis vratis i umanje ti racun za 300 din.
Aj ne pisite gluposti nekoga mozete navesti na pogresne zakljucke a to nije lepo.

Da li ti prvo procitas sta je covek napisao ,pa odgovaras ,ili samo pises da bi nabio broj postova.Nisam napisao nijednu glupost ,a ti prvo procitaj i sta je covek napisao ,ili ako ti nije jasno pitaj.Covek je pitao ,da li moze da uzme drugi tv ,sa drugim stb om,narano moze ali se potpisuje novi ugovor.Aj objasni gde sam ja napisao neistinu i glupost.
 
Poslednja izmena:
@enraged: A šta ako je @darko88 mislio baš na TV, tj da je prošle godine kupio 1 TV uz Box paket a sad želi da kupi još 1 i pita da li je to moguće uz postojeći Box ugovor?

Pošto si poznat po tome koliko "pažljivo" čitaš postove na koje odgovaraš ;)
Ja sam pisao za mts tv ne televizor kao uredjaj!!!
Ako se kupi bilo koji uredjaj onda pocinje nova UO.
 
Da li ti prvo procitas sta je covek napisao ,pa odgovaras ,ili samo pises da bi nabio broj postova.Nisam napisao nijednu glupost ,a ti prvo procitaj i sta je covek napisao ,ili ako ti nije jasno pitaj.Covek je pitao ,da li moze da uzme drugi tv ,sa drugim stb om,narano moze ali se potpisuje novi ugovor.Aj objasni gde sam ja napisao neistinu i glupost.
Naravno da procitam dva uredjaja stb je uredjaj takodje ili je cokolada?
Broj postova me ni ne interesuje cak ni ne znam koliko imam ni ja ni ti ni bilo ko a i bas me briga ovde sam da pomognem sto bas nisam siguran za neke ovde da ne nabrajam.
Ja sam pisao za stb covek kaze dva tv dva tv u smislu na 2 tva iptv onda je ono sto sam pisao i sto sam tebi rekao, a ako misli na dva TELEVIZORA onda je kako si ti rekao sto je tacno ali ne znam bas da je napisao televizor pre sam procitao tv te sam zakljucio da pise o stb tj mts tv-u. Ja tv kao uredjaj zovem televizor a izgleda da covek zove tv a tv zovem uslugu iptv, ako je tako moja je greska jer ne zovemo svi iste pojmove.
Ako je tako ja se izvinjavam sto sam pogresno razumeo konfuzno pitanje i tebi rekao to sto sam ti rekao.
Da sam shvatio da pise o televizorima samo bih potvrdio tvoj odgovor ili najverovatnije ne bih nista dalje dodao jel si mu ti u tom slucaju dao odgovor.
 
Ok je sve ,primam izvinjenje,samo je malo ruzno da nekog nazoves nepismenim i glupim ,a greska je tvoja.
 
Stb je stb a tv je tv, ne vidim konfuziju :)
 
Upravo tako. Plus ako nisi siguran na šta je neko mislio imaš 2 opcije: 1) pitaš jel mislio na A, B ili C i sačekaš ta ti odgovori; ili 2) napišeš mu odgovore za varijante A, B i C gde ti budeš kristalno jasan na šta misliš. I nema zabune, nema širenja netačnih informacija. "MTS TV" aka IPTV još nije toliko dominantno pristupan (niti ima višedecenijsku istoriju upotrebe) pa da kad neko napiše "TV" misli na tu uslugu, tog provajdera i da implicitno se raspituje za STB/risiver.
 
Poslednja izmena:
Čekajte, kako to ako se uzme novi uređaj počinje nova ugovorna obaveza, a šta se dešava sa postojecom?
 
Nazad
Vrh Dno