Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Meni stoji free data for MTS customers, i na KT mi se cini da ne trosi za stream. Ali kao da trosi za samu konekciju za one meta podatke, jer imam malu potrosnju, i nece da radi na prepaidu koji nema kredit uopste.
 
Čekajte, da razjasnimo.
Mts tv go može da koristi samo onaj koji je prešao na novu platformu?
Da koliko je meni poznato.
Meni stoji free data for MTS customers, i na KT mi se cini da ne trosi za stream. Ali kao da trosi za samu konekciju za one meta podatke, jer imam malu potrosnju, i nece da radi na prepaidu koji nema kredit uopste.
To ti pise kad startujes aplikaciju ja pricam u specifikaciji stoji taj podatak koliko je potroseno MB/GB podataka pod DATA0 ali se ne racuna u potrosnju/zaduzenje.
Vidi sad sam gledao u potrosnji za mts karticu tih nekuh 5MB koje su mi skinuli su napravile aplikacije koje mi rade u pozadini tipa CM, Telegraf, Google play service, app za vreme, mts centar....
Po mom proracunu ne skida tj. ne naplacuje se nista.
 
Znači to što ja ne mogu da se ulogujem na mts tv go je zato što sam na staroj platformi?
I znači postoji razlika između mts tv go i onog tv na više uređaja?
 
TV na vise uredjaj, Multiscreen, je potreban za MTS TV Go.
Ne znam koja je to nova/stara platforma, nevezano za ovo gore.
 
Ne ne trose se naravno free je sve do kraja marta pisao sam a posle cemo da vidimo.
U obracunu ce ti pisati da se trosi sto i jeste ali ti nece biti naplaceno pise pod DATA0.
Mogu da postavim SS da vidis kako izgleda ali je free ne skida ti MB niti ti zaduzuje racun ako si to pitao.

Upravo gledam moj listing i meni sav internet saobraćaj piše pod DATA0 a čini mi se da troši MB iz paketa?!
 
ja sam pitao za box pakete


kada ce da daju vise od 10mb



Kad uvedu vdsl, odnosno postave istureni stepen po naseljima. ADSL je ogranicen na 20 i kusur Mbps (citaj 20), racunaj da ako imas IPTV, 4 Mbps ti je rezervisano, jos ko ima 2, tom je logicki 8, ostane ti 12, a ako si daleko od centrale nemas ni mogucnosti ni za tih 12. Ma dosta njih nema ni 10, vec 6,7...
 
Aha, a koliko sam video na tom multiscreenu ima oko 40ak programa, a na mts tv go 10ak.
Ne, MTS TV Go ima 45 osnovnih, a MTS TV (koji je neka zavitlancija valjda za mobilni samo?) ima valjda 10ak.
MTS TO Go je ono sto se dobija aktiviranjem Multiscreen-a. Samo da se ne zaboravi da se deaktivira do marta.


Gledam inace sta se sve naplacuje za TV od dodatnih mogucnosti... covece ono je bezobrazno sta su sve osmislili da moze da se naplati. (naravno preuzeli od vani, ali svejedno - i mislim na sve, ne samo na TS)
 
Da u zvaničnoj/aktuelnoj ponudi nema više drugih ADSL paketa.
 
Upravo gledam moj listing i meni sav internet saobraćaj piše pod DATA0 a čini mi se da troši MB iz paketa?!
Meni nista ne trosi, ne znam pitaj u CC.
Aha, a koliko sam video na tom multiscreenu ima oko 40ak programa, a na mts tv go 10ak.
Multiscreen ima tacno 45 programa ali onaj paket koji nisi platio te programe koji spadaju u odredjeni paket a ima ih na multiscreenu te ne mozes da gledas.
ja sam pitao za box pakete
kada ce da daju vise od 10mb
Pa u box paketu imas i 50Mbit evo ja imam super box sa 50 Mbit.
 
Koji to programi ne mogu da se gledaju u Multiscreen MTS TV Go-u, a da nisu iz osnovnog paketa?
Meni su svih 45 dostupni za gledanje i rade.. a nisu uospte neki kanali za hvalu doduse.
 
Zdravo svima, imam pitanje u vezi promene paketa.
Koristim box paket sa brzinom 6mb. Sada sam naisao na ovo https://www.mts.rs/privatni/box/Box4/super-box
sa istom cenom od 3600din. Da li mogu da predjem na taj paket i da li mogu umesto lica koji je potpisao ugovor da promenim taj paket?
 
Zdravo svima, imam pitanje u vezi promene paketa.
Koristim box paket sa brzinom 6mb. Sada sam naisao na ovo https://www.mts.rs/privatni/box/Box4/super-box
sa istom cenom od 3600din. Da li mogu da predjem na taj paket i da li mogu umesto lica koji je potpisao ugovor da promenim taj paket?

Ako ti je istekao ugovor mozes ako imas tehnicke mogucnosti ,a kako si do sada imao 6 ,nema leba za tebe.Naravno da ne mozes da promenis paket koji se vodi na drugo lice.
 
Zanima me da li mogu preći na brži net, trenutno imam 10mb i koliko kosta mesečno recimo 50ka? Mislim na ADSL.
 
Zanima me da li mogu preći na brži net, trenutno imam 10mb i koliko kosta mesečno recimo 50ka? Mislim na ADSL.

Имаш промоцију за нет али су мени тражили да дођем лично у пословницу да би ми рекли колико сам удаљен од централе и који нет могу да узмем.
 
Danas sam dobio poruku da sutra vratim STB, daljinski i strujni adapter zbog zamene za novu platformu. Zanima me šta se dešava sa iptv modemom? Zašto se on ne vraća? Ja sam STB uzeo zbog drugog televizora, a zanima me šta rade ljudi koji nemaju STB jer gledaju iptv na jednom televizoru, a hoće novu platformu na primer? Jel dobijaju isti STB za novu platformu i neko ko gleda na jednom i neko ko gleda na dva tv-a?
 
Koji IPTV modem imas? Kod mojih je od ovog meseca neki Huawei (tek novi IPTV prikljucak, posto je duplo jeftiniji od SjBBa, a izbor kanala njima je nebitan skroz)
Ako imas onaj belkasti Huawei, verovatno se nista ne dira, ali moguce da kazu STB a misle i na modem (meni su poslali poruku da dodjem po STB kad sam trazio internet, bez TVa, a mislilo se na net modem :D - ja skroz zbunjen :))
 
Imam entone a stb ovaj. Ako idemo tom pretpostsvkom da greše u imenu, da li se STB menja ili ostaje. Mada, poneću ja sve ovo :)
 

Prilozi

  • IMG_20151126_191615.jpg
    IMG_20151126_191615.jpg
    1,022.4 KB · Pregleda: 133
  • IMG_20151126_191445.jpg
    IMG_20151126_191445.jpg
    508.6 KB · Pregleda: 112
Koji to programi ne mogu da se gledaju u Multiscreen MTS TV Go-u, a da nisu iz osnovnog paketa?
Meni su svih 45 dostupni za gledanje i rade.. a nisu uospte neki kanali za hvalu doduse.
Recimo: English club, Super kids, Nick junior, Pink film, Trace sport, Extreme sport, Fight sport, Erotic, Erotic2, Dorcel.

Evo ti programi ne mogu da se gledaju. Sad na stranu kakvi su i da li nekom trebaju to je drugo pitanje i oko toga nismo pisali, samo da su neki nedostupni.
 
Sve te programe probano mogu da gledam na obicnom MTS TV Go, nista nisam kupovao.
 
E'o.
 

Prilozi

  • Screenshot_2015-11-26-21-59-16.jpg
    Screenshot_2015-11-26-21-59-16.jpg
    152.1 KB · Pregleda: 113
Jedno pitanje za super box,kuca je spratna,ja sam na spratu a matorci u prizemlju. Hocu da uzmem super box paket,meni treba net a njima televizija. Na oba sprata postoji uticnica za fiksni telefon,stim sto je kod mene baza za bezicni.
Da li taj prikljucak preko koga ide TV moze da se razdvoji tako da kod njih ide taj deo za TV a kod mene ruter i kabal za net?
 
Ne, TV mora preko NET modema da idem (TV modem se ubaci u NET modem LAN2/3 port)
Ti mozes da razvuces LAN kabl medju spratovima, ali ne moze na razlicitim prikljucnicama za fixni da budu.
 
Nazad
Vrh Dno