Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Pocela je da mi secka slika ne drugom stb. Na prvom, glavnom, slika je ok, a na drugom sto se lanom povezuje sa prvim secka. Probao restart, nista...
Nije do tv-a. Kad je drugi input radi normalno. Secka samo kad prikazuje sliku sa stb i to na svim kanalima.
Ima li jos nesto da mogu sam da probam da uradim ili moram da zovem teh sluzbu da menjaju stb koji btw nije ni bio nov kad su ga doneli, namontirali mi neki koriscen, jedva sam ga od prasinčine obrisao?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ako je linija dobrra , tj ne pravi greske ,proveri lan kabli da nije negde presavijen,i ako ti je setovana dobra brzina za iptv i margine su ok,onda je problem do stb-a .Ako je to sve uredu prijavi problem sa iptv.
 
Jel’ može da se namesti ovaj njihov stb da vrti samo favorites kanale?


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Mozes da pritisnes OK dugme i sa leve strane dobijes listu kanala, pritisnes desno dok ti na vrhu ispise Omiljeni i onda vidis sta je na njima. Druga opcija je da prebacujes precicama koje si dodelio a ono sto bi sigurno bilo najkorisnije, a i ti na to mislis, da ih listas dugmetom za programe, nisu omogucili.
 
Upravo to, listanje dugmetom za programe gore-dole me zanima. Ovo drugo znam. Ok, nadam se da će omogućiti u budućnosti.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Pozdrav!

Ja ću uskoro potpisati ugovor za Box 4 crveni. Mislio sam da u paket uključim i neki mobilni uređaj na rate... Pa mi treba vaše mišljenje koji je trenutno najbolji telefon od ovih za 1 dinar, eventualno do 6000 jednokratno?

Takođe, da li može da se dogovori sa njima da cena bude niža ako se dinamika plaćanja ubrza (brže od 24 meseca)?

Ako ima neka posebna tema za ova pitanja, recite mi gde da pitam.

Послато са Mi A1 помоћу Тапатока
 
Povremeno nestane slika i pojavi se ova poruka "Medijska greska (sifra 104030)". Šta znači to?
ako imas dva tv, desava se ponekada da ako bude ukljucis isti kanal kao i na drugom tv da se pojavi ta greska, bar kod mene je tako. meni ne smeta.
a povodom ove united medije, n1 gledam isto kao i pink, sport ne gledam uopste nikakav, trenirao igrao dosta...meni ne fale.
 
ako imas dva tv, desava se ponekada da ako bude ukljucis isti kanal kao i na drugom tv da se pojavi ta greska, bar kod mene je tako. meni ne smeta.
a povodom ove united medije, n1 gledam isto kao i pink, sport ne gledam uopste nikakav, trenirao igrao dosta...meni ne fale.

Sto se tice greske kada su ukljucena na oba tv-a isti kanali, meni se to desavalo, prijavio problem, nesto odradili daljinski, sada je sve u redu. Prijavi problem, sto da te muci.
 
Pozdrav!

Ja ću uskoro potpisati ugovor za Box 4 crveni. Mislio sam da u paket uključim i neki mobilni uređaj na rate... Pa mi treba vaše mišljenje koji je trenutno najbolji telefon od ovih za 1 dinar, eventualno do 6000 jednokratno?

Takođe, da li može da se dogovori sa njima da cena bude niža ako se dinamika plaćanja ubrza (brže od 24 meseca)?

Ako ima neka posebna tema za ova pitanja, recite mi gde da pitam.

Послато са Mi A1 помоћу Тапатока

Ako uzmeš telefon uz Box, placas veću cenu pretplate plus rate za mobilni, zvanično 24, navodno za rate možeš posle nekog perioda da tražiš prevremenu otplatu, ali uo ostaje. Box 4 crveni je 4299rsd sa telefonom.
 
Slažem se. Gledaj ako ikako možeš da ne uzimaš uređaj preko njih jer ti izlazi mnogo skuplje nego da taj isti telefon za "dinar" kupiš u radnji za neki iznos. Tako sam ja lošom procenom uradio pre dve godine i više nikada. Pričali su mi ovde ljudi da tako izlazi mnogo skuplje bez obzira što je cena telefona koje nude uz paket znatno niža nego na tržištu, ali tu razliku pojede veća pretplata box paketa zbog uzetog uređaja.
 
Hmm ja sam razumeo da za ove telefone pored kojih stoji 1 dinar...da je pretplata 4500 tj da je 500x24=12000. Što mi je bilo čudno. Znam da je uvek bilo bolje kupiti telefon van paketa

Послато са Mi A1 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Hmm ja sam razumeo da za ove telefone pored kojih stoji 1 dinar...da je pretplata 4500 tj da je 500x24=12000. Što mi je bilo čudno. Znam da je uvek bilo bolje kupiti telefon van paketa

Послато са Mi A1 помоћу Тапатока
Da da, izgleda su podigli cene, 4499 je sa telefonom. Generalno, dobro je uzeti Samsung A40, jednokratno 6000 plus ovih 1200 za razliku na paketu (ili 9000 ako prvi put uzimas box 4 uslugu pa dobijes prvih 6meseci za dinar). Ako je dobra mreza na tvojoj lokaciji, isplati se uzeti Box 4, jer kroz optiku mozes imati i HD kanale, brzi protok, fixni, omorika 1 paket sa 6gb i 100gb za deljenje sa jos 4 broja iz mts mreze, pozive ka mtel mrezama u CG, BH i AT. Opet, nemas sbb-ove kanale pa ako ti trebaju, nabavis i eon van sbb mreze.
 
Kad sam ja potpisivao, ako uzmeš telefon ili bilo koji uređaj, nema popusta, nema 6meseci po dinar.

Послато са уз помоћ ТT
 
Pozdrav, kako da dodam morava 1 u box 4? Box je na moje ime, morava na kevino.
 
Mislim da Morava ne moze da se prikljuci ali nisam siguran.
 
Mislim da Morava ne moze da se prikljuci ali nisam siguran.

box4u4jhjvf.png
 
Pozdrav, kako da dodam morava 1 u box 4? Box je na moje ime, morava na kevino.

Zoveš korisnički i kažeš im da hoćeš da dodaš taj i taj broj u BOX4.
Nema veze na čije je ime, pitaće te oni šta im treba od tvojih podataka. Druga opcija da odeš sa ličnom kartom u bilo koju poslovnicu.

Samo sa svog broja možeš da proveriš da li su ti aktivirali pozivom na *797*97#
Ostali dodati brojevi ne mogu da vide stanje tih 100GB.
 
Ali će broju koji je ubačen stići sms poruka da mu je aktivirano deljenje 100gb

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Zoveš korisnički i kažeš im da hoćeš da dodaš taj i taj broj u BOX4.
Nema veze na čije je ime, pitaće te oni šta im treba od tvojih podataka. Druga opcija da odeš sa ličnom kartom u bilo koju poslovnicu.

Samo sa svog broja možeš da proveriš da li su ti aktivirali pozivom na *797*97#
Ostali dodati brojevi ne mogu da vide stanje tih 100GB.

Jel moze broj, na sajtu nisam uspeo da nadjem. Ima samo kontakt forma.
 
Imaš i chat na sajtu, trebalo bi da može i tako.
0800 100 100 (zaboravio sam da li se ide na opciju 2 ili 3... reći će ti oni).
Ne znam da li može na 064 789.
 
Pozdrav svima da li neko zna koliki je rok za ukljucenje box3 paketa (optika)? Proslo je vise od mesec dana od kada sam podneo zahtev u poslovnici 25.12.2019.Zvao sam 6,7 puta svaki put napisu hitan nalog za resavanje,posle toga me niko nije kontaktirao kazu da ima neki problem al ne mogu nista da mi kazu vise koji problem da ce me neko zvati u sto kracem roku(naravno niko ne zove)...Isao sam i u poslovnicu ne mogu da mi daju vise informacija zbog cega se to toliko ceka napisu jos jedan nalog i nikom nista...
 
Ja juče pređoh sa pošte na mts box 3 max. 400-160 Mb optika. Upload je veoma lepa promena u odnosu na dosadašnjih 10 Mb kod pošte. Za 3900 dinara niko nije imao bolju ponudu. Ruter isto veoma lepo radi. Huawei HG8245Q2. Možda tripujem ali je čak bolji wifi nego preko poštinog cisc-a koji nije dobacivao u neke mrtve uglove u stanu. Ukratko veoma sam zadovoljan.
 
Pozdrav,
stari sam korisnik Telekoma (ugovor se vodio na ćaletovo ime) a sada je prebačen na moje i treba da potpišem novi ugovor za BOX 2: FIKSNI + NET20 (ili NET50). Nude mi 2 meseca gratis. Na sajtu piše 4 meseca, operater se oglušuje i ubeđuje me da potpišem ugovor u kome stoji 2 meseca. Šta preporučijete?
 
Pozdrav,
stari sam korisnik Telekoma (ugovor se vodio na ćaletovo ime) a sada je prebačen na moje i treba da potpišem novi ugovor za BOX 2: FIKSNI + NET20 (ili NET50). Nude mi 2 meseca gratis. Na sajtu piše 4 meseca, operater se oglušuje i ubeđuje me da potpišem ugovor u kome stoji 2 meseca. Šta preporučijete?
Ja sam pre 3 meseca potpisao ugovor box 2 (vdsl 20/4 + fiksni). Dobio samo 2 meseca gratis.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Pozdrav,
stari sam korisnik Telekoma (ugovor se vodio na ćaletovo ime) a sada je prebačen na moje i treba da potpišem novi ugovor za BOX 2: FIKSNI + NET20 (ili NET50). Nude mi 2 meseca gratis. Na sajtu piše 4 meseca, operater se oglušuje i ubeđuje me da potpišem ugovor u kome stoji 2 meseca. Šta preporučijete?

Tebe kao novog korisnika sleduje 4 meseca gratis... Piši im na mejl.
 
Procitah negde da kad se prelazi sa SBB na BOX4 da je moguce dobiti 8 meseci po 1 dinar... Ima li istine i kako doci do toga, u kontakt centru se prave ludi... Ima li neki agent MTSa ovde?
 
Bilo ponekada

Послато са уз помоћ ТT
 
Nazad
Vrh Dno