Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

A kakva je procedura za zamenu parice? Koliko je realno to izdejstvovati?

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
Meni su menjali letos. Cekao sam dosta dugo. 2-3 nedelje ali su je namestili tada kako treba. Imam 2 sd iptv-a i stvarnih 49 mbita neta. Doduse meni je tad net prso nesto i od placenih 50 imao sam ispod 10 mbita pa sam se zalio do besvesti. Sada kada sam potpisivao ponovo ugovor rekli su da ce mozda usporiti net ako uzmem hd paket tako da nisam hteo nista da cackam posto tv ni ne gledam realno.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
@banex,da nisam vec imao 2 godine HD kanale u sklopu paketa pa da im poverujem, ovako definitivno pri potpisivanju ugovora moram s njima definisati neke stvari.Tada su mi rekli da imam tehnicke mogucnosti jer mi je kutija bas u mojoj zgradi!:)

Onda nema razloga za brigu :)
 
@Igolll: Stingray podršci kao što je spomenuo čovek.

Samo im napisao sa moje mts mail adrese, MTS from Serbia, da imam problem sa aktviacijom preko onih kanala, ime i prezime, unapred hvala i doviđenja :)
 
Možda ću da ispadnem glup u društvu, ali šta je stingray podrška?

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
Radio kanali koji su nekada bili free, pa prebačeni u dodatni paket koji se naplaćivao, a sada sa ovim novim tv paketima su opet dostpni.
 
Ok, ali i dalje mi nije jasno šta je Stingray podrška? Ima posebna tehnička podrška samo za te radio kanale?!

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
Pa firma koja prodaje taj paket usluga, muzičke kanale.

Послато са уз помоћ ТT
 
Ok, ali i dalje mi nije jasno šta je Stingray podrška? Ima posebna tehnička podrška samo za te radio kanale?!

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

http://www.stingray.com/contact-us
Pa biraš Stingray Music. Za aplikaciju na mobilnom, webplayer itd... (radio kanali rade normalno kroz MTS stb uređaj bez dodatnih zezanja).
Dosta ga korsitim na mobilnom u zadnje vreme (non-stop na poslu). Malo da promenim deezer, i dosta muzike iznenadi, tipa zaboravio da postoje :)
 
Zna li neko što stb neće da mi prikaže sliku preko celog ekrana?

Kad izađem na onaj meni vidim sliku i sve ali kad prebacim full screen samo dobijem crni ekran

Do juče je sve normalno radilo i na drugom TV sve radi
 
To se i meni desavalo, samo ugasi i upali stb i bice sve ok.

Poslato sa HUAWEI GRA-L09 pomoću Tapatoka
 
Probao,isto se dešava

Dijagnostika pokazuje NTP test neuspešan i test centralne lokacije neuspešan
 
Samo peoveri da li je stb u lan 2 ili lan3. Probaj da izvadis kabl pa ponovo ubaci

Poslato sa NEM-L21 pomoću Tapatoka
 
Preko splitera. Spliter u lan 2 ili lan 3, u spliter idu 2 stb-a, a mozes i sva 3 u spliter

Poslato sa NEM-L21 pomoću Tapatoka
 
e ovaj Q2 ruter ima neku VPN opciju ili da stavljam svoj ruter izmedju ili na rp3?
 
Da li ovih 100GB kreću da se troše nakon što vlasnik BOX-a potroši svoje podatke iz paketa ili kada bilo ko od uvezanih korisnika potroši svoje podatke iz paketa?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Mislim da kada neki od vezanih brojeva potroši svoje podatke onda troši od tih 100gb.

A mene zanima kako da znam da li mi je broj prikačen na 100gb. Navodno su mi dodali broj na 100gb,ali kada odem na stanje da proverim, ne vidi se, piše nešto da ne postoji neki dodatak, zaboravio sam sad kako beše.

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
Samo glavni broj ima uvid u potrosnju 100gb.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
A da li postoji način da se vidi da li je broj dodat na 100gb ili ne?

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk
 
Izgleda da ne postoji nikakav način da se vidi koji je broj dodat na 100 gb, ja juče povezah moj broj na očev broj pošto je on u BOX-a, sve živo sam kod njega pretresao da vidim ima li gde moj broj da je prikazan kao povezan i ništa. Ja već sutra trošim poslednje megabajte iz mog paketa i prelazim na trošenje tih 100 gb, može tako, prvo su mi ovde tako nagovestili forumaši a i u poslovnici mi rekli isto.
 
Trebalo bi da dobijes sms kao potvrdu da je aktivirana usluga 4 u box 4, evo sta su meni poslali posle aktivacije.

"Aktivirana Vam je usluga 4 u Box 4 i omoguceno deljenje 100 GB mesecno sa ostalim brojevima ukljucenim u Box. Preostalo kolicinu GB proverite na *797*97#"

Poslato sa HUAWEI GRA-L09 pomoću Tapatoka
 
Dobili smo i ćale i ja potvrdu putem sms-a gde je napisano malopre navedeno, jedino što sa njegovog broja mogu da proverim količinu GB pozivom na *797*97# a sa mog broja to ne mogu ali to se već zna da se provera može vršiti samo sa broja iz BOX paketa.
 
Nazad
Vrh Dno