Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Idemo do 15.01.2020
6805767b3c133f9e9903d0d0add66af1.jpg


Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kako da aktiviram onih 100 gb sto daju uz box 4?

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Odeš do poslovnice, i kažeš još jedan postpaid broj, bilo od ukućana ili nekog poznanika, i kada se i on doda u sistem, onda zajedno delite tih 100 GB. Nije moguće da samo jedan broj ima, tj koristi tih 100 GB na žalost. To se zove 4 u box 4 usluga, tj max 4 broja mogu da dele taj net, plus tvoj broj.
 
Zvala moja zena danas da pita za box paket i kaze joj radnica da samo uz crveni box idu dodatna 2 stb uredjaja (to je isto kao d3, zar ne?)
Kaze uz plavi box se doplacuje dodatno. Ja odem na sajt - pise plavi box - 2 dodatna stb uredjaja
Ko je ovde lud?
 
Zdravo,

Sa parametrima ispod, da li imam šanse za VDSL? Ili eventualno 20mbps ADSL2+?
Mooožda bih mogao da potegnem neku vezu za dobijanje VDSL priključka, ako uslovi dozvoljavaju.
 

Prilozi

  • net.PNG
    net.PNG
    23.5 KB · Pregleda: 140
Zvala moja zena danas da pita za box paket i kaze joj radnica da samo uz crveni box idu dodatna 2 stb uredjaja (to je isto kao d3, zar ne?)
Kaze uz plavi box se doplacuje dodatno. Ja odem na sajt - pise plavi box - 2 dodatna stb uredjaja
Ko je ovde lud?
Nije žena dobro razumela. Uz crveni jedan dodatni, a ovi posle dva dodatna :)

Uz crveni se doplaćuje 150 dinara

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Vidi VDSL temu :p Eno žali se već nekoliko ljudi da im ne radi net. Doduše niko nije naveo konkretno da je u Nišu.
 
Ima li nekih pogodnosti za postojeće korisnike, ističe ugovor sledeci mesec, gledam nesto ovo je tuga sta nude trenutno i za koje pare

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Na koji mail konkretno da im pišem u vezi produžetka ugovora, neko je pisao da se mogu zvati i na broj 064 733 ali bih se odlučio na slanje maila ipak, preciznije i konkretnije se objasni pisanim putem svakako.

Hvala.
 
odes na sajt mts i kontaktiras čat podršku za sve informacije, ukoliko ti ne bude jasno, pitaj opet ;)
 
  • Like
Reagovanja: M J
Moji utisci posle nekih 15-ak dana koriscenja MTS Box 3 paketa su pozitivni.
Sve radi ko sat i net 200/80 i Tv, stb je odlican i ima brz odziv.
Ovi promo setovi HBO i trte mrte rade extra, u video klubu dosta naslova, mozda da su ovaj stb konfigurisali da moze i neka aplikacija da se instalira, tipa PLex ili neke obicne aplikacije, al sta je tu je ,taj deo pokrivaju smart televizori.
 
Молим за мишљење. Истиче ми уговор за бох4. Звали су ме из МТС-а, рекао сам им да желим бох3. За БОХ 3 нудили су ми 3 месеца гратис, а ја сам понудио да вратим сву опрему и заменим фиксни број(сви га знају и смарају ме рекламама, промоцијама) и тада узмем нов фиксни број на име супруге. Тада, она добија статус новог корисника и има право на 6 месеци по динар. Прихватили су, то је легално, али су ме убеђивали да узмем БОХ 4 плави и да ми у том случају могу понудити чак и више, 7 месеци по дин. Рекао сам да ћу се јавити. Сада ме занима, да ли би било срамота да тражим 8 месеци? Уз то бих пријавио уз исте услове и комшију, пребацио бројеве из випа итд.
 
[emoji3] E dobar si [emoji3] nije sramota pitati. Mislim da terenski agenti po difoltu ponude 8 meseci za plavi box 4

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
Kod mene u ulazu u zgradu (Zemun) nalepljen poster gde pise 8 meseci za Box4. Precrtano 6 i napisano 8. Pitaj ove iz mts ako ne vijaj ove sto rade za njih. Mada i 7 je dobro, ali 4 soma dodatnih je 4 soma :)

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
  • Like
Reagovanja: M J
Много сте ми помогли. Хвала Вам!
 
  • Like
Reagovanja: M J
Obavezno procitati ugovor kad donesu na potpisivanje prilikom montaze opreme, tako su tastu podvalili ugovor sa 6m po 1 din umesto 8 meseci po 1 din kako je dogovoreno sa terenskim radnikom, tast se zalio ali ne verujem da ce biti ista od toga.

Poslato sa HUAWEI GRA-L09 pomoću Tapatoka
 
  • Like
Reagovanja: M J
Obavezno procitati ugovor kad donesu na potpisivanje prilikom montaze opreme, tako su tastu podvalili ugovor sa 6m po 1 din umesto 8 meseci po 1 din kako je dogovoreno sa terenskim radnikom, tast se zalio ali ne verujem da ce biti ista od toga.

Poslato sa HUAWEI GRA-L09 pomoću Tapatoka
Ma u ugovoru i ne pise vise od 6 meseci, tako je svima.
Nije tvoj tast jedini, dobice 8 ako je tako dogovoreno nek se ne brine, te dodatne mesece ima u njihovom sistemu, ugovori su tipski.
Bez brige
 
  • Like
Reagovanja: M J
i ja mogu da potvrdim, u ugovoru je pisalo 6 meseci po dinar, a dobio sam 8 koliko sam i dogovorio.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Kako ponovo (besplatno) da aktiviram hbo kanale?
 
Možeš bilo gde.
Najbolje, i odma se aktiviraju kada u meniju "mts TV-a" u sekciji paketi aktiviras HBO+ paket. To je to.
Možeš i na tel, i na lap-topu......

Sent from my LDN-L21 using Tapatalk
 
Pozdrav.

Postojeći box2 po ugovoru važi do avgusta sledeće godine.
Mogu li npr sada da odem to MTS poslovnice i zatražim promenu na box3 i dobijem popust 6 meseci ili koliko već daju, kakva su vaša iskustva?
Hvala :)
 
Moglo je u junu samo prelaz na novi BOX 3 (posle nekih 12 meseci ugovora, moglo je jer je uveden novi box paket) - dobio 2 meseca po dinar i u avgustu prelaz na BOX 4, dobio 3 meseca po dinar.
Piše ti na sajtu sve, klikni na onaj plus za detaljne informacije ispod tabela, npr.:

* Uslovi BOX 3 promocije:
• prvih 6 meseci po 1 dinar – za nove korisnike BOX 3 paketa koji uvode dve nove usluge (Fiksna + Net + mts TV, Fiksna + Net + MOB ili Fiksna + mts TV + MOB) uz ugovornu obavezu od 24 meseca,
• prva 3 meseca po 1 dinar – za korisnike koji već koriste dve usluge iz BOX 3 paketa i uvedu jednu novu uslugu, uz ugovornu obavezu na 24 meseca.
• prva 2 meseca po 1 dinar – za korisnike koji već koriste sve usluge BOX 3 paketa, uz ugovornu obavezu od 24 meseca.
 
To zvanično ne može. Moze nova uo sa vecim boxom bez benefita. Jedino ako smuljas nesto ili ti neko odobri mesece za 1 rsd. :)

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
A nudili su mi skoro box 3 sa msat-om, Ali odbio sam jer nema signala, ne odgovara uopste.
Mogli bi da izađu susret malo.
 
Trazi da predjes na optiku, meni su dali.
 
Jel i vama kad prikacite STB na tv pise da je rezolucija 1080I? Msm zasto interlejsovan video, jel ima to gde u podesavanjima da se promeni?
 
Nazad
Vrh Dno