Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Treba mi pomoc, izvinjavam se ako sam postavio u pogresnon temi pitanje ali ne znam gde drugde da pitam.
Ovako problem je sledeci imam Box4, i imam problem sa internetom kada god sa se nakacim na telefon na net a na racunaru igram neku igricu meni puca net, takodje slusam muziku i na telefonu udjem tipa fb, insta nebitno na racunaru zakuca net opet na par minuta pa se vrati, i tako stalno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozovi podrsku i sve ovo im lepo kazes...[emoji3]
 
Mogu li preko box 2 paketa da se uzimaju telefoni na rate? Ako razumete sta pitam
 
može bez neta
 
Mora da bude box 3 ili 4 i da ima mobilnu tarifu u sebi.
Fixna + iptv + postpaid može.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Узео сам Бокс 3 без телевизије, што се тиче WiFi-а могу да кажем да је Huawei рутер имао много бољи сигнал за WiFi него овај ZTE.
 
Juce sam uzeo box 2 fiksni i mobilni.. kaze mi radnica da mogu da uzmem tel na rate znaci za box 1349 din plus rata od fona.. pitam je više puta da nije greška jel sigurna.. kaze mozete gospodine s tim sto ako zelite telefon uz box nemozete da ostvarite akciju jedan mesec za dinar
 
Jeste tako je. Promocija po dinar ili mobilni na rate.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ljudi jel moze pojasnjenje ovoga za fiksnu liniju: " Fiksna linija - 150 minuta za pozive ka fiksnim brojevima u domaćem saobraćaju
0 dinara za pozive ka drugim fiksnim brojevima u okviru mts fiksne mreže, nakon potrošenih 150 minuta "
Dakle, koji su to drugi fiksni brojevi u okviru mts mreze? Buni me ovo mts mreza da li je to regularna telekomova fixna linija ili nesto drugo?
 
Najregularnija linija, samo je bitno da je broj u Telekomovoj mrezi a ne u SBB-u, Orionu recimo.
 
Ljudi jel moze pojasnjenje ovoga za fiksnu liniju: " Fiksna linija - 150 minuta za pozive ka fiksnim brojevima u domaćem saobraćaju
0 dinara za pozive ka drugim fiksnim brojevima u okviru mts fiksne mreže, nakon potrošenih 150 minuta "
Dakle, koji su to drugi fiksni brojevi u okviru mts mreze? Buni me ovo mts mreza da li je to regularna telekomova fixna linija ili nesto drugo?

Obicna fiksna linija gde imas prvo 150 minuta za sve fiksne mreze(mts, sbb, rv, orion...) kad to potrosis onda mozes da pricas sa mts pretplatnicima do mile volje nece ti nista naplacivati, ukoliko zovnes nekog van mts mreze onda ti se naplacuje na tel racun koliko potrosis.
jesi li skontao sad kako funcionise?
 
Meni istice ugovor 10.05. za Super Box i zvala pre neki dan operaterka da mi ponudi novi Box paket za 3999 din. gde dobijam vise minuta i poruka.I naravno promocija 3 meseca za dinar.Ja kazem da hocu da ostanem na starom.Al naravno ostacu bez HD kanala posto to nema u novom paketu.:(:(:( U svakom sluicaju,usteda mesecno mi je oko 1500 din. plus ta tri meseca.Tako da ko j.be te kanale.:D:D:D SBB mi ima bolju ponudu kanala ali sam na MTS samo zbog mobilnog.
 
Poslednja izmena:
A zbog neta ? :)
 
Imam NET 50 tako da mi vise i ne treba.Ako bih menjao za SBB to bi bilo samo zbog kanala.U prnicipu nemam zamerki na Telekom,sad sam skoro uzeo telefon preko njih na rate,kad bude neki problem u najkracem roku to rese i sve resavam preko fejsa!:D
 
Poslednja izmena:
Simmke
Telekom ima najbolji net i drži se ti njih,dok su im kanali tuga božija i zbog toga uzmi D3i,to ti je najbolja kombinacija.
Sbb ima neku naopaku politiku ,da im je bolja ponuda i niža cena za D3i,nego da to isto da uzmeš na njihovom kablu.
 
Poslednja izmena:
Imam NET 50 tako da mi vise i ne treba.Ako bih menjao za SBB to bi bilo samo zbog kanala.U prnicipu nemam zamerki na Telekom,sad sam skoro uzeo telefon preko njih na rate,kad bude neki problem u najkracem roku to rese i sve resavam preko fejsa!:D

Nisi me razumeo :) i treba da ostaneš zbog mobilog i neta
 
@maki22,moja greska!:D Vidim da sad od 1.5. ima promocija HBO tako da cu verovatno aktivirati....
 
Poslednja izmena:
Obavezno, besplatno je...
 
Ljudi, ako vam kuci dodju agenti iz mts-a, a zapravo su iz teledirekta, nemojte nista potpisivati. Dolaze sa pricom da mora da se uzme box3, itd itd, jer je sad tako i drugacije ne moze. Inace, pod ugovorom sam za vdsl. ****** potpisem zahtev. Kada sam provalio da su iz teledirekta, sto je agent krio, nasao sam ih na ulici, pravili se blesavi i izvrtali reci. Nakon toga pozvao sam njihov call centar, prijavio doticnu agenticu i ponistio zahtev. Takodje sam sve poslao na njihov mejl. Kome da se zalim, ako prevaranti ne poniste zahtev?
 
Da, prodaju, ali agent prevarant nije rekao iz koje je firme, a pustio sam je u kucu jer je rekla da radi anketu o uslugama za mts. Da nisam video na zahtevu njihov logo i broj telefona, pored mts-ovog, ne bih znao. Bilo bi sve reguralno da je ponudjen neki box paket, ali ja sam bio prinudjen da potpisem zahtev za box3, jer(citiram), to mora jer sad svima tako i ne moze drugacije i zato su oni poslati na teren da to odrade i ne postoji manji paket od box3. Zenska je bila krajnje navalenta u ubedjivanju da nema druge opcije sem te opcije. Prakticno su pokusali da mi uvale jos jednu pretplatu za mob, da placam 2.9k.
Teledirekt je verovatno firma neke lopuze koja je na poziciji u mts-u, a klasicni su prevaranti, lazu, muljaju i rade za proviziju.
 
Poslednja izmena:
Ne uzbuđuj se, to je samo zahtev a ne ugovor. Ako ti već nisu poništili moći ćeš to u sledećem koraku, kad te budu zvali iz mts-a da potvrde. Bez ugovora stoli te bojko...
 
Simmke
Telekom ima najbolji net i drži se ti njih,dok su im kanali tuga božija i zbog toga uzmi D3i,to ti je najbolja kombinacija.
Sbb ima neku naopaku politiku ,da im je bolja ponuda i niža cena za D3i,nego da to isto da uzmeš na njihovom kablu.
To sam i ja provalio kada sam kalkulisao oko box3 usluge i D3i kablovske i sve mislim, možda grešim negde :) Najbolja kombinacija ko može imati mts net 50 u boxu. Nadam se da i sa 20 može to da šljaka.

@Panzer Meyer, druže, mora samo da se umre :) Drugi put za bilo koje koji kreću sa pričom "mora" oteraš u tri lepe materine.
 
Ima li neka varijanta da se u mts-u uzme internet na godinu dana ili mora na 24 meseca, kao što nude na sajtu?

Sent from Sony M5
 
Nazad
Vrh Dno