Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Meni su instalirali prosle nedelje sve, u roku od dva dana od podnosenja zahteva. Kazu i da sada daju Q2 modem iskljucivo, nemaju vise drugih modela...

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Imam i ja 256 MB u Morava 1 pošto sam 29.06.podneo online zahtev a menjane su cene i povećana količina megabajta na 512 početkom jula.

Iako mi je broj prebačen tek 16. jula dobio sam tu isteklu "kampanju" / staru jeftiniju varijantu Morava 1 tarife.

Tako nešto je bilo i ovde. Prenos broja iz Telenora trajao više od tri nedelje, a ugovorna obaveza potpisana na staru Moravu 1 30.06. :D
 
Rekli su mi da treba da idem u poslovnicu da bih potpisao za BOX 3 paket (fiksni,internet i televizija),ali me zanima da li se vrsi provera u kreditnom birou za odobrenje paketa?
Hvala!
 
Pozdrav, imao bih jedno pitanje za vas.
Istice mi ugovor pocetkom oktobra, pre neki dan su zvali i nude 2 meseca po dinar, blabla. Ja kazem da mi to nije dovoljno i da sam nezadovoljan ponudom, jer sam dugogodisnji korisnik i zelim duzi gratis period jer daju 6 meseci novim korisnicima. Operaterka navalila da me zove ponovo, rekao sam moze ali za 2 nedelje, ne mogu da se bakcem non stop.
Ono sto sam hteo da pitam je sledece - ako oni ostanu pri svojoj prvoj ponudi, da li bih ja mogao da odjavim box koji je na moje ime (da raskinem ugovor) i da onda Gospodja potpise ugovor kao novi korisnik?
Ili ako ne, na koji nacin da im izvucem duzi period gratis? Meni se ne zuri, imam vremena, a razmisljam i o sbb jer nikako nisam zadovoljan internetom (potpisao sam 20/4, a realno mi je 16/1 i nikako da to malo poprave).
 
Ovako je kao što kaže ShamanNS, ja imam BOX4 u kojem ćale koristi glavni broj a ja imam Morava 1 i tako je od decembra i spucam odmah tih 256 mb i onda krckam gigabajte kada nisam u stanu nego u vikendici, ćale imao 6 pa sada 12 gb, toliko maksimalno i potroši. E sad, ono što mene nervira je to što mi od tih 100 gb skida protok za MTS TV GO, a ne bi trebalo, pisao sam već na ovoj temi o tome. Nebitno da li je u pitanju 1-10-20 gb, zašto mi to skida kada ne bi trebalo, 'ajde što telefon prikazuje to skidanje u svojoj aplikaciji, tako mora, nego što se to uredno trošenje megabajta i gigabajta prikazuje u MTS aplikaciji kako na mobu tako i na kompu na njihovom sajtu i fino se obračuna u računu koji stigne na kraju meseca a čije stanje mogu da pratim kako iz sata u sat tako i iz dana u dan. Ćale kad gleda MTS TV GO njemu ništa ne skida od tih 12 gb koje ima u tarifi Omorika 1 u sklopu BOX 4 Crvenog paketa, jedino tih par mizernih mb kada se uloguje i tome slično, to je ok. Ne mogu da se cimam da ih zovem oko toga, ionako su neupućeni za mali milion stvari, čist primer je ta devojka sa tom ''konstatacijom'' ko i kada prvo troši tih 100 gb.

Pridruženim 4 u Box 4 brojevima se u aplikaciji i na portalu Moj mts (statistika potrošnje) vidi kompletan utrošak, besplatan (mts TV GO, mts disk...) i realan utrošak, ali to nije obračun - taj besplatan saobraćaj ne smanjuje 100 GB bonus.

Osnovnom broju se na portalu Moj mts (statistika potrošnje) vidi samo realan i obračunat utrošak (= 100 GB - *797*97#).
 
Poslednja izmena:
Pridruženim 4 u Box 4 brojevima se u aplikaciji i na portalu Moj mts (statistika potrošnje) vidi kompletan utrošak, besplatan (mts TV GO, mts disk...) i realan utrošak, ali to nije obračun - taj besplatan saobraćaj ne smanjuje 100 GB bonus.

Osnovnom broju se na portalu Moj mts (statistika potrošnje) vidi samo realan i obračunat utrošak (= 100 GB - *797*97#).

Hvala na objašnjenju, nedoumice otklonjene.
 
Pozdrav, imao bih jedno pitanje za vas.
Istice mi ugovor pocetkom oktobra, pre neki dan su zvali i nude 2 meseca po dinar, blabla. Ja kazem da mi to nije dovoljno i da sam nezadovoljan ponudom, jer sam dugogodisnji korisnik i zelim duzi gratis period jer daju 6 meseci novim korisnicima. Operaterka navalila da me zove ponovo, rekao sam moze ali za 2 nedelje, ne mogu da se bakcem non stop.
Ono sto sam hteo da pitam je sledece - ako oni ostanu pri svojoj prvoj ponudi, da li bih ja mogao da odjavim box koji je na moje ime (da raskinem ugovor) i da onda Gospodja potpise ugovor kao novi korisnik?
Ili ako ne, na koji nacin da im izvucem duzi period gratis? Meni se ne zuri, imam vremena, a razmisljam i o sbb jer nikako nisam zadovoljan internetom (potpisao sam 20/4, a realno mi je 16/1 i nikako da to malo poprave).
Nema nacina da gospodja uzme , jel se vidoli da je na adresi koroscen box. Samo da se ppgadjas bolje i meni ponudili 2 i javice se kao...
Kolega bio u jotel i dobio 10 meseci po dinar. Ja se dogovorio sa sbb 10 meseci po dinar ako mts ne ponidi isto.Agenti na terenu dajunl do 6 starim do 10 novim provereno, sve je stvar pogadjanja sa njima. :)

Послато са SM-A750FN помоћу Тапатока
 
Ja se svojevremeno kad sam potpisivao za ovaj sadasnji box4 nisam uopste pogadjao vec mi sami dali 10 meseci, ja im trazio 8 oni me sutradan zvali kazu odobreno vam je 10 meseci, tako je i bilo.
 
Nema nacina da gospodja uzme , jel se vidoli da je na adresi koroscen box. Samo da se ppgadjas bolje i meni ponudili 2 i javice se kao...
Kolega bio u jotel i dobio 10 meseci po dinar. Ja se dogovorio sa sbb 10 meseci po dinar ako mts ne ponidi isto.Agenti na terenu dajunl do 6 starim do 10 novim provereno, sve je stvar pogadjanja sa njima. :)

Послато са SM-A750FN помоћу Тапатока


Može. Nema veze što se box vodio na tom broju... Provereno kod njih. Ja sam se nosio tom mišlju, čak mi je i operater rekao da se ne bi cimali oko otkazivanja boxa i prijavljivanja na drugo ime da mi nudi ponudu sa 7 gratis meseci kao starom korisniku.
 
Poslednja izmena:
Ja cu im pisati u avgustu pa cu videti sta meni nude.Istice mi ugovor krajem septembra,isto su me zvali i nude 2 meseca ja rekao da imam ponudu i od SBBa pa cu razmisliti.Realno,SBB ima vece brzine neta(posto kod mene nema mogucnost za optiku a u centru grada sam!?),HD kanale i 8 meseci za din.ako prelazis iz MTSa.
 
Poslednja izmena:
Jel beše ono mit ili ne, ako i dalje koristim benefite, ili ako sam završio sa njima, da li prelaskom na optiku imam novih 6 meseci ili ne? Normano, uz novi ugovor na dve godine...
 
@banexbanex Prelaskom na optiku dobijaš šest meseci po dinar.

Naravno, prestaje ti stari ugovor i nestaju stari benefiti.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Pisao sam im u sredu popodne i vrlo brzo dobio poziv za optiku box 3/fiksni, tv, net.

Dodjem na ideju juče da im opet napišem koje slovo i da mi ubace broj ako postoji mogućnost na kojem ugovor ističe u martu 2021 i da to bude box 4. Takodje vrlo brzo dobijem poziv i uvaže i to. Malo sam iznenadjen, imalo je tu još ugovora skoro 8 meseci, ali ajde ok, super. Izuzetno prijatan čovek sa druge strane telefona. Jedina zamerka što meni lično smeta je što zovu sa skrivenog broja. I da morao sam da uzmem plavi box 4. Zbog tarife xl +, pa mora na omoriku 2. Samo to sam plaćao sad 2700. U narednih 6 meseci sve za dinar.

Danas su zvali da se najave za ponedeljak da odrade optiku u stanu i puste 200/80. Da vidimo kako radi to posle 50/8.

Inače par postova iznad pročitah da u centru nema optike, ja sam na 2 ulice od Kneza i ima mogućnosti konačno, mislim da ima skoro godinu dana kako su radovi odradjeni. Pre mesec dana nije pušteno ništa, sad je ok, kažu može.
 
Poslednja izmena:
Poslao sam im poruku sa njihovog sajta pa da vidim sta ce mi odgovoriti.Rekao sam da nemam uslove za optiku iako sam u centru grada i da imam ponudu od SBBa gde nude brzi net,HD kanale i 8 meseci za din.sto i jeste tako.
 
Da li i dalje uz neke box pakete imaju promociju 100gb mobilnog interneta za dž? To mi baš znači.
 
Pa uz sve Box4 (Crveni, Plavi, bla bla) imaju 100 GB bonus. Uz Box3 koji sadrže mobilnu liniju je bonus 20GB.
 
E to, nisam znao da li je i dalje aktuelno ili ne. Sada je to deo paketa ili još uvek treba zasebno da se aktivira?
 
Cim dodaš u box 4 pored nosećeg broja još jedan, imate 100 gb

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
je MTS ukinuo mts go za komp, posto koliko vidim samo ima za android i iphone, pre koliko se secam mogo sam da gledam i sa kompa
 
Jeste, ja baš pre neki dan hteo da gledam, kada ono nema. Mislim da rade novu platformu za tv

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ne verujem da rade novu platformu, mislim da im to ne pada na pamet. Kad im istekne ugovor sa Kinezima možda se i reše to da odrade, ovako koristimo na telefonima i tabletima i to je to. A i to nije uvek savršeno, recimo Arena 1 pravi problem samo takav ako se vraća program unazad ali bolje išta nego ništa. Ako bi uspeli da za računare naprave nešto slično kao EON ili bar za neku kategoriju ispod bio bi to veliki uspeh za MTS.
 
Imam baš neki utisak da rade novu platformu za tv. Zapravo, možda je više želja da rade na tome, pošto je ovo očaj trenutno i kakva je, bolje da ne postoji uopšte.

Utisak/Želja proizilazi iz njihove priče da rade na multimediji i da im je to plan razvijanja.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Da,platforma im je katastrofa.U odnosu na EON,smesno izgleda...
 
Da li ima neki promoter/akviziter Telekoma/MTS iz Krusevca radi BOX paketa.
Ako ima neka se javi ovde ili u inbox.
 
Molim Vas da mi neko odg ako može, BOX 4 optika, u odnosu na Supernovu? Kvalitet slike, internet...
 
Nazad
Vrh Dno