Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Kako 600? Pomešali smo nešto, odnosno ne pričamo isto. Box 2 20 2.249, Box 3 20 2.899/ Box 2 50 2.349/ Box 3 50 2.999.

Nego, da li nekom igrom slučaja Mi Box može da emituje mts kanale?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
oni paketi koji idu preko vdsl nece ni dobijati povecanje, ocigledno su dosli do gornje granice.. + ko jos uz to ima i IPTV, brze ne moze.
Kacili smo neke modeme gde provereno moze 120/35. Nesto preko toga vec ne secam se da sam video.
Moze kod mene komotno 100/20 preko VDSLa. Mada sem ako nije max. 100din skuplje, ne treba mi :)
 
to je izuzetak a ne pravilo.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
sarulja91 je napisao(la):

Lol. Posle me neko pita zašto ne koristim (i za 9 godiona koliko postoji xDSL ovde na selu nikad nisam koristio Box pakete) Box(2) paket. Zato što mi neograničeno jašenje fixni-to-fixni ne znači ništa a znači mi da plaćam 300 din manje (1399 za 50/8 VDSL + 660 za b*đavi fixni).
 
Lol. Posle me neko pita zašto ne koristim (i za 9 godiona koliko postoji xDSL ovde na selu nikad nisam koristio Box pakete) Box(2) paket. Zato što mi neograničeno jašenje fixni-to-fixni ne znači ništa a znači mi da plaćam 300 din manje (1399 za 50/8 VDSL + 660 za b*đavi fixni).
Isto je sa 4 meseca po 1 dinar. Ista računica

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Do skora je islo 4 za 20, 5 meseci za dinar za 50. Pa je bilo jeftinije nego Box2.
 
Kako se ko dogovori. Ja sam dobio 6 meseci po dinar za box 2 50 Vdsl. Tacnije ppsto sam uzeo omorika 1 tarifu nju placam 6 meseci po 1350 a box 2 po dinar. Komsija dobio 6 meseci po dinar box 2 sa 20Mb. Vodio na pice malopre jer sam mu rekao sta da radi :).
 
U, pa to je fino :)
 
Da li je pocelo povecanje uploada kod mene na adslu ide do 5mb nije mi jasno kako to adsl moze da podrzi ?
 
Ne može toliki upload na ADSL2+. Ako si već imao neki od rutera (koje dele već 3+ godine) koji podržavaju i ADSL i VDSL signal onda su te verovatno u centrali prebacili na VDSL? Loguj se na konfiguracionu stranicu rutera (192.168.1.1 ) pa vidi šta piše tamo.
 
Izgleda da ću samo ja da odrtavim na ovih budjavih 10 mbps, zapravo 8,5.
 
Odgovor na odgovor
289e1bf84767b9db597ecad1ccf0e783.jpg


Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Ovo je tacno, povecali sure brzine, ja sad imam 200/40
Ala piciiiii.
 
3096c775695afe81e6ac8360a7cda916.jpg


Optika 150/20 box3

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne može toliki upload na ADSL2+. Ako si već imao neki od rutera (koje dele već 3+ godine) koji podržavaju i ADSL i VDSL signal onda su te verovatno u centrali prebacili na VDSL? Loguj se na konfiguracionu stranicu rutera (192.168.1.1 ) pa vidi šta piše tamo.

Gledao sam i cudim se linija adsl2+ upload evo ide skoro do 6mb a zato download stoji na 10 mb ruter hg 532e ,kako ovo radi nije mi jasno zvao tehniku kod njih stoji 10/1 ,pitam opet ajde ove iz tehnike za vdsl kazu nemoze moze 20 mb ali sa jednim tv-om sa 2 nemoze ,imam problem sa razvodnom kutijom na banderi odakle ide kabli do moje uticnice kutije su stare verovatno probija vlaga snr download mi je 6.7 a pre otprilike 10 dana je bila na 9.5 verovatno je pala zbog vlage gde da pisem zalbu da se razvodna kutija promeni i da se stave jaci osiguraci ?Hvala
 
Onda brljavi koji god speed test koristiš...
Za žalbu probaj ništa te ne košta... ali teško da će biti neka vajda od toga.

Ti samostalno možeš da prekontrolišeš instalaciju u kući i vidiš kakvo će stanje biti kad zameniš utičnicu... ako je u pitanju kuća onda možeš i na tavanu da proveriš spoj između kabla koji dolazi sa bandere i kabla koji ide dole ka utičnici.
 
Ако је у питању тест, можда нешто брља, мени је својевремено антивирус правио такве ситуације, вероватно нешто кешира па после нагло пусти и показивао ми је и 10х брзине. Ако негде можеш да пробаш реалан UL, онда је то сигурније.
 
Merenje brzine raditi sa potpuno isključenim antivirus programom! Moj rezultat gore je iz linuxa, sa kabla. U win brzine idu recimo do 120mb/s download i 32mb/s upload sa svim smecem od softvera koji mora da se instalira /defenderi fajervolovi antivirusi ClaudSync itd...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Još uvek mi nije realizovan zahtev za VDSL.

tj. pušten port u centrali ali niko da donese modem i ugovor već 20 i nešto dana...
 
Merenje brzine raditi sa potpuno isključenim antivirus programom! Moj rezultat gore je iz linuxa, sa kabla. U win brzine idu recimo do 120mb/s download i 32mb/s upload sa svim smecem od softvera koji mora da se instalira /defenderi fajervolovi antivirusi ClaudSync itd...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Evo ti iz WIN-a danas BOX paket 200/40 do juce 150/20
Meni u WINu radi punom brzinom.

Exdql6Q.png
 
Poslednja izmena:
Da li mts vrsi povecanje brzina na optickim paketima. Na sajtu nema nista u vezi toga. Imam Box 3 100/10.
 
Meni neće do tih brzina, verovatno zbog background sync. U svakom slucaju, radi ko zmaj!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li mts svim korisnicima box optickih paketa povecava brzine?
 
Na sajtu Mts-a ne pise nista o ovom povecanju? Gde mogu da se procitaju nove brzine koje nudi Mts?
 
Pa okacio je kolega par postova iznad. To je iz neke interne prepiske verovatno, na sajtu nije azurirano, verovatno od ponedeljka, znas kako je, drzavno preduzece i to ... ;)
 
Znaci,povecanje brzina je samo za one koji su na optici?Glupost....
 
Koji paketi na box optici dobijaju povecanje brzina?
 
Znaci,povecanje brzina je samo za one koji su na optici?Glupost....

Kako mislis glupost?
Pa valjda je to logicno jer mi koji smo na optici jednim jedinim klikom mozemo do brzine od 1Gbps, sta ti nije tu jasno?
Na vdaslu i adslu je tesko povecavati jer su max brzine male i maximalne za vecinu korisnika.
Drugo, neko mozda i moze do 100 da dobaci ali tesko na vdsl preko bar ne 99% vas koji ste jos uvek na vdsl ili adsl-u.
I kako ce da digne brzinu? neko je sad recimo na 100 vds i 10 ul kako ce sad njemu da digne brzinu kad tehnologija i infrastruktura ne dozvoljava???
Ovde se dozvoljava da se svima dize koliko zamisle sad trenutno do 1Gbps jer ih HW zeza za vise, kasnije ce biti i vecih brzina.
Sacekaj ftth i videces kako ces i ti moci da dobijas vece brzine.
 
Nazad
Vrh Dno