»RSS Benchmark sajt

Strana 756 od 762 PrvaPrva ... 256656706746752753754755756757758759760 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 11.326 do 11.340 od ukupno 11419

Tema: [MTS] BOX paketi

Newcomers
        Na forumu od
        Jul 2006
        Poruka
        42
        Citat Citiram korisnika: Ma[emoji2400
        e;6294264]Stigao prvi račun nakon prelaska sa box 3 na 4, uz zadržavanje promocije 12 meseci po dinar i sve ok.

Za ljude koji su potpisali neki manji paket, box 2, 3, recimo optika gde su dobili 12 meseci akcije,čisto da znate da je moguć prelazak na veći paket i potpisivanje novog ugovora.

Praktično znači ako je neko potpisao u septembru, sad i ubuduće dok traje akcija može da potpiše nov ugovor i time dobije 15-16-17,18 meseci po dinar, ukupno gledano.(član foruma, koji radi u mts-u napisa da je optika akcija produžena do 31.3. Ja sam sve završio u poslovnici Terazije.
        Upravo sam imao diskusiju u vezi prelaska sa Box3 na Box4 u budućnosti (za mesec-dva) sa službenikom Mts-a.

Rečeno mi je da se šalje servisni zahtev, koji se uglavnom odobrava ako je u pitanju Novi servis (u smislu broj prebačen sa drugog operatera ili novi broj).

Madjutim ukoliko je u pitanju postojeći broj (broj koji je već na Telekom mreži), češće se ne odobrava, iako ni to nije pravilo.

Kakav je tvoj slučaj?

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Member Avatar korisnika Ma®e
        Na forumu od
        Oct 2013
        Poruka
        4.709
        Postojeci broj u mts-u. 3 meseca do isteka ugovora sa telefonom.

Odobravaju mi da potpisem novi ugovor na O2, prebacujem istog trenutka broj na suprugu da bi ubacila u postojeci box 3. Sve u jednom odlasku u poslovnicu.

Tog trenutka 3 pretplate po 2700 sa starog ugovora nestaju. Broj ode u box godina dana gratis i dobijam 200 Gb neta. Tj i vise od 200.
        Ukratko super.

Nikakvi servisni zahtevi da ja znam nisu slati.
        Menjao Ma®e : 13.01.2021. u 17:57

Newcomers
        Na forumu od
        Jul 2006
        Poruka
        42
        e;6296551]Postojeci broj u mts-u. 3 meseca do isteka ugovora sa telefonom.

Odobravaju mi da potpisem novi ugovor na O2, prebacujem istog trenutka broj na suprugu da bi ubacila u postojeci box 3. Sve u jednom odlasku u poslovnicu.

Tog trenutka 3 pretplate po 2700 sa starog ugovora nestaju. Broj ode u box godina dana gratis i dobijam 200 Gb neta. Tj i vise od 200.
        Ukratko super.

Nikakvi servisni zahtevi da ja znam nisu slati.
        Odlična kombinacija! Hvala na detaljima!

Kod mene je malo drugačiji slučaj, pošto je mobilni broj u mom Box4 paketu koji traje još neko vreme. Da bih ga prebacio na suprugu moram da sačekam istek Box-a (neću ga obavljati) ili da ga isplatim ranije.

Sačekaću da istekne, pa ću videti šta će ponuditi.

Imajte na umu da po novim ugovornim uslovima korisnik treba da najkasnije 15 dana pre isteka ugovora najavi da neće produžavati ugovor. Bez najave, usluga se nastavlja po uslovima iz ugovora, i raskid se najavljuje 30 dana unapred.

Novi ugovori imaju ovu klauzulu. Nisam siguran da sam to video u prethodnom ugovoru...

Newcomers
        Na forumu od
        Jun 2020
        Poruka
        468
        Citat Citiram korisnika: rkramer Pogledaj poruku
        Odlična kombinacija! Hvala na detaljima!

Kod mene je malo drugačiji slučaj, pošto je mobilni broj u mom Box4 paketu koji traje još neko vreme. Da bih ga prebacio na suprugu moram da sačekam istek Box-a (neću ga obavljati) ili da ga isplatim ranije.

Sačekaću da istekne, pa ću videti šta će ponuditi.

Imajte na umu da po novim ugovornim uslovima korisnik treba da najkasnije 15 dana pre isteka ugovora najavi da neće produžavati ugovor. Bez najave, usluga se nastavlja po uslovima iz ugovora, i raskid se najavljuje 30 dana unapred.

Novi ugovori imaju ovu klauzulu. Nisam siguran da sam to video u prethodnom ugovoru...

To je uvek pisalo u Opštim uslovima poslovanja istaknutim na sajtu Telekoma a koji su sastavni deo ugovora

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka

Na forumu od
        Oct 2013
        Poruka
        4.709
        U praksi barem kod mene to je trajalo 4-5 radna dana.

Imao sam na svoje ime usluge interneta i tv, koje sam odjavio nakon uvodjenja optike. Razlog je bio max 6 meseci po dinar za box optika. Vernost itd, da da...

Ok postaćemo mi lako novi i dobiti 12 po dinar bez vernosti.
        Menjao Ma®e : 13.01.2021. u 20:37

Newcomers
        Na forumu od
        Jul 2006
        Poruka
        42
        e;6296690]U praksi barem kod mene to je trajalo 4-5 radna dana.

Imao sam na svoje ime usluge interneta i tv, koje sam odjavio nakon uvodjenja optike. Razlog je bio max 6 meseci po dinar za box optika. Vernost itd, da da...

Ok postaćemo mi lako novi i dobiti 12 po dinar bez vernosti.
        Kada su operateri rešili da od tržišta naprave pijacu, možemo samo da se prilagodimo.

Bez uvrede pijacama...

Newcomers
        Na forumu od
        Jul 2006
        Poruka
        42
        Citat Citiram korisnika: razor81 Pogledaj poruku
        To je uvek pisalo u Opštim uslovima poslovanja istaknutim na sajtu Telekoma a koji su sastavni deo ugovora

Proveriću moje ugovore pa ću javiti.

Ne volim da operišem sa terminom 'uvek' ako nemam datumsku odrednicu...

Newcomers
        Na forumu od
        Jun 2020
        Poruka
        468
        Proveriću moje ugovore pa ću javiti.

Ne volim da operišem sa terminom 'uvek' ako nemam datumsku odrednicu...

Ugovor:
        Pretplatnik potvrđuje tačnost navedenih podataka i potvrđuje da je upoznat i saglasan sa uslovima korišćenja usluga u okviru BOX paketa definisanih ovim Ugovorom o koriščenju usluga, Opštim uslovima za pružanje usluga u javnoj fiksnoj mreži Telekoma Srbija i Opštim uslovima za pružanje usluga u javnoj mobilnoj mreži Telekoma Srbija, cenovnikom, Opšti uslovi su objavljeni na web sajtu Telekoma Srbija:www.mts.rs

Opšti uslovi za pružanje usluga u javnoj fiksnoj mreži Telekoma Srbija objavljeni 09.12.2015, član 14

Pretplatnik može da otkaže Ugovor obaveštavajući Telekom pisanim putem ili dolaskom u poslovnicu i potpisivanjem obaveštenja o otkazu Ugovora najmanje 30 dana unapred, pri čemu nije u obavezi da navede razlog za otkazivanje.

Menjao razor81 : 13.01.2021. u 21:30

Newcomers
        Na forumu od
        Oct 2020
        Poruka
        13
        Kada su operateri rešili da od tržišta naprave pijacu, možemo samo da se prilagodimo.

Bez uvrede pijacama...

A baš... Mada ne znam da li se iko ovako izmotava sa tim mesecima kao MTS, i tim drastično boljim uslovima za nove korisnike u odnosu na stare? Ili to rade i drugi?

Podnošljivo mi je to što oni ponude nekom nešto dodatno nakon što on podnese zahtev za prelaz. Ali kad su u pitanju ovi popusti za nove korisnike, to mislim da je jako pokvareno. I pri čemu MTS tokom ubeđivanja da obnoviš ugovor otvoreno laže za razne stvari. (Da ne dužim sad šta tačno lažu, ali laži jesu u pitanju.)

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Member
        Na forumu od
        Aug 2007
        Poruka
        5.136
        Svi provajderi rade po tom principu ko šiša stare korisnike... prepisan recept od SBB da se diskriminiše stari korisnik.

Member Avatar korisnika jaffar
        Na forumu od
        Oct 2004
        Poruka
        1.242
        Zato ko ima uslova uvek bude novi korisnik

Member Avatar korisnika pilips
        Na forumu od
        May 2010
        Poruka
        332
      13. Moja mašina
        • CPU: AMD Phenom II X3 720BE + CM Hyper TX3
        • MoBo: gigabyte MA790X-UD4
        • RAM: 2x2GB DDR2 Kingston HyperX PC1066
        • VGA: nVidia 8800GT
        • MON: Samsung 931BF
        • HDD: Samsung 640Gb T166, 750GB Hitachi, samsung 500Gb F3
        • OPT: Samsung 203 i 223
        • Case: Cm centurion 5 + CM extreme power 430W
        • SND: Logitech Z5500
        • LAP: Toshiba sattelite L650-14E
        • TV: LG LA620S
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Logitech G500, A4tech X7G600, Sony MDR XD200, Google Nexus 5
      14. Danas sam preko mojmts portala skinuo prvi račun koji je trebalo da bude 1 dinar, međutim on je 133 dinara Box 3 max paket (Net-TV-Fiksni). Pod stavkom fiksni piše neka naknada 106 dinara. Dole ispod nema prekoračenja, nije ni moglo biti jer nije ni priključen Šta su mogli da naplate? Pokušao da dobijem call centar dva dana za redom jer sam hteo da pitam i nešto za mail i nema sile. Počne sa vreme čekanja duže od 5min, pa spusti na 2min ili na 1 min, pa uskoro će vam se javiti operater i nakon toga opet duže od 5 minuta.

Newcomers
        Na forumu od
        Oct 2020
        Poruka
        13
        Citat Citiram korisnika: jaffar Pogledaj poruku
        Zato ko ima uslova uvek bude novi korisnik
        I koliko za to treba biti bez kućnog interneta? Da se odjavio Box, pa da se opet prijavi i sve opet proradi? Može za nedelju dana?

Sorry ako je neko već pisao.

Member
        Na forumu od
        Aug 2007
        Poruka
        5.136
        @pilips: "Gledaj u nazad" košta 100 din (= premotavanje 7 ili koliko već dana u nazad), a najjeftiniji Box3 paket (ovaj sa 20 Mbps netom, tj 100 Mbps na optici) nema tu uslugu uključenu (nema je ni najjeftiniji Box4, "Crveni"). Čim neko krene da vrati nešto u nazad automatski ti aktivira uslugu i naravno naprati na kraju meseca.

Na forumu od
        Oct 2013
        Poruka
        4.709
        Citat Citiram korisnika: Gazu Pogledaj poruku
        I koliko za to treba biti bez kućnog interneta? Da se odjavio Box, pa da se opet prijavi i sve opet proradi? Može za nedelju dana?

Sorry ako je neko već pisao.

Kod mene je bila situacija da nisam odjavio ništa dok mi optika nije ušla u stan i dok nije sve aktivno.

Fiksni broj mi nije bio bitan, tako da je sve novo. Nov korisnik, nov broj, optika...

Verovatno to negde i nije moguće pa se moraju sagledati i druge varijante.

Strana 756 od 762 PrvaPrva ... 256656706746752753754755756757758759760 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •