Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Sta se dobije? Pozivi ka mts sa fixnog? Meh
.
 
Ne znam samo dokle će više da forsiraju ponude u vezi poziva i mobilnih, a televizija ništa. Umesto da daju besplatno HD kanalale ko i svi drugi, da ubace neke nove... Ništa.
 
Ponuda kanala ocajna,nadam se da ce biti nekih promena,mada mozda bi trebalo i mi korisnici malo da se aktiviramo i trazimo poboljsanje,jednom smo uspeli sa discovery networks kanalima.
Doduse malo bolje nego sto je bilo u pocetku,sad je tu i tv1000 te je popunio viasat kanale,star tv i filmobox extra.
Ppo meni bk tv,melos nema sta da traze u ponudi a fale cinemania,rtv,n1,hrt,federalna,obn,nova,rtl,rai,mozda neki makedonski i bugarski kanal.
Resio sam da ostanem kod njih,imam li mogucnosti za povecanje brzine sa 20mb?

Screenshot_2018-07-18 ZXHN H168N V3 1.png
 
Poslednja izmena:
Verovatno ne, na granici si. Ako i nesto srede na liniji, zbog TVa ti mozda nece dati, ili ces morati da se cimas, a nece ti raditi full. Vredi probati svakako i gurati do kraja! (imaj samo na umu da su na odmoru - mojima 10 dana ne prebacuju FIXNI j***ni!!!!!!! A to je jedina stvar koju su brzo radili - seobu fixnog)

HRT nema uopste u ponudi??
 
Pozdrav svima
Da li mi neko moze reci da li IPTV koristi svih osam zica lan kabla ili je potrebno samo cetiri (prvi, drugi, treci i sesti pin) kao za internet?
Izvinjavam se ako je pitanje postavljeno u pogresnoj sekciji. I hvala svima na odgovoru unapred! [emoji4]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Четири жице користи, као и интернет.

Sent from Galaxy S8
 
100Mbps ethernet koristi 2 parice u kablu (4 zice), 1000Mbps koristi svih 8.

Kako Telekom nema vece brzine od 100Mbps (osim na optici), radice i kroz 100Mbps ethernet (4 zice), a sam IPTV ce uvek raditi kroz 4 zice, jer je bitrejt uvek manji od 10Mbps, pa mu je 100Mbps (kolko prolazi kroz 4 zice) i vise nego dovoljno.
 
Ponuda kanala ocajna,nadam se da ce biti nekih promena,mada mozda bi trebalo i mi korisnici malo da se aktiviramo i trazimo poboljsanje,jednom smo uspeli sa discovery networks kanalima.
Doduse malo bolje nego sto je bilo u pocetku,sad je tu i tv1000 te je popunio viasat kanale,star tv i filmobox extra.
Ppo meni bk tv,melos nema sta da traze u ponudi a fale cinemania,rtv,n1,hrt,federalna,obn,nova,rtl,rai,mozda neki makedonski i bugarski kanal.
Resio sam da ostanem kod njih,imam li mogucnosti za povecanje brzine sa 20mb?


TV1000 i Epic Drama od 1.8. neće biti u osnovnoj ponudi, to su najavili od samog starta tih kanala tako da im je najgora ponuda od svih operatera što se tiče osnovnog paketa.
 
TV1000 i Epic Drama od 1.8. neće biti u osnovnoj ponudi, to su najavili od samog starta tih kanala tako da im je najgora ponuda od svih operatera što se tiče osnovnog paketa.

Bas su specijalni kanali pa nece biti u osnovnom paketu,koji seljaci.
A filmbox extra?
 
Kakva je procedura za rskid ugovora? Jel mogu recimo da odem ovih dana i da im najavim da mi od pocetka avgusta ugase uslugu, znaci zakljucno sa julom mesecom? Ili moram bas taj dan da idem?
Jel se bese vraca sve od opreme nazad? Msm ne treba mi njihova oprema, nego mislim da sam zagubio negde onaj rca kabal pa da ne prave problem zbog toga?

Послато са Tab2A7-10F уз помоћ Тапатока
 
Ne znam do kad ti je ugovor,a kablovi koji su i oni ne znaju.:)
 
Ugovor istekao pre mesec dana vec.

Послато са Tab2A7-10F уз помоћ Тапатока
 
Raskid je na licu mesta, moras odneti opremu.
Za kablove ne cimaju, iako znaju da fale, pogotovu LAN, splitter za fixni i kabl, koji stalno crkavaju. Ali nemoj bas da ih bacas namerno :)
 
E hvala na info. Znaci nema najave, lepo spakujem sve 31. i odnesem i na licu mesta gotovo?

Послато са Tab2A7-10F уз помоћ Тапатока
 
Da.
Fixni mozda moras da navedes explicitmo da se gasi.
 
Ako nisi uzeo neki promo za net, mozes, ako jesi ne moze.

Nema net+fix+mobi, nego net+fix, na koji se doda mobilna, kao zasebna usluga (za 10% popusta)
 
Imao sam par meseci za 1 din.
Samo novi dobijaju 2 meseca po 1 din na Boxu, ne vidim razlog da meni ne daju bez meseci po 1 din.
 
Naručio sam box paket preko sajta i dobio potvrdu na email.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Još godinu dana ugovora, u mejlu stoji potvrda kupovine i net50, iako sam na net20, pre god. dana nisu dali 50, pitanje dal taj mejl ima neko značenje.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Još godinu dana ugovora, u mejlu stoji potvrda kupovine i net50, iako sam na net20, pre god. dana nisu dali 50, pitanje dal taj mejl ima neko značenje.

Sent from my LEX820 using Tapatalk

Na isti nacin sam narucio i stigla je ta potvrda kupovine, ali su posle nekog vremena zvali i objasnili kako nema tehnickih mogucnosti za 50Mbit/s i da moze najvise do 10. Posle razgovora je stigao novi mail, ali sa izmenjenom brzinom. Verovatno ce biti slicna situacija kod tebe.
 
Raskid je na licu mesta, moras odneti opremu.
Za kablove ne cimaju, iako znaju da fale, pogotovu LAN, splitter za fixni i kabl, koji stalno crkavaju. Ali nemoj bas da ih bacas namerno :)

Meni su u februaru ,trazili sve kablove ,prilikom raskida hdmi ,skart ,cak i lan kablove ,a pre par godina kod mojih ,kada sam raskidao samo uredjaj i daljinski.
 
Daljinski traze, ali za ove ostale kablove nisu strogi, pogotovu LAN i za fixni.
HDMI me ne cudi da traze, ali se ne secam da li ide ;)
 
Sto te ne čudi za hdmi? Ko da je ne znam koliko. Moji bas zaturili njega i onaj što na oba kraja ima cinceve. Jedino znaju onaj skart na cinceve gde je (u televizoru). :) Još ako me smaraju da idem da se mlatim da im kupujem kablove...

Sent from my Passport using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno