Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Fora je sto sam ja jos u oktobru odjavio, kada je prvo trebala akcija da se zavrsi, pa su oni sami produzili. Sada sam im to rekao na online support chatu i iskljucili su. Nadam se da mi nece naplatiti...
 
Zar nije automatska odjava? Pre je isto bila neka HBO promocija i automatski je odjavilo ukoliko korisnik nije produzio sam.
 
Rade zato sto imam Eon van mreze.
 
je l mogu nekako da predjem sa box3 (net50 fix i iptv) na box2 (net 50 i fix) u toku uo? sta bih morao da platim? uzeo sam tablet neki za 300 din mesecno, njega jos otplacujem, tako da nisam imao mesece po dinar? ili da ipak cekam kraj UO?

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
je l mogu nekako da predjem sa box3 (net50 fix i iptv) na box2 (net 50 i fix) u toku uo? sta bih morao da platim? uzeo sam tablet neki za 300 din mesecno, njega jos otplacujem, tako da nisam imao mesece po dinar? ili da ipak cekam kraj UO?

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
Mislim da ne mozes sa manjeg paketa na veci ako si jos pod ugovorom. Mozes obrnuto.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
mislis sa veceg na manji? ne postoji nikakva opcija?

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
mislis sa veceg na manji? ne postoji nikakva opcija?

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
Da na to sam i mislio ne mozes sa veceg na manji paket. Izvini pogresno sam napisao. Proveri u poslovnici mts-a.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Fora je sto sam ja jos u oktobru odjavio, kada je prvo trebala akcija da se zavrsi, pa su oni sami produzili. Sada sam im to rekao na online support chatu i iskljucili su. Nadam se da mi nece naplatiti...

Ne smeju da ti naplate, oni su svojevoljno produzili trajanje promocije nakon tvoje odjave u oktobru i to je njihov problem. Mene su hteli da izrade ali sam im napisao romancinu u mejlu i posle su se izvinjavali na previdu i garantuju da mi nece biti naplacena pretplata za HBO
 
Vec drugi put mi nestaje kompletna usluga u poslednjih mesec dana, prvi put nisam imao TV 1 dan a net 3, dosla tehnicka podrska da popravi i izvalili da su prilikom uvodjenja u mojoj ulici dali konfiguraciju modema i IP nekome drugome, zvali centralu i cekali 45 min na spikerfonu da zena izvali kako da resi problem, na kraju jos 2 lika dosla (kod nje u kanc) i nekako mi pustise signal :S:. Evo danas druga tura, zovem i prijavljujem problem oko 13h, niko nije dosao... iskreno mi je muka da modifikujem celu infrastrukturu na gajbi i ukljucujem SBB koji jos nisam odjavio bas zbog prvog problema, ja fakticki ne mogu da trazim umanjenje racuna jer ga placam dinar? A jel mogu da trazim raskid ugovora?

Jos jedna stvar, poslednja 2 meseca dobijam neku stavku na racunu "Mesecna naknada" za telefonski prikljucak, pretprosli mesec 615, prosli mesec 192din, prvi nisam platio sa namerom da odem posle praznika i pitam o cemu se radi, onda je stigao taj drugi na koji se nisu preneli dugovi od proslog, pise da nema prethodnih dugovanja, racun nije placen, tj. nista nije placeno od oktobra?!??!
 
Vredi li uzimati onu opciju za vraćanje kanala, uz Box 3 Start je valjda 100 din mesečno? Ne bih uzimao ako ne radi kako treba i ako to što se gleda odloženo nije u HD.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
HD je HD i kod odloženog gledanja. RAdi dobro, bolje neko kod EON-a, jer vidiš šta premotavaš (do 32x brzina)
 
Mogu sve Arene
 
Reci mi molim te još samo da li se svih pet Arena HD mogu vraćati do 7 dana unazad?


U MTS poslovnici su mi odštampali spisak kanala sa opisom svakog kanala (gledaj unazad, snimanje sadržaja i pauziraj). U spisku su svi kanali iz Start paketa, na pozicijiama 700-704 se nalaze Arena HD kanali i nijedan od njih nema opciju gledanja unazad. Takođe ni Eurosport 1,2 HD nemaju opciju gledanja unazad. SD varijante pomenutih kanala imaju opciju gledaj unazad. Nadam se da će se to uskoro promeniti, ako već nije. Ovaj spisak je iz decembra 2019., ako se u međuvremenu nešto promenilo u pogledu opcije gledanja unazad na sportskim HD kanalima, molim korisnike da to napišu na forumu.
 
Arene HD imaju gledanje unazad, dok Eurosport HD nema. NG HD isto nema već par dana, a bilo je pre toga.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Jel može nekako da se osvetli slika preko ovog mts-ovog boxa?
 
verovatno imas podesavanje svetline na samom tv-u?

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Imam nego sam mislio da ima i STB podešavanja. Zanima me i da li može da se podesi da stalno ostaje lista omiljenih kanala? I dal može više od kanala redom da se poređa, ne samo od 0 do 9? Recimo od 1 do 99?
 
Povremeno nestane slika i pojavi se ova poruka "Medijska greska (sifra 104030)". Šta znači to?
 
I meni se to desava,pogotovo ako brze menjam kanale,ne desava se cesto ali povremeno da
 
Meni je slika ok. SD kanali imaju i bolju sliku nego kod SBB-a. HD je HD, isto kao i na SBB-u.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Superstar HD je krsh slika, jedino kad ide njihova produkcija serija onda je pravi HD, sve ostalo filmove koje pustaju su neki upscale-ovan SD koji je uzas ...
 
U pravu si ,superstar hd krs krseva slika,a napreduje telekom... pink premium hd na 736,valjda ce nastaviti sa sto vise hd kanala.
 
Mada mi se zadovoljavamo sitnicama kad uvedu neki hd kanal,sto se kaze radujemo kao mala deca,npr sbb u svom osrednjem paketu ima 62 hd kanala.
 
Povremeno nestane slika i pojavi se ova poruka "Medijska greska (sifra 104030)". Šta znači to?

Postavi parametre linije .Za hd kanale jedino optika i do 800 m(za vdsl) preko toga male su sanse ,za 1 tv povuce oko 8.5 mb ,sada svi imaju minimum 2 tv + net znaci kon. porta na oko 40 mb ,a procenat ljudi koji to mogu da imaju je mali,ipani se slabo postavljaju ,optika ide vrlo sporo , port bonding i vectoring se slabo rade ,vrlo lose se radi,mozda je nekom dobro ali 70% su na minimumu ,a cene rastu od 3000 pre 10 godina do 4500 sada za box plavi ,izuzetna nekorektnost i javasluk...
 
Nazad
Vrh Dno