Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

^^Hm...bas da televizija ostaje...i nije tako. EON van mreze, ne znam kome se isplati kada se pogleda njihova ponuda. Da kazemo npr dve godine, onaj porodicni paket plus sport je 21.000 plus 34300 box 2, to mu dodje 55.000. a box 3 je 52.200. S' tim da u tom EON paketu nema nista vredno pomena osim SK i N1.
 
Poslednja izmena:
Bukvalno post iznad tvog sam napisao lično iskustvo i da, daju mesece kad se prelazi sa sbba, a nema se optika. Imaš u ovim temama popriličan broj takvih iskustava.
Znam znam. Ti si izvuko dodatnih 6 meseci za din iako nemas optiku. Al vise od od 12 meseci za dinar dal imao ili nemao optiku ne verujem da moze da se izvuče

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Pa eto ko je navikao postoji opcija da se plati. Sad dal se isplati to je pitanje. Može da se uzme i ful paket gde ima šta da se gleda, pa samo on izadje skoro 50 000 sa boxom.

Mada ovaj paket max kod mts-a sto je on uzeo imao preko 100 hd kanala, hbo +, hbo go samoovaj paket je 750 din. Ali eto estetika i još par stvari, ali recimo ako imaš smart tv zanemarljivo za većinu.
 
Ovde kad čitaš komentare i razlike između sbb-a i mts-a pomisliš da se box iz mts-a pali na kurblu a kanali menjaju pisanjem koda u pascalu.
 
hahhahaha :D bukvalno tako deluje, ali ipak deluje da je u korak sa vremenom i funkcijama i izgledom UI-a dok mts mozda tek krene da radi na tome, sad ova Iris platforma i to... videcemo

Ja se lomim da uzmem box 2 (fiksni+net) sa najjacom optikom, kod sbb-a sport paket i to je to.... meni je to dobitna kombinacija i finansijski i po pitanju sadrzaja za gledanje :D
 
Uzmi Box2. Ako imaš smart TV, kupi ovde na forumu slot za EON, i plati (ili pozajmi) VPN. Dodaj neku IPTV listu, i bog te veselo.

Edit: nikada nije kasno da platiš EON zvanično. I kada ga platiš, možeš praviti pauze (jer je prepaid sistem)
 
Poslednja izmena:
Mogu i Box3 da uzmem, da imam bar neke osnovne kanale, zlu ne trebalo ;) ali meni je najvise zbog sporta da ostanem na SBB-u, kupicu i sam uredjaj regularno, to nije nikakav problem, jednokratno je
 
Uzmi Box2. Ako imaš smart TV, kupi ovde na forumu slot za EON, i plati (ili pozajmi) VPN. Dodaj neku IPTV listu, i bog te veselo.

Edit: nikada nije kasno da platiš EON zvanično. I kada ga platiš, možeš praviti pauze (jer je prepaid sistem)
Evo ako ima neko da prodaje u paketu to dvoje, ja sam kupac

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ne znam da li mts box pali na kurblu ali definitivno nije daleko odmakao... npr. vracanje unazad ne radi na vecini filmskih HD kanala (HBO, npr).. tako da vecinu vremena provodim uz SD kanale :|
Kada premotam i pogledam neki film, taster TV me umesto na vodic gde je taj film selektovan baca na neki random kanal i posle ne mogu na back da se vratim na film koji sam gledao... Ima tih sitnica koje nerviraju i za koje ne treba puno posla da bi se sredile.
 
E to sam ih i ja pitao zasto imaju opciju Gledaj unazad na SD kanalima a nemaju na HD,odgovor je bio kako zavisi od ugovora sa odredjenim televizijama?!
 
... a vala i velicine servera na kojima bi morali cuvati sadrzaj tolikih kanala u HD rezoluciji... ;)
 
A SBB može da ima takve servere s obzirom da je HBO u HD kvalitetu mogao da se gleda tako?

Btw uz subjektivni utisak da su ti kanali izgledali bolje na SBB nego sada kod mts.
 
Nije ni SBB tako fantastican, svi su oni pilicari klasicni,samo ime kompanije nije uopste ni bitno .. u ovoj nasoj zemlji...
Kod SBB na D3 usluzi mozda ~60 % kanala ima uslugu unazad, a 40 % nema...
dok preko EON-a SVI kanali imaju unazad...
Klosari ,uopste ne cene stare D3 korisnike, a imam velikih razloga zasto necu da predjem na EON , jednostavno jer je polu-proizvod , a imam uz to jos brdo razloga...
 
Poslednja izmena:
Jel ovaj q11 daljinski ne moze da se upari sa sony daljinskim? Uspeo sam power dugme ali volume +/- nikako nece.
 
Jel ovaj q11 daljinski ne moze da se upari sa sony daljinskim? Uspeo sam power dugme ali volume +/- nikako nece.

Moze. Ja sam ih upario i sa MTS-ovog daljinskog palim i gasim Sony TV, pojacavam i smanjujem zvuk i palim TV program direktno (TV dugme na SONY daljincu - TV/AV dugme na MTS daljincu) - dakle cetiri funkcije.
 
Poslednja izmena:
Moze. Ja sam ih upario i sa MTS-ovog daljinskog palim i gasim Sony TV, pojacavam i smanjujem zvuk i palim TV program direktno (TV dugme na SONY daljincu - TV/AV dugme na MTS daljincu) - dakle cetiri funkcije.

Jel moze mala pomoc. Study pa volume pa volume na sonijevom daljincu ali mts-ov daljinski uopste ne registruje. Samo je hteo power.

Ovaj daljinski je u pitanju.

https://bit.ly/39uujdB
 
Jel moze mala pomoc. Study pa volume pa volume na sonijevom daljincu ali mts-ov daljinski uopste ne registruje. Samo je hteo power.

Ovaj daljinski je u pitanju.

https://bit.ly/39uujdB

Moram da priznam da sam i ja imao malo muke oko te opcije sa pojacavanjem utisavanjem, ali iz nekog petog setog puta je uspelo. Ne mogu tacno da se setim, ali cini mi se da sam volume + i volume - pojedinacno memorisao - prvo jedno, pa onda drugo, ne u isto vreme. Probaj tako.

Inace svi Sonyjevi TV daljinski imaju iste kodove, samo se razlikuju u opcijama...
 
Poslednja izmena:
Ima li nekih indicija da bi MTS mogao da ponudi neke dodatne popuste za stare korisnike, obično u decembru izađu sa boljim ponudama? S obzirom da mi nude dva meseca po dinar, sve sam bliži odluci da promenim operatera,ne isplati mi se da ostajem na mts-u...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ima li nekih indicija da bi MTS mogao da ponudi neke dodatne popuste za stare korisnike, obično u decembru izađu sa boljim ponudama? S obzirom da mi nude dva meseca po dinar, sve sam bliži odluci da promenim operatera,ne isplati mi se da ostajem na mts-u...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Ja sam produzio u maju i cimao sam se sa njima oko iste stvari, rekao sam im da ako daju novim korisnicma 6 meseci po 1 dinar da meni kao starom mora bar isto i izvukao sam na kraju 6 meseci po dinar.
 
Ako ce da mi koci kao sto pricaju,bolje da mi ne prebacuju na Iris!:)
 
:D Inace,sto se tice opcije Gledaj unazad pisao sam im na FB stranici da razmisle o tome da uvedu to za sve sportske, filmske i nacionalne HD kanale jer je ovako besmisleno.I dao sam primer za HBO SD koje imaju i HD verzije koje nemaju tu opciju.Trebalo bi sto vise nas da im pise u vezi toga.
 
BOX paketi imaju promociju u kojoj se sad umesto 100 deli 200GB mesecno sa jos maksimalno 4 dodatna broja
 
To samo ko sad od decembra potpise... ?:(
 
^ Ne.

Promocija traje do 31. januara 2021. i odnosi se na nove korisnike BOX 4 paketa, kao i na postojeće korisnike BOX 4 paketa koji reugovore BOX 4 paket u periodu trajanja promocije. Korisnici koji su deo promocije mogu da aktiviraju uslugu 4 u BOX 4 bilo kada tokom trajanja ugovorne obaveze od 24 meseca.
 
Jos da dodaju mogucnost za android tv da se .skine apk.u play storu ili na smart televizorima kao eon.

Nerazumem. Mts je kao kupila Orion tv.
Orion ima svoju platformu i za smart tv, i za android tv...mislim stvarno su najģori

Sent from my SM-A307FN using Tapatalk
Čekaj nema youtuba na mts box kablovskoj kao na sbb- u? Jesam dobro shvatio

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno