Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

I mene ovo interesuje. Trenutno sam kod SBB-a, Duo Gold Optika i presao bih na Box 3 takodje optika (Mts).
Nisam imao problema sa net-om, medjutim ovo izbacivanje kanala + veca cena + gubitak NBA lige me "vuku" da predjem..

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Samo podsećanje - 15. januara ističe promocija za HBO, setite se da odjavite ako nećete da plaćate.

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk
 
Jel vredi prelaziti na box 3 (internet, fiksna, tv) 400/160? Ja sam sada na ovom sbb-ovom eon premium i non stop loš internet i sad pošto ukidaju animal planet i neke discoverz kanale podneo sam zahtev za raskid. Čisto me zanimaju iskustva sa tim box 3 paketom, da se ne zeznem.

Ja sam sa oriona 1000/100 presao na ovaj paket. Net radi super. Nemam problema sa tv-om ali ipak vise gledam EON, nekako mi je slika kvalitetnija. Verovatno samo subjektivan utisak :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I mene ovo interesuje. Trenutno sam kod SBB-a, Duo Gold Optika i presao bih na Box 3 takodje optika (Mts).
Nisam imao problema sa net-om, medjutim ovo izbacivanje kanala + veca cena + gubitak NBA lige me "vuku" da predjem..

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

I mene je ovo dosta iznerviralo, izbacivanje kanala, nba liga otišla, cena ogromna a upload 10 puta manji. Nisam ni upalio sport klub kako više nema nba utakmica. Godinu i 2 meseca im tražim trajno umanjenje jer u trenutku potpisivanja ugovora za eon, novembar 2018, brzina je bila 40. I od tada godinu i 2 meseca im šaljem brzine i tražim umanjenje. Oni kao nešto prčkaju pa se to poboljša ali opet se pokvari na kraju. Raspitao sam se i kod komšija i po drugim delovima grada i svuda je tako, jednostavno imaju negde problem ali ne umeju da ga reše.

I kad sam poslao mail za raskid u kome navodim kako gase animal planet, discovery science i još 4 druga kanala, odmah me sutradan zovu da mi nude umanjenje računa i novi ugovor. Kad ih lepo pitam gde ste bili godinu dana, nema komentar. SBB sa nekim potezima zaista postaje loš. Meni taj eon box non stop puca, dok se pet puta ne resetuje neće da radi normalno. Prijavljivao i jednostavno ne vredi.
 
Koliko ste zadovoljni slikom kod MTS-a?
Trenutno sam kod SBB-a, pa me interesuje kvalitet slike na HD/4K tv-u.

Hvala unapred.

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 
OK je slika skroz
 
Potpisao ugovor za box 4 plavi pred kraj 2019 god ,pisao i zvao mnm 10ak puta da mi omoguce gledanje hd kanala,kazu imate tehnicke mogucnosti ali treba da prodje neko vreme... pitam ih koliko vremena treba da prodje,kazu strpite se,bas im dobar odgovor,koliko je vama trebalo vremenski da prodje pa da puste hd kanale?
 
Pisao u subotu popodne, u ponedeljak ujutru pustili.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
  • Like
Reagovanja: M J
Kako se azurira lista kanala (pretrazivanje) na mts stb-u?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Automatski se ažurira, nema pretraživanja
 
e nekome isto luduju racuni, meni bukvalno za zadnjih 3-4 meseca izbacuje da nisam platio pa neke nebuloze, jedan racun 350, drugi 1200, treci 1500 neke gluposti, pisao sam im prigovere, kazu rade al on pitam samo da li sam ja jedini maler ili sta
 
Interesuje me nešto, ako neko ima iskustva.

Ako bih sad uzeo Box 3 (bez mob) da li bih u januaru 2021 mogao da pređem na Box 4 (prebacio bih mobilni sa VIPa) bez produženja UO?



Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Posle deset dana uspeli smo da sredimo liniju da ne pravi greske i ne puca iptv ,promenjen modem umesto hg532e zte h168n linija je radila 7 dana bez prekida i nije imala nijednu gresku ,evo linije nesto sam probao pa sam se ponovo povezao na mrezu Link Status Up
Modulation Type ADSL_2plus
Actual Rate(Up/Down) 1021/16383 kbps
Attainable Rate(Up/Down) 1121/22628 kbps
Noise Margin(Up/Down) 11.8/12.8 dB
Line Attenuation(Up/Down) 7.7/21.6 dB
Output Power(Up/Down) 11.3/17.7 dBm
Data Path(Up/Down) Fast/Interleaved
Interleave Depth(Up/Down) 1/128
Interleave Delay(Up/Down) 0/8 ms
INP(Up/Down) 0/1.1 symbols
Profile N/A
LinkEncap G.992.3_Annex_K_ATM
CRC Errors(Up/Down) 0/0
FEC Errors(Up/Down) 0/0
HEC Errors(Up/Down) 0/0
Showtime Start 1 h 21 min 22 s
Probali smo vdsl ali nije mogao da se konektuje jer su probali 30 mb zbog 2 tv_a,znam da sam na 1.5km ali to nema veze, jednosavno pao mi se neko ko je mislio za 2min da pusti vdsl.Danas cu da trazim veci upload tako cu da ih nateram da me prebace na vdsl na ovoj brzini sada ,a posle cemo da stelujemo liniju jer bi 25 trebalo da radi bez problema ,mada trazicu da odrade i vectoring mada ovi pioniri kada neznaju ni vdsl lepo da podese ovo ce biti svemirski brod da urade.
 
Moze li neko da mi potvrdi jednu informaciju? Od skoro sam korisnik box 2 paketa. Da li je moguce koristiti eon na mts vdsl internet? Superlopovi izbacili kanale iz Unitedmedija grupe. Da li je moguce koristiti neki eon paket? Mozda bih koristio eon sportski paket.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Možeš da koristiš bilo koji paket "van mreže" uključujući i taj sportski
 
Možeš da koristiš bilo koji paket "van mreže" uključujući i taj sportski
Jel sigurno to? Jer citao sam negde na forumu ne znam koja tema je u pitanju da su neki korisnici na telekomov adsl koristeci eon nisu mogli da gledaju ekskluzivne kanale united medija grupe, dok su ostali kanali radili.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Sigurno je.
To što nisu mogli da gledaju je eon vezan za sbb uslugu. Eon van mreže radi najnormalnije kod bilo kod provajdera.
Na kraju krajeva, ja sam na MTS-u, pričam iz prve ruke
 
Sigurno je.
To što nisu mogli da gledaju je eon vezan za sbb uslugu. Eon van mreže radi najnormalnije kod bilo kod provajdera.
Na kraju krajeva, ja sam na MTS-u, pričam iz prve ruke
Ok hvala. Ova informacija mi je bila
potrebna

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Ako mislis na onaj besplatni eon sto dobijaju SBB korisnici, da ti neki SBB korisnik da pristup nalogu, neće raditi. Ako platiš SBB -van mreže (napisali su ti već ovde), to će da radi. Moraš da imaš pristup pay nalogu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako mislis na onaj besplatni eon sto dobijaju SBB korisnici, da ti neki SBB korisnik da pristup nalogu, neće raditi. Ako platiš SBB -van mreže (napisali su ti već ovde), to će da radi. Moraš da imaš pristup pay nalogu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Da mislio sam van mreze da uzmem. Mozda i pazarim eon box kod njih. Imam jos jedno pitanje. Da li na njihovom eon boxu dobro radi kodi sa elementum addonom?

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Radi savrseno na oba moja Eon ott boxa na mts vdsl-u.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Da li je neko probao (i eventualno uspeo) da promeni broj fiksnog telefona u BOX paketu?
 
Nazad
Vrh Dno