Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Šta vam se pokazalo najbolje u pregovorima za nastavak ugovora. Tri meseca je do isteka, zvali su iz mts-a ponudili 2 meseca besplatno naspram ranijih 6 meseci i odbio sam.
Odgovor: "... Ali SBB mi nudi to, to i to. Ako vi možete da mi date to, nastavljamo saradnju".
Ne budeš nerealan.

Poslato sa YAL-L41 pomoću Tapatoka
 
Šta vam se pokazalo najbolje u pregovorima za nastavak ugovora. Tri meseca je do isteka, zvali su iz mts-a ponudili 2 meseca besplatno naspram ranijih 6 meseci i odbio sam.

Ne pristajes na nista manje od onoga sto pise na sajtu, samo kaze vi ste zvali mene ne ja vas, ja mogu da sacekam ova tri meseca do kraja i onda hteli vi to ili ne ja cu dobiti tada 6 meseci a mozda predjem i kod Oriona ili kod SBB-a koji me vec vrbuju u nude sto je @sdeki reko neke nerealne ponude, tipa 6 meseci po dinar i onda jos 4 meseca da placam po 1000 dinara tipa 500/50 paket. Ako mozete da ponudite nesto bolje da se dogovaramo ako ne ja cu sacekati da prodju ova tri meseca.
 
Poslednja izmena:
Meni su prvo ponudili ta dva meseca, onda sam im ja pisao preko sajta (u smislu da sam zadovoljan saradnjom ali da mislim da kao stari korisnik zasluzujem bolju ponudu), zvali me nakon nekih nedelju dana (zanimljivo, sa skrivenog broja), ponudili pet meseci, meni se to cinilo kao fer ponuda i prihvatio sam. Ne treba biti nerealan, ali ne treba se ni upecati na prvu ponudu. Meni su roditelje tako nahvatali proslog leta, sad sam im objasnio sta da rade.
 
Meni su isto nudili 5 meseci pre dva meseca, ja im rekao "ne znam, razmislicu" i da me zovu za 10-15 dana i tako 2-3 puta. Na kraju sam dobio 8 meseci za 1 din...
 
I ja sam dobio 5 meseci s tim da sam rekao da mi posalju ugovor postom.Koliko treba da prodje vremena da se smiluju da posalju?Proslo je 7 dana kako sam se cuo sa njima.Mada ni ne zuri mi se toliko posto mi ugovor traje do kraja septembra.
 
За ''ценкање'' са МТС-ом сам назвао 064733 и пријавио да желим специјалну понуду. Назвали су ме након два дана са скривеног броја и понудили 6 месеци по динар као старом кориснику. Користио сам Бокс 4.
Потписао сам нови уговор 11.08. за Бокс 4 плави пакет који у оквиру ТВ понуде обухвата сигнал за 3 тв уређаја, 7 дана гледање уназад, око 70 ХД канала. Требали су да дођу њихови момци са уређајем за трећи тв. До сада их нема... Немам ни ХД канале, а не могу ни да враћам програм уназад. Сад не знам шта да радим... Да ли је могуће раскинути уговор уколико ми не испоруче оно што смо се договорили?
 
imaš 14 dana da raskineš ugovor ako nisi zadovoljan uslugom
 
Захваљујем на одговору. Надам се да је тако. Цимаћу их још неколико дана, па ако не буде вајде одох у сбб...
 
^ Koji si box4 koristio pre toga? Isto plavi?
 
Poslednja izmena:
Код мене неће да ради.
Отворим новинарницу, појави се црн екран и тако може да стоји до сутра.
Мтс телевизија ради одлично, а не знам шта може бити проблем код новинарнице.
 
Poslednja izmena:
Код мене неће да ради.
Отворим новинарницу, појави се црн екран и тако може да стоји до сутра.
Мтс телевизија ради одлично, а не знам шта може бити проблем код новинарнице.

Kod mene isto tako.
 
Koliko taj hibridni modem može da ispegla situaciju? Sestra ima box 2 20/4 I to jedva. Hoće 50/8,kažu može ali samo u box 3 sa iptv HD na dva uredjaja i hibrid modem. Mts mob Internet u kuci je 15tak Mbps , matematika kaze da bi onda mobilni net morao biti bar 40 Mbps. Znam da SIM kartice (ona u mobilnom i ona u modemu) verovatno nemaju isti prioritet, ali razlika je ipak velika.
 
Poslednja izmena:
Kad je najbolje inicirati prenos broja u mts prilikom prelaska na box4? Majstori bi dosli mozda ove nedelje ili sledece da povezu, a agent mi rece da odem sto pre da "registrujem" broj u poslovnici. Znam da za prenos treba oko 5 dana, bar je do sada bilo tako kad sam prebacivao u druge mreze, a ne bih da mi nesto racunaju dodatno dok se ne aktivira box.
 
HD kanali ne rade na hibridu....
Ovaj podatak licno proveren ili?
Posto i mene zavlace za HD kanale i posto sam na granici za 50/8 mi lukavo nagovestavaju hibrid modem.

Znaci zna li neko ko ima hibrid rade li HD kanali i internet 50/8 bez trzavica?

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Kad je najbolje inicirati prenos broja u mts prilikom prelaska na box4? Majstori bi dosli mozda ove nedelje ili sledece da povezu, a agent mi rece da odem sto pre da "registrujem" broj u poslovnici. Znam da za prenos treba oko 5 dana, bar je do sada bilo tako kad sam prebacivao u druge mreze, a ne bih da mi nesto racunaju dodatno dok se ne aktivira box.

Ako sam dobro razumeo. Ti nista nemas u Telekomu, a zelis Box4?
Sve krece od mobilnog. Dakle, prvo moras da imas zivu liniju (rok da operator davalac broja odobri ili odbije prenos je 7 dana), i tek onda (uz par koraka izmedju) tehnika (monteri) izlaze na montazu. Ovo vazi ako zelis da dobijes benefit.
Sa druge strane, ako ti sad montiraju i aktiviraju, a u sistemu bude vidljiv Box3 u koji zelis naknadno, kroz par dana, da ubacis mobilni i napravis Box4, gubis benefit.

Moj savet. Insistiraj da se prvo uradi prenos, pa tek onda montaza. U suprotnom mozes da izvisis za benefit i tu ti agent nece moci pomoci.
 
Hvala na odgovoru. Fiksni je kod telekoma, a ostalo se prebacuje. Znači da se inicira prenos sledeće nedelje, pa onda da se čekaju monteri.
 
1.png

Trenutno 50/8. Da li bih mogao da tražim 100/10 po vašem mišljenju?
 
Ako su ovi iz telekoma normalni onda ??? ili sam ja koji to ocekuje od njih...

Posle 10-tak dana tike-taka sa njihovim promoterima,kol centrima,naprednim sluzbama :( danas mi na portalu promenjen status u Hibrid 50/8 pusteni HD kanali i omorika 2... a ugovora nema nigde niti je bilo ko doneo taj superman modem.

HD kanali rade dobro (probao na oba tv-a istovremeno) plus net (piraterija da je pominjem sada) ali net ide do nekih 30/4

Ne znam sta dalje.Niti ugovora u kome mi pise 7*1 za obnovu ugovora niti tog modema.Saltaju me izmedju poslovnica i korisnickog centra.
 
Ja se cuo sa njima pretprosli petak za obnovu ugovora i kazem da mi posalju postom ugovor posto sam u izolaciji i jos nista mi nije doslo.Zvacu ih opet da vidim sta se desava.Pre bi mi iz Amerike stigla posiljka nego od njih...
@undertaker,znaci tebi aktivirali paket a nisi potpisao ugovor?Svasta....
 
Poslednja izmena:
Ako se pitate otkud nevreme u Srbiji (bar u Kragujevcu) se nebo sastavilo...

Mts isporucio Hybrid modem (sto bi rekao simmke poslao teca iz Amerike)

Za sada od usluga boks 4 paketa (sa crvenog na plavi) ono "najvaznije" fiksni radi :(
Mobilna linija sa omorike 1 na omoriku 2 paket uz dupli net i sve propratne dodatke,mreze itd
Televizija je kako sam i trazio HD Plus.Koliko sam primetio u ovom kratkom vremenu posle Armagedon uslova ok.Rade svi kanali.HD slika dobra.NA oba tv-a za sada ali tek da vidim da li ce seckati,kociti i slicno...
Net je upitan jer mi parametri pokazuju samo mali skok.Ide do nekih 32/8 pa da vidim da li ce i kako to raditi.
 
Postovani,imam paket BOX 3 (fiksni+internet 10 Mb/s+televizija START SD paket,pa me zanima sledeće:
1.Da li 6 meseci po 1 dinar počinje da važi od datuma potpisivanja ugovora (pošto je kod mene od 06.08.2020,znači da će da mi bude od računa za avgust mesec)?
2.Da li svi imaju lokalne kanale koji se nalaze na sajtu ili zavisi od mesta gde se nalazis (za lokalne programe,kao npr.TV Pirot,TV Pozega,TV Kragujevac)...?
3.Da li je nekom na listingu pisalo da mu je naplacen razgovor u mobilnoj MTS mrezi iako ima neograniceni besplatni razgovori,a u sledecem mesecu kad se svodi presek za prethodni mesec ne vrsi se obracun za navedeni razgovor,nego je samo na listingu istaknuto dok se ne izvrsi presek?

Hvala!
 
Poslednja izmena:
1 je potpuno logično i 1000 puta pomenuto po forumu. Idu celi meseci po dinar.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Televizija je kako sam i trazio HD Plus.Koliko sam primetio u ovom kratkom vremenu posle Armagedon uslova ok.Rade svi kanali.HD slika dobra.NA oba tv-a za sada ali tek da vidim da li ce seckati,kociti i slicno...

У понуди за плави пакет стоји да је могуће добити још 2 стб уређаја уз онај главни, односно сигнал за 3 тв-а укупно. Да ли ниси хтео трећи уређај или они нису могли да ти испоруче ту услугу? Све ми је отприлике исто као код тебе, осим што сам им тражио и трећи ТВ, али ево чекам више од недељу дана да ми потврде уговор...
 
@ Jovandeka

Nisam trazio 3 stb uredjaja.
Inace kada sam potpisivao prvi boks ugovor iako mi je sledovalo 2 odmah natezao sam se sa njima pa su mi par dana kasnije dodelili.Mora tako da se cima sa svima.Jednostavno mora.Skoro pa nepisano pravilo...
 
Nazad
Vrh Dno