Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Zanima me dostupnost BOX 4 paketa u Vladičinom Hanu i iskustva sa istim ako neko tamo koristi uslugu?
 
Zanima me dostupnost BOX 4 paketa u Vladičinom Hanu i iskustva sa istim ako neko tamo koristi uslugu?
Ako na adresi imaš fiksnu liniji dostupan ti je odmah.

Ukoliko nemaš fiksnu liniju, verovatno možeš da je dobiješ i onda napraviš boks.

S tim što mislim da tu nema segmentacija veća od 20/4 - Box 4 crveni.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ako na adresi imaš fiksnu liniji dostupan ti je odmah.

Ukoliko nemaš fiksnu liniju, verovatno možeš da je dobiješ i onda napraviš boks.

S tim što mislim da tu nema segmentacija veća od 20/4 - Box 4 crveni.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Postoji infrastruktura, ali je stari fiksni broj deaktiviran. Podnet je zahtev pre par dana, čekam da se jave iz tehničke službe. Korektan je i Box 4 crveni za početak.
 
"Onda gubiš pravo na benefite po 1 dinar" se odnosi na scenario koji si rekao da razmatraš: kupovina tableta. Ako se uzimaju uređaji (tablet, TV, komp, konzola...) uz Box paket do sad je bar uvek tako bilo, ili uređaj ili dž meseci... ne može oboje.

2 dodatna STB ti sleduju i to nema veze sa dž mesecima.
Treba to proveriti, prošle godine kada je potpisivan ugovor za box, pokušavali su da mi uvale uređaj i uz mesece.

Čak mi je bilo rečeno da mogu uzeti uređaj i posle potpisivanja ugovora ako se predomislim. Ne znam kakva je trenutno situacija u vezi toga.

Inače, izgleda da su pustili optiku u mojoj zgradi, reče mi mi ovaj njihov terenski komercijalistu da mogu dobiti fraj mesece, čak i ako sam pod ugovorom obavezom gde sam već imao te mesece, ako je to slučaj, eto i mene na optici.
 
Mozes dobiti ja sam dobio a bio sam pod starom UO gde sam imao 8 meseca free, sad na optici dobio 10.
 
Kod mene vec danima oko zgrade seku asfalt, pa buse, a vidim da su slicno i do okolnih ulaza dosli. Da li je optika - nadam se, posto trag vodi do sahta Telekoma, nikako da nekog zivog uvatim da pitam...U pitanju je Film.grad
 
Koliko se čeka odgovor tehničke službe u vezi sa mogućnošću priključivanja fiksne linije?
 
Ako je moguc fixni do desetak dana. Ako nije, ne javljaju se indefinitely.
 
Ako je moguc fixni do desetak dana. Ako nije, ne javljaju se indefinitely.
Hvala na odgovoru. Na lokaciji je ranije postojao fixni, koji je deaktiviran pre minimum 5 godina, danas je 6 dan od podnosenja zahteva.
Inace, tamo(Vladicin Han) preovladava Kopernikus CN, a i oni nude uslugu fixnog, pretpostavljam da koriste MTS infrastrukturu. Videcemo sledece nedelje sta ce biti
 
Hvala na odgovoru. Na lokaciji je ranije postojao fixni, koji je deaktiviran pre minimum 5 godina, danas je 6 dan od podnosenja zahteva.
Inace, tamo(Vladicin Han) preovladava Kopernikus CN, a i oni nude uslugu fixnog, pretpostavljam da koriste MTS infrastrukturu. Videcemo sledece nedelje sta ce biti

Na kopernikusu je verovatno VoIP, tako da ...
 
Treba to proveriti, prošle godine kada je potpisivan ugovor za box, pokušavali su da mi uvale uređaj i uz mesece.

Čak mi je bilo rečeno da mogu uzeti uređaj i posle potpisivanja ugovora ako se predomislim. Ne znam kakva je trenutno situacija u vezi toga.

Inače, izgleda da su pustili optiku u mojoj zgradi, reče mi mi ovaj njihov terenski komercijalistu da mogu dobiti fraj mesece, čak i ako sam pod ugovorom obavezom gde sam već imao te mesece, ako je to slučaj, eto i mene na optici.

Tri dana od ovog posta i evo me pišem sa optike (NS - Nova Detelinara). :D

Nisam se ovog puta cimao u poslovnici oko dodatnih meseci i slično, odrađeno sve preko terenskog komercijaliste. Ekipa koja je montirala optiku nakadno je donela ugovor na potpis i to je to. Sve je pušteno danas tokom montaže. Jedino što mi je komercijalista ranije rekao da su mu iz Telekoma odobrili da mi daju 7 meseci po dinar, a izgleda da će biti tih standardnih 6. Zvali smo komercijalistu kada je ekipa dala ugovor na potpis, komercijalista zvao ove iz Telekoma, izvinjavao se uz reči da mu je tako obećano, videćemo.

Imali smo sreće sa momcima koji su razvlačili po stanu, znali su šta rade, u stanu su provukli kablove kroz zidove do dnevne sobe, praktično do mesta gde mi je i bio ruter, tako da nemam dodatnih, a vidljivih kablova od ulaznih vrata, pa do mesta gde mi je ruter.

Razlike koje primećujem o odnosu na vdsl su manji ping, daleki brže mota kanale kroz nove iptv stb-ove koji su mi doneli (tražio sam dva dodatna).
 
Poslednja izmena:
Ja imam i na compu ulaz za optiku samo sto ne verujem da ce ici tim putem...Do rutera pa dalje...ali koliko se tu gubi u brzini, ping...
 
Danas u Big fashion imaju štand i posebnu promociju sa 8 meseci po 1 dinar. Pa da znate

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
^ako neko ima terenca sa 10m, neka javi na PM, tnx. Moze i BG i Nis ;)
 
Novi = nema box ili nema nista od usluga?
 
Зови на тел па се распитај, од чекања слаба вајда [emoji6]

Послато са уз помоћ Тапатока
 
Sad pitah radnike, kaze pustanje i testiranje signala krajem sledeceg meseca...Filmski grad
 
Nisam pitao kada ce na Dorcolu, ali danas i juce su radili i druge ulice (prethodna dva dana su radili Dobracinu i jos malo, pomenuh vec, danas i juce su bas razvlacili po ostatku Dorcola, pogotovu donjeg, mislim da sam svugde video skoro, do Dunavske)
 
Ako je moguc fixni do desetak dana. Ako nije, ne javljaju se indefinitely.

Prikačen fixni, garantovani protok do 10mbps, u Box4 crveni, sto je za lokaciju korektno. Uz glavni, dva dodatna stb, omorka 1, mtstvgo, 4uBOX4, i cena prvih 6meseci po 1rsd, nakon toga 3599rsd (s obzirom na protok). Čekam sutra da instaliraju opremu pa da vidimo kako sve funkcioniše.
 
Kakva je ponuda kod MTS za TV i NET bez UO na par meseci, nudi li nešto MTS u tom smislu?
 
Tv i net moze, ali fixni ima install tax.
Ima je i net, ali nije puno valjda.
 
Piše li na ugovorima za Box 4 da je prvih 6 meseci za 1rsd, a potom puna cena paketa/ uz cifru koliko je to mesečno?
 
Tebi. Kako je SBB bolja opcija kada i oni imaju install tax ako nemas UO?:)
 
Šta tražiti za produženje uo box 2 (net+tel) + dodat naknadno postpejd mix?
Prošli put uzet tablet za 999 din na 24 rate i nismo dobili nikakav promo shodno tome. Pošto tv matorcima generalno ne treba a na netu koriste vesti, yt, Facebook i viber i dovoljan im je net 10/1 razmišljam da otkažem box i da im uzmem kod beotel-a 15/1 akciju za 990. Jeftinije im ispadne uz pretplatu nego box 2 koliko vidim.
E sada ne znam pošto je taj postpejd broj dodat kasnije šta raditi sa njim ali verovatno da će ići na neo u vip...

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno