Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Pickbox je kod mene besplatan i ubacili su i neke filmove. Hbogo nije sigurno.

Pickbox može i preko kompa, telefona
 
Ma[emoji2400 je napisao(la):
e;6048612]Pickbox je kod mene besplatan i ubacili su i neke filmove. Hbogo nije sigurno.

Pickbox može i preko kompa, telefona
Posedujem box 4. Trenutno većina servisa su besplatni na video klubu, što se tiče hbo u video klubu imam neki HBO OD koji je besplatan ukoliko se ima hbo uz TV. Mislim da samo kućni bioskop se naplacuje trenutno

Послато са Mi 9 Lite помоћу Тапатока
 
gusi li se net

Kako radi net na optici poslednjih dana? Dal se gusi pod pritiskom gomile korisnika (kad krene policijski cas)?
 
Kod mene radi bez problema
 
imam jedan problem koji nije toliko vezan za gusenje neta. elem, uzeh plavi boks 200/80 krajem nedelje i nakon prvog testa kako na desktopu tako i na mobu imao sam rezultate od 85mb/s sa 75mb/s sto mi je malo razocaravajuce jer sam izvlacio cistih 50mb/s sa VDSLom. e sada, danas me zvala teta iz tehnicke i pomenula da probam 5ghz test preko mobilnog kako bi utvrdili da li su podesavanja ispravna. nakon testa na mobu imao sam 205mbs/75 pa me zanima gde bi ista moglo da koci? iako sam laik, videh da 2.4ghz isto tako moze da izvuce brzine od 300mbs pa me zanima da li je do lan kartice/kablova i ako jeste zasto telefon onda ne izvlaci 200mbs na 2.4ghz?
 
Poslednja izmena:
ja mislim da ti je devedest posto do kabla, a ovo da n wifi moze 300 je ja mislim ako mere u vakumu :)
 
ja mislim da ti je devedest posto do kabla, a ovo da n wifi moze 300 je ja mislim ako mere u vakumu :)

Hvala druze, nije mi ni palo na pamet da proverim ove careve sto su mi instalirali optiku. Uspeli su da mi ostave kablove od VDSL-a na desktopu a da mi daju 10m lana za TVbox. Sad sam ih zamenio i sljaka kako treba. Ziv bio!
 
Misliš sada zbog ove situacije? Koliko ja znam za sada ništa na vidiku, ali kako god da bude na kraju će biti gusto. I da dođe do nekog moratorijuma na račune: telefonija, televizija, net, struja, ali šta posle? Ko ima primanja može odvajati mesečno koliko bi inače plaćao i kada sve ovo prođe da izvrši uplatu i tera dalje. Problem su oni što sada ništa neće primiti, a pitanje i za kasnije, ako se provajderi odluče za neki tip rate za ovo zaostalo (znači mart, april...) + tekući meseci u normalnom stanju (ako bude), što će opet biti velika mesečna cifra i za one koji rade, a ne za ove druge... Da sve to otpišu? Teško...
 
Ukoliko se uzme najjeftiniji box 3 ili box 4, da li moze da se doplati i poveca samo internet brzina? Bez da diraju tv paket (box3) ili tv paket i mob tarifu (box4).
Ako moze, kolika je doplata za 20->50mbps
Hvala unapred
 
Ukoliko se uzme najjeftiniji box 3 ili box 4, da li moze da se doplati i poveca samo internet brzina? Bez da diraju tv paket (box3) ili tv paket i mob tarifu (box4).
Ako moze, kolika je doplata za 20->50mbps
Hvala unapred
Moze uzimas veci paket koji kosta vise. Samo da li imas tehnickih mogucnosti za brzi net. Ali to menja i tv paket. E sada koja je razlika vidi na mts sajtu. Za blize informacije mozes ih kontaktirati na njihov chat, ali se prvo uloguj na moj mts nalog.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Imalo je ranije na sajtu mts ponuda laptopova i desktop racunara.

Jel toga vise nema, ili ja ne uspevam da nadjem ?
 
Da li neko zna da li rade poslovnice mts-a?

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Rade malopre prodjoh, vidim red ispred...radi i vip i telenor..ali ulaze po jedno...u vipu stavili zastitni pleksiglas ispred pulta

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Zna li neko kako radi ovaj usb na mts-ovom boxu za tv?
Probao sam oba ulaza ali mi ne registruje USB a u aplikaciji za tv ne mogu da nađem poseban odeljak za pristup usb flašu
Jel treba fleš u nekom posebnom formatu da bude?
Trenutno je fat32
 
Mislim da je taj usb predvidjen da ako snimas nesto sa tv-a dodas flas memoriju na koju ce se snimati.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Davno kadacsam ih pitao rekli su mi da su iskljuceni ti portovi, nikakvu svrhu nemaju

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока
 
Zna li neko kako radi ovaj usb na mts-ovom boxu za tv?
Probao sam oba ulaza ali mi ne registruje USB a u aplikaciji za tv ne mogu da nađem poseban odeljak za pristup usb flašu
Jel treba fleš u nekom posebnom formatu da bude?
Trenutno je fat32

Imam i stari i nove STB-ove.
Onemogućena je bilo kakva funkcionalnost portova. Koristim ih da napajaju chromecast i slično.
Možeš i kao punjač da ih koristiš ali mislim da treba da je uključen stb.
 
Da li neko zna,

Posto mi je istekao ugovor box 3, hteo sam da predjem na box 4, mamin broj da ubacim u paket, da li se narednih 6 meseci placa po 1 din i da li moze tel za 1 din da se uzme?

Niko se nejavlja na kontakt broj



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
6 meseci mozes da dobijes ako ubacis 2 dodatne usluge, ovako ako ubacujes samo jednu dobijas 2 meseca po dinar. Mozda ti je bolja opcija da odes i prekines ugovor a povedes majku da isti dan sklopi ugovor na svoje ime kako bi uzeo 6 meseci. malo gimnastike, ali izvodljivo ako ti znaci
 
Ma nije mi bitno da prelazim u box 4 i uzimam telefon

Produzio sam ugovor, uzeo optiku 200/80 za 3100 din, 6 meseci po 1 din

Nesto mi spominjali i neke dodatne kanale, ali nisam bas ni razumeo koje, slabo gledam tv

Ocekujem da mi se jave da srede to


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pozdrav,

Istice mi ugovor sa sbbom, trio gold. Placam 3440 dinara mesecno. Davali su mi prvo 6 meseci, pa 12 meseci, pa 24 meseca po ovoj ceni da uzmem eon full trio. Nisam pristao, podneo sam zahtev za raskid da ce me zvati jer bih uzeo eon premium sa 6 meseci po 1 din.

Veliko pitanje, da li preci na mts box 3 400/160 optika, imam u zgradi, ili na premium eon ako daju 6 meseci po dinar? Od tva se najvise gledaju fox kanali, vidim da su hd kod oba provajdera, filmovi i to je to. Net za surf, online gledanje filmova, nekada se preuzima nesto od nekoliko GB nista bitno, u sutini obican korisnik. Ako neko zna nekog promotera koji moze da da 8 meseci mts optiku verovatno bih presao na mts, jer to izadje 2600 dinara na 24 meseca naspram sbbovih 3750 ako pristanu 6x1 dinar. Da li imate neki flajer ili neki broj mts promotera sto nude vise od 6 meseci po 1 dinar?

Sa sbbom imam stvarno dobro iskustvo, net je dobar, tv takodje, nema oscilacija, prekida bilo par za 6 godina, ali obicno sve kasno uvece kada je vreme za spavanje svakako, imao bih u eon na 5 uredjaja ali mts ima jako dobru cenu sa druge strane.
 
Iskreno, idi gdje ti nude bolju cijenu. Ako ti nije presudno n1, nova i to onda obje televizije su ok, vidis listu kanala pa na odnovu toga, isto arenasport vs sk.
Manje vise net ti je isti matrak, optika je u teoriji bolja al za vecinu korisnika isto ti dodje. Pa i zbog toga sto je nova znaci instalacije su nove i trebalo bi sve dobro da radi. Ja kad sam prelazio sa sbba nikako nisu htjeli da mi dadnu 6mj za dinar dok sam kod telekoma dobio to i vise, plus za nepunih 500 din dodao mobilni ok paket i sve super radi.
 
Šta može da se dobije od pogodnosti za box 4 plavi? Imam trenutno box3 50/8 sa pridruženim xl sa 100gb.
 
Ja sam produžio ugovor (box 4) , a hteo sam preći na Box3 i ubedili su me da ostanem na box4, po ceni Box3 , pa su mi ponudili 7 meseci za dinar, 20GB neta za O2 + one benefite.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima, u nekom od prethodnih postova sam pisao o svom slucaju sa MTS-om i box 4 paketu.
Ukratko njihovom greskom su mi pustili HD signal i tako mi onemogucili da imam 2 STB-a.
Podneo sam zahtev da mi ukinu HD signal i da mi daju drugi STB.
I posle 2 meseca prepisivanja sa njima gde sam rekao da cu raskinuti ugovor, a oni meni da ce me tuziti... i kad sam digao ruke od svega,
sad su mi tacno posle 3 meseca pustili SMS da su prihvatili moj zahtev da mi ukinu HD signal i da su krenuli u razmatranje da mi daju drugi STB.
To je bilo pre 10 dana.

Dakle sad nemam ni drugi STB ni HD signal, verovatno ce mi dati drugi STB tamo negde u julu :)
 
Nazad
Vrh Dno