Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Meni posle mesec dana dali stari box, nema pravila. Mada meni je stari box bolje lego, nemam slobodnih HDMI ulaza a stari može da baci HD sliku preko komponentnog izlaza koji novi nema
 
Koji ti je komponentni izlaz?
Ja novi mali crni stb prvo povezivao preko kompozitnog ulaza u tv, radilo je ok, ali daleko od HD slike je bilo...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Komponentni ima 5 konektora ukupno, 3 konektora za video (plavi, zeleni i crveni) i 2 za zvuk (beli i crveni)
 
Društvo, ima li neko iz Vladičinog Hana, da koristi MTS Box 4 paket? Kakva su iskustva?
 
Jedino mi je smešno što nema identifikacije na fiksnom telefonu. Valjda treba da zovem da mi uključe i to se plaća dodatnih xx dinara...

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Čekaj, jel su ti menjali telefonski broj kada si uzeo BOX?
Trebalo bi da si dobio BBTF liniju (IP) ako su ti menjali broj i samim tim po defaultu je na njemu Caller ID uključen!
 
Не знам зашто, али ту услугу искључе, па мораш поново да Зовеш да укључе.

Послато са уз помоћ Тапатока
 
Ne menjaju svima telefonski broj, ostave te na POTS telefoniji ako tražiš. Čak i uz VDSL/BOX4.
 
Ne menjaju svima telefonski broj, ostave te na POTS telefoniji ako tražiš. Čak i uz VDSL/BOX4.

Da, samo u slučaju gde je novija digitalna centrala i može da se odradi da su ti besplatni pozivi ka svim mts fixnim i mobilnim brojevima i to ne tarifira (DKTS30, ALCATEL 1000 E10 i Siemens EWSD).
A u slučaju gde je malo starija digitalna od gore navedenih, onda garantovano ideš na neki DSLAM i BBTF!
 
Poslednja izmena:
Podneo sam zahtev za novi priključak, jer sam stari odjavio pre par godina.

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Da li ima neko problema sa mrezom u prethodnih sat vremena 20x sam imao prekid .Da li zbog ovog ludackog vetra j*bem li ga ...
 
kod nas u selu nije bilo struje od oko 19h do do 21h ali kad je stigla struja proradio je net normalno. verovatno je kod tebe neki lokalni problem takodje zbog vetra..

Sent from Galaxy S8
 
Danas sam produžio osnovni ptt kabl (da bih izmestio kablove iz hodnika). Sve sam povezao kako je i bilo. Sada imam problem, sve radi kako treba, osim fiksnog telefona (nema signal)
Da li neko zna gde sam mogao da pogrešim?


Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Вероватно баш и ниси повезао како је било. Овако без детаља нема другог одговора.
 
proveri spliter i sve kontakte.. mozemo samo nagadjati

Sent from Galaxy S8
 
Problem je rešen
Kabl do splitera nije imao dobar jedan kontakt na žabici.
Samo mi nije jasno kako internet i tv rade sa jednim kontaktom...

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Veceras divno radi interneti. Od podrske ni traga ni glasa. Od 19h net konstano nestaje. Box 4 paket je u pitanju.

Pokusaj edita no2: Elem, dobio sam podrsku, za dobar deo drage nam zemlje, sanacija je u toku.
 
Poslednja izmena:
I kod mene oko 19 h pocela televizija da zabada ,sa netom nisam imao problem .Da li slucajno znas sta saniraju ?
 
Opet me pegla iptv juce od 12 do tri popodne i uvece od devet do 12 sam imao prekide ,prijavim ja probleme sa mrezom juce ,jutros me zove neko iz tehnicke sluzbe i kaze pa znate problemi su u celoj Srbiji a tada kao da sam neki baksuz sve radi dobro pola sata posle krece opet do sada mi je pukao link 4x neznam sta da radim vise ako vec nesto saniraju valjda mogu da rade u nocnim terminima kad je mali procenat korisnika na mrezi .U ovom telekomu izgleda sve mora kontra da se radi ...
 
Čuj to, recimo noću da ti lupaju po zgradi/ u podrumu jer tad ne koristiš net ;)

Edit:
U noćnim terminima je i mali broj radnika na poslu....

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovde nije taj problem koji ti pricas to je lokalni problem i to nema veze s ovim ,ovde 50 % korisnika adsl-a imaju prekide i to vec traje nekih 4-5 dana tako da je ovaj problem mnogo veci ...
 
Ovde nije taj problem koji ti pricas to je lokalni problem i to nema veze s ovim ,ovde 50 % korisnika adsl-a imaju prekide i to vec traje nekih 4-5 dana tako da je ovaj problem mnogo veci ...
Ajde razmisli malo da li je moguce da to pogadja sve ADSL, pa cak i DSL korisnike u Srbiji?
Jer ja koliko znam ljudi na ADSLu i VDSLu niko nema probleme kao ti.

Da li nesto lupaju u tehnickoj, ili imaju neki problem sa linkom ka IPTV servisu, to vec ne znam... jer nemam IPTV :) Ali siri problem oko DSLa nije trenutno, a i sta bi to znacilo? Oprema dobila H1N1 i kija? :D
 
Poslednja izmena:
Opet me pegla iptv juce od 12 do tri popodne i uvece od devet do 12 sam imao prekide ,prijavim ja probleme sa mrezom juce ,jutros me zove neko iz tehnicke sluzbe i kaze pa znate problemi su u celoj Srbiji a tada kao da sam neki baksuz sve radi dobro pola sata posle krece opet do sada mi je pukao link 4x neznam sta da radim vise ako vec nesto saniraju valjda mogu da rade u nocnim terminima kad je mali procenat korisnika na mrezi .U ovom telekomu izgleda sve mora kontra da se radi ...

Radi sve bez problema kod mene u Smederevu, fiksni, net, iptv. Imam vdsl net, veza nije pukla dva meseca.
 
Naravno i kod mene fixni, net, iptv, mtstvgo. Imam ftth net veza nije pukla od prvog dana kad je povezan na optiku.
Pre toga mislim 5 god na vdsl mozda 2-3 puta pukla veza pre par godina kad je u celoj zemlji bio problem da niko skoro nije imao net tacnije pola drzave, od tada nikad nije bilo takvih ogromnih razmera kurslus.
To si se ti brate izbagovao.
@brigate
 
+1 za rethodne probleme, kod mene u BGu se to isto desilo samo kada je mnogo globalniji problem bio, i jednom kada su me menjali sa ADSL->VDSL, ali to da nije bilo prekida ja bi se zabrinuo za zdravlje coveka koji je to izveo uspesno a i dalje je u Srbiji :)

Kod mojih u Nisu je doduse bilo jednom problema, lokalni bas samo oni, nedeljom, dosli odmah i sredili.
 
Isti problemi, borca.

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno