Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Da li neko razume ovu stavku kod box4 paketa u vezi 6 meseci gratis? Gde mi je prvi deo rečenice jasan, ali ovaj drugi deo nije...

"... kao i za korisnike BOX 4 paketa (valjda misle na postojeće) koji nemaju optičku infrastrukturu, a koji su u ovaj paket uključili dve nove usluge, uz ugovornu obavezu na 24 meseca,

Ako sam korisnik box4 paketa, koje još dve nove usluge moram da uključim? Da li misle na dodatne tv pakete?

Kod stavke za box3 stoji slično ali jasnije... "prvih 6 meseci po 1 dinar – za nove korisnike BOX 3 paketa koji uvode dve nove usluge (Fiksna + Net + mts TV, Fiksna + Net + MOB ili Fiksna + mts TV + MOB) uz ugovornu obavezu od 24 meseca"

Znači, hoću da postanem korisnik box3 paketa, po difoltu imam fiksni i priključujem dve nove usluge, u zavisnosti šta mi odgovara i stičem uslov za 6m gratis...

Sve to pitam iz razloga ako ne budem mogao da izboksujem 6m gratis kao stari korisnik (trenutno sam na box3+XL), a još uvek nemam uslova za optiku , planiram da prebacim fiksni na suprugu i da ona kao novi korisnik uzme box3 + zmaja.
 
Poslednja izmena:
Ako uzmes Box 4 a na trojci si,svakako imas 6m. za dinar.
 
Biće dobro ako bude tako, mada već su me zvali sa 011 i nudili 2 meseca i da pređem na box4, a šta me još buni... Na portalu moj mts stoji da imam box 4, a kad mi stiže račun, piše box3 + mobilna...
 
Biće dobro ako bude tako, mada već su me zvali sa 011 i nudili 2 meseca i da pređem na box4, a šta me još buni... Na portalu moj mts stoji da imam box 4, a kad mi stiže račun, piše box3 + mobilna...

Imali su nekoliko varijacija Box paketa. U jednom trenutku su izbacili mobilnu liniju iz paketa, ali opet je mogla da se pridruži i dobiju odgovarajući benefiti. Tako da je moguće da faktički imaš taj stari Box 3 (+ mobilna linija), koji je isto što i sadašnji Box 4 (po broju usluga koje su uključene).
 
@nsvladimir,je l ti istekao ugovor ili si mogao ranije da potpises?
 
Imali su nekoliko varijacija Box paketa. U jednom trenutku su izbacili mobilnu liniju iz paketa, ali opet je mogla da se pridruži i dobiju odgovarajući benefiti. Tako da je moguće da faktički imaš taj stari Box 3 (+ mobilna linija), koji je isto što i sadašnji Box 4 (po broju usluga koje su uključene).

Da. Likovi u tom periodu izbacili box 4, kada sam trebao da produžim ugovor i onda sam morao da uzmem box 3 + mobilnu. Mada cenovno će mi sada više odgovarati da uzmem box 3,jedino što gubim ovih 100 gb, što sam mogao da podelim ljudima jer meni faktički i deset u zmaju završava posao.
 
Imaš 20GB u sadašnjem Box 3 paketu, koje možeš deliti sa ljudima. Nije 100, ali završava posao.
 
Da. Likovi u tom periodu izbacili box 4, kada sam trebao da produžim ugovor i onda sam morao da uzmem box 3 + mobilnu. Mada cenovno će mi sada više odgovarati da uzmem box 3,jedino što gubim ovih 100 gb, što sam mogao da podelim ljudima jer meni faktički i deset u zmaju završava posao.

Ili to ili jednostavno zovi 064 733 i traži koji mesec više od 2 predviđena meseca po 1 dinar da bi produžio ugovor, izmisli neku priču tipa ''ponuda od drugog provajdera'' ili nešto slično a sve u cilju da izboksuješ recimo 4-6 meseci po 1 dinar.
 
Nisam znao za tih 20 :)
@Miki Ue Hoću, čekam do kraja meseca pa ću da vidim
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
E sad iskreno nemam pojma, morao bih proveriti, tražio sam najpovoljniju moguću varijantu pa su poslali zahtev centrali koji su me pozvali posle par dana i uputili na poslovnicu da potpišem ugovor, rekli su mi da imam omorika 1
 
To ti je onda Box crveni.Mene ovih dana salecu i iz MTSa i iz SBBa ovi promoteri.Valjda uvatili sad pred praznike.I da,aktivirao sam HD paket.Sljaka super,brzina mi je oko 47/8 i to je to.Cisto sam aktivirao da ne bude posle ,kad budem potpisivao nov ugovor u septembru ,da nemam "tehnicke mogucnosti".
 
Jel probao neko ovu MTS optiku, kakav im je internet, jer ima sta da trazi pored SBB-a? Mislim na igranje zahtevnih online igra, sto se tice laga, gde je SBB do sad bio neprikosnoven, kako se tu drzi MTS optika, jel dosta kaskaju iza ili je bar podnosljivo?
 
Naravno da ima šta da traži
 
Od optike boljeg interneta nema. Kablovski i optički su nebo i zemlja.
 
U teoriji :D
U praksi nema boljeg neta od VDSL-a na dobroj infrastrukturi & kratkim udaljenostima :D
 
Jel probao neko ovu MTS optiku, kakav im je internet, jer ima sta da trazi pored SBB-a? Mislim na igranje zahtevnih online igra, sto se tice laga, gde je SBB do sad bio neprikosnoven, kako se tu drzi MTS optika, jel dosta kaskaju iza ili je bar podnosljivo?
Tebra, kao da si pitao da li Mečka ima šta da traži pored Renoa.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Pitao sam, zato sto je do sad SBB bio neprikosnoven sto se tice interneta, a MTS je bio na adsl-u i kaskao dosta, imao uzasan internet.
Sad posto SBB-u ne daju da se opticki prosiri po celom gradu, a poceli su to pre MTS-a, MTS je sad to prvi uspeo da se mnogo vise prosiri sa optikom, pa mi je samo ta optika nepoznanica, kako se ona poredi sa SBB kablom i dal je to stvarno tolka razlika, jer vidim da su brzine slicne u paketima za slicne pare, jedino je pitanje dal ta optika donosi manji lag kad igras zahtevne online igre protiv nekog iz recimo Tunguzije...
 
Zna neko kako se trosi tih 100gb, mislim jel ide prvo potrosnja onog iz paketa pa se nastavlja ovih deljenih 100?
I jos nesto, kako moze da se proveri stanje?

Sent from my SM-A520F using Tapatalk
 
Pitao sam, zato sto je do sad SBB bio neprikosnoven sto se tice interneta, a MTS je bio na adsl-u i kaskao dosta, imao uzasan internet.
Sad posto SBB-u ne daju da se opticki prosiri po celom gradu, a poceli su to pre MTS-a, MTS je sad to prvi uspeo da se mnogo vise prosiri sa optikom, pa mi je samo ta optika nepoznanica, kako se ona poredi sa SBB kablom i dal je to stvarno tolka razlika, jer vidim da su brzine slicne u paketima za slicne pare, jedino je pitanje dal ta optika donosi manji lag kad igras zahtevne online igre protiv nekog iz recimo Tunguzije...
Ping ti je minimalan, a što je takodje bitno, upload je neuporediv.

Download, ako ti baš treba možeš da uzmeš 1 Gbps, ali to je suludo. 400/160 ti završava posao.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Jel probao neko ovu MTS optiku, kakav im je internet, jer ima sta da trazi pored SBB-a? Mislim na igranje zahtevnih online igra, sto se tice laga, gde je SBB do sad bio neprikosnoven, kako se tu drzi MTS optika, jel dosta kaskaju iza ili je bar podnosljivo?
Pa naravno da je bolji od Sbba, jedino ako ti je 1ms previse.
A koliko mu to bude kod neprikosnovenog Sbba?
 
Tesko je ovde razgraniciti iskreno misljenje od onih koji su jednostavno mts botovi i placeni su da promovisu mts usluge, kao sto verovatno takvih ima i na sbb temi i svuda, potrazicu ipak od neutralnih lica kakva je stvarno situacija, izguglacu i videcu dal neki drug koristi mts, pa cu videti na licu mesta kako se poredi sa sbb-om.
Pitao sam, ali na osnovu zustrih odgovara, pomislih da nisu svi bas neutralni, mada, priznajem da je i moj prvi post dosta navodio na sbb, ali to je na osnovu mojih predjasnjih iskustva.
 
Poslednja izmena:
Ostrašćenosti sa svih strana, što si i sam potvrdio.

Korisnik sam obih usluga zbog posla i mnogo sam zadovoljniji internetom mts-a od SBB-a.

Godinama sam bio samo na SBB-u, bio je ispred po brzini, ali po korisničkom iskustvu čak i u trenucima kada sam mogao samo 10/1 da koristim od Telekoma, bilo je bolje, jer prekida nije bilo.

Kod SBB-a malo, malo, pa neki prekidi, kvarovi.

Optički internet je mnogo ispred kablovskog.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Imam optiku i ping uvek 3, naravno uvek meren kablom. Zar ne treba da bude na optici 1???
 
Nema razlike, kad ti do Nemacke nabije 25+ ping. Do Amerike 100+.
Dzabe se cimas i meris, mnogo je vaznija ujednacenost latencije, da nema skokova i sl.
 
Godinama koristim telekomov internet, od ove godine i optički, nijednom se nije desio prekid osim kada mi je crkao ruter i došli i zamenili novi.
Burazer koristi sbb box i često su mu se dešavali prekidi ....i da, nemam nikakve veze ni sa jednima ni drugima naravno.
 
Nema to veze... Ja sam od druga vazdušnom linijom ziveo i kod njega 5 godina nije nestao internet sbb, meni pucao 3 puta dnevno po 15 minuta

Inace zvali me iz mts da obnovim ugovor.. Box 3... 2 meseca dzabe i jos jedan ruter.. Moze li sta vise da se izvuce
 
Nazad
Vrh Dno